بهترین جراح لیپوماتیک در ایران

بهترین جراح لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک از جمله عمل ها لاغری هست که برای عمل نیاز به بهترین جراح لیپوماتیک دارد . شاید شما نیز به انجام این جراحی نیاز داشته باشید و با سوالات زیر مواجه شده باشید :

  • بهترین جراح لیپوماتیک کیست؟
  • مدرک تحصیلی بهترین جراح لیپوماتیک چیست ؟
  • جراحی لیپوماتیک به چه صورت انجام می شود؟

برای پاسخ به این سوالات با مجله زیبا بمان همراه باشید تا نکته های مهم در این باب را برای شما شرح دهیم . در انتها برای انتخاب بهترین جراح حتما دقت نمایید. عمل لیپوماتیک نیز مانند سایر جراحی ها اگر به درستی انجام نشود می تواند عوارض جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

افرادی که از چاقی موضعی رنج می برند و در تلاشند تا آن را رفع کنند معمولا مناسب ترین گزینه برای این عمل هستند. این افراد بسیار تلاش کرده اند تا با ورزش و یا رژیم های غذایی این مشکل خود را رفع کنند، اما چاره ای نداشتند جز عمل! حال به دنبال جراح خوب لیپوماتیک در تهران خواهند گشت.

ویژگی های بهترین جراح لیپوماتیک

مهترین نکته ای که در این موضوع وجود دارد تخصص پزشک است. جراحان عمومی ، جراح مناسبی برای عمل لیپوماتیک نیستند و بهتر است این جراحی نزد متخصص و یا فوق تخصص و جراح پلاستیک و زیبایی انجام شود . این افراد معمولا تجربه بیشتری در این زمینه دارند . از طرفی جراح خوب در نتیجه عمل نیز تاثیر گذار است. زیارا این مهارت و سرعت عمل پزشک هست که می توان نتیجه عالی را رقم بزند. پس قبل از این که به اصطلاح زیر تیغ پزشک بروید از مدرک تحصیلی و تخصص آن اطمینان حاصل کنید.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید تجربه و تبحر جراح است. برای اینکار می توانید در وب و یا شبکه های اجتماعی نام پزشکی که به شما معرفی شده است و یا اسم آن را شنیده اید ، جستجو کنید . سپس به نمونه جراحی های آن نگاهی بیندازید اما فقط به این تصاویر و یا ویدئو ها بسنده نکنید . به مطب برای مشاوره مراجعه کنید و سعی کنید با بیماران و مراجعه کنندگانی که با آن پزشک جراحی داشته اند صحبت کنید و از مزایا و مشکلات جراحی و جراح سوال کنید.

سوابق بیمارستان و یا کلینیکی که جراح در آن اقدام به جراحی می کند را بررسی کنید. از صحت اصل بودن دستگاهایی که برای جراحی استفاده می کنند ، اطمینان حاصل کنید.برای اینکار نیز می توانید با چندین پزشک متفاوت مشورت کنید و اطلاعات کافی به دست آورید.

مشاوره توسط جراح خوب لیپوماتیک

اما پر اهمیت ترین موضوع مشاوره است. بهترین جراح لیپوماتیک سعی می کند تا مشاوره کامل و جامعی از نحوه انجام عمل ، مشکلات و عوارض احتمالی بعد از عمل و مراقبت هایی که لازم هست داشته باشید در اختیار شما قرار می دهد و سعی می کند اعتماد شما را جلب کند تا بهترین جراحی را داشته باشید.

جراح در جلسه مشاوره ، سوابق شما و اندامتان را بررسی خواهد کرد و آزمایشاتی که لازم است مشخص شود که آیا می توانید اقدام به جراحی کنید را مشاهده م کند و نتیجه را با شما درمیان خواهد گذاشت.

اگر شما فرد مناسبی برای جراحی نباشید ، جراح خوب که فقط به فکر منافع نباشد و سوابق کاری برایش اهمیت داشته باشد ،  این موضوع را به شما گوشزد خواهد کرد و اقدام به عمل نمی کند. اگر جراحی به شما گفت این جراحی برای شما نباید انجام شود بپذیرید ،چون در صورت انجام قطعا رضایت کافی در این باره نخواهید داشت و مشکلات جسمی و چه بسا روحی برای شما به دنبال خواهد داشت.

برای مثال لیپوماتیک شکم یکی از رایج ترین لیپوماتیک ها است. اگر شما شکم خیلی بزرگ و افتاده با پوست شل داشته باشید ، با جراحی لیپوماتیک نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت و ممکن است این جراحی همراه با ابدومینوپلاستی برای شما مناسب باشد. بنابراین به صحبت ها و توصیه های پزشک خود اهمیت دهید.

سوالاتی که باید از جراح خود بپرسید :

  • نحوه عمل به چه صورت است؟
  • عمل چه عوارضی می تواند داشته باشد ؟
  • عمل در کدام بیمارستان و یا کلینیک انجام می شود؟
  • هزینه عمل به چه صورت محاسبه می شود؟
  • قبل و بعد از عمل چه کارهایی باید انجام داد؟

در آخر ، پس از انتخاب جراح خود ،به آن اعتماد کنید.اعتماد هم آرامش کافی به شما می دهد و هم جراحتان به بهترین شکل کار شما را انجام می دهد. انتظار معجزه از جراح خود نداشته باشید. سعی کنید به نکات بعد از عمل دقت کنید تا نتیجه عمل قابل بازگشت نباشد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *