هزینه عمل بینی گوشتی

بینی گوشتی از نوع بینی هایی است که همیشه نتیجه جراحی آن بحث برانگیز بوده و افراد زیادی بعد از  عمل بینی گوشتی ناراضی بوده اند. اما این موارد بیشتر در افرادی دیده می شود که از تکنیک های قدیمی برای جراحی استفاده می کنند این روزها هزینه عمل بینی گوشتی افزایش یافته است و در کنار آن از تکنیک های جدید نیز استفاده می شود.

این هزینه به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته و حدود هزینه را مشخص می کنیم. بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و غضروف های نازک است. اعمال تغییرات در چنین بینی هایی نسبت به عمل بینی استخوانی دشوار تر است . به همین دلیل نیاز به مهرات و زمان بیشتری دارد .

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه عمل بینی گوشتی چقدر است ؟

به طور کلی هزینه عمل بینی در نوع بینی های مختلف تفاوت دارد . هزینه عمل بینی گوشتی نسبت به بینی استخوانی بیشتر است. و اگر نیاز به عمل مجدد باشد ، از آنجایی که همیشه هزینه عمل بینی ترمیمی بیشتر از عمل اول است ، عملل مجدد بینی گوشتی هزینه بالایی به دنبال دارد. بنابراین لام است بهترین جراح بینی گوشتی را جهت جراحی انتخاب نمایید.

طبق بررسی های تیم مجله زیبایی و پزشکی زیبا بمان هزینه این نوع بینی توسط متخصص جراحی زیبایی بینی در سال نود و هشت از حدود هشت میلیون تومان آغاز می شود و این هزینه در شهر ها و استان ها نیز متفاوت است. اما معمولا افراد در شهر های مختلف جهت جراحی به تهران مراجعه می کنند ، معمولا هزینه جراحی در این استان بیشتر است. از طرفی هر ساله به دلیل تغییر در هزینه های بیمارستان  ها ، ویزیت ، تصویر برداری ها و آزمایشات و … جراحی بینی گران تر می شود.

عوامل تاثیر گذار در هزینه عمل بینی گوشتی

یک عامل تاثیر گذار در هزینه عمل بینی گوشتی خود جراح است . جراحان با توجه به تخصصشان ، دستمزد هایی مختلفی دارند. از طرفی هزینه های دستمزد دستیار و متخصصین بیهوشی نیز به این عوامل اضافه می شود و. تفاوت در این دستمزد ها مشهود است اما قطعا با افزایش قیمت ها ، هزینه عمل نیز در سال های آتی افزایش می یابد.

یکی دریگر از این عوامل بیمارستان یا کلینیکی است که در آن جراحی انجام می شود. هزینه این بیمارستان با توجه به تیم بیهوشی و امکانات متنوعی که ارائه می دهند و حتی شهری که بیمارستان در آن واقع است متفاوت است.

در آخر هزینه آزمایشات و عکس برداری ها و دارو ها و وسایل مورد نیاز برای جراحی و بعد از جراحی نیز به این مجموعه اضافه می شود . بنابراین برآورد هزینه ها قبل از انجام جراحی شدیدا توصیه می شود. زیرا عمل جراحی بینی معمولا برای زیبایی محسوب می شود ( در موارد بسیار محدود جنبه درمانی دارد) و بیمه ها هزینه های آن را پرداخت نمی کنند.

آیا بینی گوشتی برگشت پذیر است ؟

بسیاری بر این باورند که بعد از جراحی بینی گوشتی نتیجه بینی بر خواهد گشت و بینی دچار افتادگی می شود. این موضوع در روش های قدیمی بسیار مشاهده می شد .امروزه در روش های جدید در کنار فرم دهی به بینی سعی می شود از تقویت غضروف های بینی استفاده شود تا نوک بینی بعد از مدتی دچار افتادگی نشود.

به طور کل افرادی که بینی گوشتی دارند نباید انتظار نتیجه بینی فانتزی و یا عروسکی داشته باشند . این نوع بینی ها مشکلات تنفسی و بویایی در فرد ایجاد می کنند. همچنین باید توجه داشت که نتیجه عمل بینی شش تا یک سال بعد از جراحی مشخص می شود.

مراجعه به جراح خوب در نتیجه بینی تاثیر گذار است

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *