اطلاعات تماس

  • تهران ـ میدان ونک ـ ابتدای بزرگراه حقانی ـ نرسیده به گاندی جنوبی ـ پلاک ۷۲ـ طبقه چهارم ـ واحد ۴۰۲
  • 02188874959 - 02188201656 - 02188201460
دکتر محمدطاهر رجبی

دکتر محمد طاهر رجبی

جراح و فوق تخصص چشم

تهران
شماره نظام پزشکی : ۸۰۵۳۰

دکتر محمد طاهر رجبی فوق تخصص جراح پلاستیک چشم و صورت، ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشیار بخش اوربیت و اکولوپلاستی هستند که دوره فلوشیپ خود را در رشته اوربیت و اکولوپلاستی و جراحی ترمیمی چشم و صورت در دانشگاه UCLA كاليفرنيا گذرانده‌اند. ایشان در کنگره‌های ملی و بین‌المللی چشم، جراحي سر وگردن و جراحي اعصاب حضور فعال دارند. ایشان در بسیاری از زمینه‌های مرتبط با بیماری‌های چشمی مانند تومورهای کاسه چشم قادرند با ایجاد برش‌های بسیار ریز و با کمترین میزان دفورمیتی می‌توانند تومورهای کاسه چشم را جراحی کنند. این در حالی است که بسیاری از جراحان برای خارج کرده تومور استخوان جمجمه را باز می‌کنند و سپس با دستکاری مغز و جمجمه برای برداشتن تومور در ناحیه کاسه چشم اقدام می‌کنند.

دکتر محمد طاهر رجبی همچنین در زمینه ترمیم صورت و پلک افرادی که اسیدپاشی یا سوختگی دچار شده‌اند دارای تجربه بالایی هستند. ایشان جز معدود افراد در دنیا هستند که در زمینه اصلا و بازسازی پلک دارای مهارت بالا هستند. دکتر رجبی در زمینه‌های مختلفی همچون جراحی های زيبايي پلک و ليفت ابرو و پيشاني ، ليفت صورت، و روشهاي نوين جوانسازی صورت فعالیت دارند که بسیاری از بیماران را در این سال‌ها توسط ایشان مورد جراحی قرار گرفتند و میزان رضایت این بیماران در طی این سال‌ها بسیار بالا بوده است. یکی از مواردی که ایشان را در زمره یکی از بهترین جراحان قرار می‌دهد توجه به حفظ عملکرد و فيزيولوژي چشم و بينايي و عملكرد صحيح پلک و عضلات دور چشمی است. در زمینه جراحی‌های مجرای اشکی نیز به علت کثرت بیمارانی که جراحی کرده‌اند و تجربه فراوان ایشان با برش کوچکی می‌توانند این عارضه را در مدت زمانی بسیار کوتاه درمان کنند.

همچنین ایشان در زمینه بازسازی اوربیت چشم، تخلیه چشم و قرار دادن پروتز و چشم مصنوعی نیز جراحی‌های بسیاری انجام داده‌اند. همچنین ایشان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا بیمار بهترین نتیجه را بگیرد. یکی دیگر از جراحی‌هایی که توسط ایشان انجام می‌گیرد عمل برای برداشتن عینک برای بیمارانی است که می‌خواهند عینک نزنند، زیرا در دراز مدت باعث گودی چشم می‌شود. این جراحی برداشتن عینک با استفاده از تکنیک‌های جدید لیزیک و PRK توسط ايشان انجام می‌شود.

دکتر محمدطاهر رجبی همچنین جراحی‌های بسیار زیادی را به صورت مشترک با جراحان مغز و اعصاب انجام‌ داده‌اند و برای بهبود بیماران و رسیدن به بهترین نتیجه تمام تلاش خود را می‌کنند.

روزهای کاری مطب : شنبه و دوشنبه ساعت 16 الی 20

رزرو نوبت : شنبه، دوشنبه، چهارشنبه 10 الی 18 و یکشنبه و سه شنبه 10 الی 14

شماره‌های تماس :

02188874959
02188201656
02188201460

جهت تعیین نوبت پذیرش توسط دکتر محمدطاهر رجبی در روز های ذکر شده می توانید با شماره های موجود، تماس حاصل فرمایید. پذیرش حضوری فقط با تعیین نوبت تلفنی امکان پذیر است.

 

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *