بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی

بینی گوشتی به دلیل ویژگی هایی که دارد حساسیت های را برای مراجعه کننده و جراحان ایجاد میکند به همین دلیل بسیاری که خواستار انجام عمل بینی گوشتی هستند ، به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی خواهند گشت. در ادامه به توضیح ویژگی های خوب در یک جراح بینی می پردازیم و تعدادی از این جراح ها را معرفی خواهیم کرد.

بینی گوشتی به دلیل داشتن پوست ضخیم (نوع پوست در نتیجه جراحی تاثیر گذار است) و همچنین غضروف های نازک ، سخت تر از بینی استخوانی قابلیت شکل گیری دارد و اغلب نتایج این نوع عمل طبیعی است. به دلیل اینکه این نوع بینی ها معمولا بزرگ هستند ، نمی توان توقع نتیجه بینی فانتزی را در آنها داشت ، اما امروزه با تکنیک های جدید تا حدودی این مشکل برطرف شده و اگر جراح مهارت کافی در این زمینه داشته باشد به راحتی می توانید به نتیجه دلخواه خود دست یابید ، بدون آنکه عارضه ای را به دنبال داشته باشد.

 نتایج عمل بینی استخوانی معمولا مشخص تر است و همه افرادی که این نوع بینی را دارند اگر در انتخاب جراح دقت ئدداشته باشند ، قطعا رضایت کافی خواهند داشت.

ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی

در این نوع جراحی ها در اولین قدم چند تن از جراحان بینی را انتخاب کنید. برای اینکار می توانید از فضاهای مجازی همچون اینستاگرام کمک بگیرید، یا به سایت های معرفی جراحان همچون مجله زیبا بمان مراجعه کنید. لیسشتس از این جراحان را را یادداشت کنید سپس در قدم بعدی نمونه کارهای بینی گوشتی آنها را بررسی کنید و نتیجه آنها را ببنید. آیا نتایج موردپسند شما هست ؟ از آنجایی که فرم بینی در هر فرد متفاوت است ، برای این کار سعی کنید بینی هایی که شباهت بیشتری به بینی شما دارند را انتخاب کنید.

اگر از سبک جراحی پزشک رضایت نداشتید آن را از لیست حذف کنید . بعد از حذف پزشکانی که مورد پسند نبودند ، لیستی از پزشکانی باقی می ممانند که باید برای مشاوره حضوری به مطب بروید و هم با پزشک مشاوره ای داشته باشید و هم از نزدیک با مراجعه کنندگان مشورت کنید و از نزدیک نمونه کارهای جراح را ببینید.

در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی به تحصیلات پزشک نیز توجه کنید ، ملاک قطعی نیست اما تاثیر گذار است . اگر جراح با آناتومی بینی به خوبی آشنا نباشد ممکن است آسیب های به بینی وارد کرده و مشکلات تنفسی برای فرد ایجاد شود ، به همین دلیل توصیه می شود که حتما این جراحی نزد جراح پلاستیک و زیبایی و یا متخصص حلق و بینی انجام شود.

بهترین جراح بینی گوشتی

در جلسه مشاوره چه سوال هایی بپرسیم ؟

برای جلسه مشاوره نیز توصیه می کنیم لیست سوالاتتان را مشخص کنید. این سوالات می تواند شامل موارد زیر باشد :

  • تکنیک جراحی شما چیست ؟
  • تا چه اندازه بینی من تغییر میکند؟
  • مشکلات و عوارض بعد از عمل چیست؟
  • قبل از عمل چه کارهایی لازم است انجام شود ؟
  • بعد از عمل چه کارهایی باید انجام دهیم؟

همچنین در این جلسه کاملا انتظارات خود از جراحی خود توضیح دهید . یک جراح خوب بینی بعد از بررسی شرایط شما ، اگر انتظاراتتان معقولانه نباشد، به شما خواهد گفت . البته با پیشرفت روش های جدید ، نتایج بینی گوشتی نسبت به قبل بهتر شده است. اما نباید انتظار بینی فانتزی بعد از عمل بینی گوشتی داشت.

مهارت و تجربه بالای پزشک نیز درنتیجه بینی قطعا تاثیرگذار است. اما این موضوع قطعی نیست. هستند جراحانی که تعداد عمل های بالا داشته اند اما با بررسی نتایج عمل ها می توان گفت مهارت آنچنانی نداشته اند و در بیشتر موارد نیاز عمل ترمیمی در مراجعه کنندگانشان مشاهده می شده است.

اگر جراح خوب بینی گوشتی انتخاب نکنیم چه می شود ؟

در همه جراحی ها چه درمانی و چه زیبایی به دلیل تغییراتی که در ساختار بدن ایجاد می شود ، عوارضی مشاهده می شود که اغلب موقتی هستند . اما برخی از عوارض تا سال ها و یا حتی تا پایان عمر همراه فرد هستند. در جراحی بینی نیز اگر این جراحی به خوبی انجام نشود در کنار عوارض موقتی مانند تورم و کبودی که به مررور خوب می شوند ممکن است عوارض دیگری نیز در فرد ایجاد شود.

مهمترین و آزار دهنده ترین این عوارض ، کاهش حس بویایی و  اختلال در تنفس و یکسان نبودن پره های بینی و افتادگی نوک بینی به دلیل برداشتن غضروف زیاد است. مهارت دکتر در کاهش این عوارض کمک کننده خواهد بود.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *