بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه

تمایل داشتن سینه های خوش فرم و بزرگ در خانم ها ، باعث شده است که بسیاری سراغ جراحی سینه بروند و به دنبال بهترین جراح پروتز سینه هستند. این جراحی نیز مانند همه جراحی های زیبایی نیاز به مهارت و دقت بالا دارد پس ایجاد سوالات زیر در ابتدای تصمیم گیری و جستجو برای پیدا کردن پاسخ آنها برای هر کسی ضرورت دارد :

  • جراحی پروتز سینه چگونه انجام می شود ؟
  • بهترین برند پروتز سینه چیست؟
  • بهترین جراح پروتز سینه چه ویژگی هایی دارد؟
  • آیا این جراحی عوارض دارد؟
  • دوره نقاهت این جراحی چقدر است ؟نیاز به چه مراقبت هایی دارد؟

در این مقاله قصد داریم ویژگی های بهترین جراح را برای شما شرح دهیم و تا بنوانی یک انتخاب درست داشته باشید. از طرفی حتما باید بدانیک که یک جراح خوب چه میزان تحصیلات و مهارت باید داشته باشد و در انتها سعی می کنیم تعدادی از برترین جراحان پروتز سینه را به شما معرفی نماییم.

ویژگی های بهترین جراح پروتز سینه

در ابتدا موضوعی که بسیار اهمیت دارد تخصص و تحصیلات جراح می باشد. یک جراح پروتز سینه باید فوق تخصص جراحی زیبایی بلاستیک باشد و یا حدالامکان متخصص در این حوزه باشد. جراح عمومی نمی تواند مورد مناسبی برای چنین جراحی پر اهمیتی باشد. جراح پروتز سینه باید با آناتومی بدن و سینه کاملا آشنا باشد ، یک اشتباه می تواند خسارت جبران نا پذیری را به دنبال داشته باشد.

برای تشخیص مهارت و تجربه جراح می توانید از اطرافیان و افرادی که توسط ایشان جراحی شده اند پرس و جو کنید. این روزها شبکه های اجتماعی منبع خوبی برای پیدا کردن این افراد و حتی مشاهده نمونه کار های پزشکان هستند.  سعی کنید حتما حضوری با این افراد صحبت داشته باشید. این حق شماست که از نتیجه جراحی های پزشکتان اطلاع داشته باشید تا با اطمینان و اعتماد کامل زیر دست توانمند آن جراحی کنید.

مشاوره توسط جراح پروتز سینه خوب

قبل از مراجعه جهت مشاوره توصیه می کنیم لیستی از سوالاتی که برای این جراحی ذهن شما را درگیر کرده اند مشخص کنید و در جلسه مشاوره از پزشک خود بپرسید. اگر شما کاندید مناسبی برای این جراحی نباشید وظیفه پزشک است که به شما این موضوع را اطلاع دهد و از عوارض این عمل شما را آگاه کند. در جلسه مشاوره انتظارات خود را به طور کامل برای جراح توضیح داده تا بتواند شرایط شما را بررسی کند.

یک جراح پروتز سینه خوب قطعا برای مخاطب و مراجعه کننده خود احترام قائل است و برای راحتی و آسایش آن ها سایتی با نام خود راه اندازی می کند که علاوه بر معرفی خود و قرار دادن نمونه جراحی های خود، اطلاعات درباره عمل و مراقبت های قبل و بعد را در اختیار مخاطب قرار می دهد تا اگر فرد در جلسه مشاوره نتوانست پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کند و یا سوالات خود را فراموش کرده باشد ، امکان تبادل اطلاعات از طریق سایت یا شبکه های اجتماعی را داشته باشد.

جراح پروتز سینه خوب

علت تفاوت هزینه های یک جراح پروتز سینه چیست؟

یکی از آشنایان با هزینه کمتر از 10 میلیون پروتز سینه انجام داده اند!!!

جمله ای که شاید شما از اطرافیانتان شنیده باشید. جالب است بدانید بهترین برند پروتز سینه که برند منتور آمریکایی است با هزینه دستمزد پزشک در سال 1398 هزینه ای حدودا 15 الی 18 میلیون دارد. چگونه جراحی سینه زیر ده میلیون قابل انجام است؟ یکی از دلایل این اختلاف ، تفاوت در قیمت برند ها است که به آن اشاره شد.توصیه می شود حتما از بهترین برند برای اینکار استفاده کنید تا نیاز به تعویض نداشته باشد.

 یکی دیگر از این دلایل دستمزد پزشک است که به طور منطقی پزشک خوب دستمزد بالایی دارد اما از  طرفی نمی توان به این موضوع اتکا کرد. همانطور که قیمت پایین نمی تواند به معنای جراحی بد باشد. پس همه ویژگی ها را در نظر گرفت و سپس آن را انتخاب کرد.

 اگر به بهترین جراح پروتز سینه مراجعه نکنیم چه می شود؟

هر جراحی به دلیل تغییری که در بدن انسان به وجود می آورد عوارضی را به دنبال دارد، اما اکثر این عوارض موقتی هستند ولی اگر جراح در عمل اشتباه کند می تواند این عوارض خطرناک، جبران ناپذیر و یا آزار دهنده باشد.

اگر جراح از پروتز مناسب استفاده نکند می تواند خطراتی همچون عفونت را به دنبال داشته باشد که در نهایت حتما باید پروتز از بدن خارج شود. برند هایی وجود دارند که با قیمت بیشتر اما سازگاری بیشتری با بدن دارند. جراح درباره تفاوت این برند ها حتما توضیحات لازم را در اختیار شما خواهد گذاشت.

اگر جراح مهارت لازم در جراحی نداشته باشد ، ممکن است به بافت سینه آسیب برساند. با انجام پروتز سینه احتمال ابتدا به سرطان سینه وجود ندارد و اگر به این بیماری مبتلا شوید قطعا دلایل دیگری داشته است. شما برای انجام مواردی مانند افزایش سایز سینه یا کوچک کردن سینه ( ماموپلاستی ) و یا لیفت سینه به جراح مراجعه می کنید ، بنابراین حتما درباره انتظارات خود صحبت کنید و بدانید که انتخاب بهترین جراح پروتز سینه می تواند در نتیجه جراحی تاثیر گذار باشد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *