هزینه جراحی زیبایی سینه زنان

هزینه جراحی زیبایی سینه زنان با توجه به نوع جراحی متفاوت است . اما می توان گفت با اندکی تحقیق به راحتی می توان به حدود هزینه ها دست پیدا کرد. این حدود بین 8 میلیون الی 20 میلیون متفاوت است. همانطور که قطعا می دانید جراحی های متفاوتی برای سینه وجود دارد که در هر فرد با توجه به نیاز آن متفاوت است.

برخی به صورت ژنتیکی دارای سینه های کوچک هستند و به دنبال افزایش سایز آن هستند . این افراد معمولا از جراحی پروتز سینه استفاده می کنند. پروتز های سینه در سایز های مختلفی وجود دارند . هر خانم با توجه به استخوان بندی و وزن خود می تواند سایز مورد نظر خود را مطرح کند . در نهایت این جراح سینه است که مشخص می کند چه اندازه ای برای شما مناسب است.

برخی از افراد به دلیل زایمان و بارداری ، چاقی و اضافه وزن و یا به صورت ژنتیکی دارای سینه ها ی بزرگ و افتاده هستند. این افراد کاندید مناسبی برای جراحی کوچک کردن سینه می باشند. بزرگ بودن بیش از اندازه سینه نه تنها خوشایند نیست ، بلکه مشکلات زیادی همچون عرق سوز زیر سینه را به دنبال خواهد داشت.

بعضی از خانم ها سینه های افتاده و کشیده دارند که معمولا به این افراد جراحی لیفت سینه پیشنهاد می شود. این جراحی افتادگی سینه ها را برطرف می کند و فرم زیبایی به آن ها می بخشد.

هزینه جراحی زیبایی سینه زنان

هزینه جراحی زیبایی سینه زنان چقدر است ؟

همانطور که اشاره شد این جراحی ها متفاوت است و هزینه ها این جراحی نیز به علت های مختلفی متعیر است. یکی از این علت ها خود جراحان هستند . جراحان دستمزد های مختلفی دارند و متغییر بودن این هزینه به آن ها بستگی دارد. هزینه بیمارستان ها نیز متفاوت است.

هزینه های ذکر شده در این بخش حدودی و میانگینی از هزینه جراحان مختلف است. برای مشخص شدن هزینه دقیق باید حتما به جراح مراجعه نمایید.

هزینه جراحی پروتز سینه با توجه به برند پروتز متفاوت است . مرغوب ترین برند ، منتور آمریکایی می باشد که هزینه آن حدود 20 میلیون در سال نود و هشت می باشد.

هزینه جراحی کوچک کردن سینه در افراد مختلف به حجم سینه بستگی دارد و حداقل قیمت آن از حدود دوازده میلیون شروع می شود. مسلما در افراد با سینه های بزرگ تر این جراحی زمان بیشتری را به دنبال دارد پس هزینه آن بیشتر است.

در این جراحی ابتدا چربی های اضافی برداشته می شود و سپس سینه ها به بالا لیفت داده می شوند. معمولا افرادی که این جراحی را انجام می دهند ، همزمان عمل لیپوماتیک یا آبدومینوپلاستی نیز انجام می دهند.

جراحی لیفت سینه بدون نیاز به کم کردن حجم سینه هزینه ای بین هشت الی دوازده میلیونی را به دنبال دارد.

نکات مهم درباره جراحی سینه

انتخاب بهترین جراح پروتز سینه به شما کمک بسیاری خواهد کرد. زیرا یک جراح خوب است که شما را برای انجام این جراحی متقاعد و یا منصرف می کند. یک جراح خوب با مشاوره مناسب بهترین روش و تکنیک مناسب شمارا انتخاب می کند. در نتجه جراحی خوب و بی خطری را در ادامه خواهید داشت .بنابراین حتما در انتخاب بهترین جراح سینه دقت نمایید.

مراقبت های بعد از عمل سینه نیز بسیار حائز اهمیت است . این مراقبت ها به کاهش عوارض بعد از عمل کمک می کند . پس حتما توصیه های پزشکتان را جدی بگیرید.

باید بدانید که این جراحی دوره نقاهت یک هفته ای ده روز را به دنبال دارد . اگر شاغل هستید این زمان را برای مرخصی های کاری خود در نظر بگیرید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

 • زهرا تارتار

  سلام من ۴۵ سالمه سه تا زایمان داشتم سینه های خیلی بزرگی دارم وقتی سوتین میزنم سنگینیش به شدت اذیتم میکنه و شونه هام هم چال شدن داخل سینه هام پر از فیبروکیستیک هستش نزدیکی پریودم کیست ها بزرگ تر و دردناک تر میشن میخواستم بپرسم من میتونم عمل سینه انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ پاسخ دهید
  • زیبا بمان

   باید به پزشک مراجعه نمایید

   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ پاسخ دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *