تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه

داشتن گونه یکی از فاکتورهای زیبایی به شمار می‎آید و داشتن گونه های برجسته باعث جذابیت فرد می‌شود. کوچک بودن گونه ها ممکن است چهره فرد را خسته نشان دهد. فرم صورت بعضی از افراد به گونه ای است که به صورت طبیعی دارای گونه هستند ولی در بعضی افراد این ویژگی وجود ندارد. فرم گونه بر فرم چشم ها و نحوه خندیدن فرد تاثیرگذار است. پس به این افراد توصیه می‌شود که از تزریق استفاده کنند و یکی از راه های آن تزریق چربی به گونه می‌باشد.

با بالا رفتن سن حتی اگر به صورت طبیعی فرد دارای گونه باشد حجم گونه ها کاهش پیدا می‌کند، تزریق چربی می‌تواند این حجم از دست رفته را جبران کند. تزریق چربی می‌تواند باعث لیفت گونه های شما شود.

تزریق چربی در گونه ها علاوه بر ایجاد برجستگی در گونه ها باعث بالا بردن ابروها و چشم ها می‌شود و در نهایت موجب جوانسازی صورت می‌شود.

دلیل محبوبیت این تزریق بخاطر این است که چهره فرد را کاملا طبیعی نشان می‌دهد و موجب جوانسازی فرد نیز می‌شود.

چه کسانی باید تزریق چربی را انجام دهند

شخصی که گونه های کوچک دارد و یا اصلا گونه ای ندارد.

حجم گونه های فرد در اثر افزایش سن کاهش یافته است.

افرادی که وزن ثابتی ندارند(افزایش و کاهش شدید وزن) تزریق چربی پیشنهاد نمی‌شود.

فواید تزریق چربی به گونه

فرم دهی به صورت و ایجاد گونه های برجسته

بازیابی بافت گونه و جوانسازی صورت و رفع آثار افزایش سن

اصلاح چهره و متقارن کردن آن

رفع اسکار، آکنه

عوارض تزریق چربی به گونه

 درد و تورم و کبودی در جایی که چربی از آن برداشته شده و در جایی که به آن تزریق شده است وجود دارد که بعد از چند روز برطرف خواهد شد. با استفاده از کمپرس آب یخ در روز اول و حوله گرم در روز دوم موجب کاهش تورم می‌شود. 

خونریزی و عفونت 

تغییر در رنگ پوست

عدم تقارن در دو طرف صورت

تجمع مایعات در بدن

هماتوما

عوارض بی حسی

آمادگی برای تزریق چربی به گونه

آمادگی برای تزریق چربی

قبل از انجام تزریق تحت نظر پزشک خود باید آزمایش هایی را انجام دهید. از داروهایی که پزشک برای شما تجویز کرده است استفاده کنید. اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید پزشک مربوطه را در جریان قرار دهید. تا دو هفته قبل و بعد از تزریق از مصرف آسپرین و سایر داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی خودداری کنید. اگر سیگاری هستید سعی کنید سیگار را ترک کنید. از مصرف نوشیدنی های الکلی و مکمل های غذایی نیز خودداری نمایید.

تزریق چربی به گونه چگونه است ؟

از یک لوله کانولا برای برداشت چربی از بدن خود بیمار استفاده می‌شود.(این قسمت ها شامل شکم، ران، باسن می‌باشد.) قبل از تزریق، چربی را خالص می‎کنند و با سرنگ آن را به گونه شما تزریق می‌کنند. این روش با بی حسی موضعی انجام می‌شود.

این تزریق را می‌توان هم برای مردها هم انجام داد. اما در مردها برای اینکه چهره وی ماهیت مردانه خود را از دست ندهد حجم کمتری چربی تزریق می‌کنند. همچنین بر اساس سن آنها تزریق انجام می‌شود.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به گونه

برای اینکه صورت شما متورم نشود از غذاهایی استفاده کنید که فاقد نمک هستند.

خم شدن ممنوع و از انجام فعالیت های خسته کننده و شدید خودداری کنید.

از یخ برای کاهش تورم استفاده کنید.

از عینک ضد آفتاب تا چند هفته بعد از تزریق استفاده کنید.

کرم ضد آفتاب نیز نباید فراموش شود.

مدت ماندگاری تزریق چربی به گونه

انجام تزریق زیر دست متخصص مجرب می‎تواند نتیجه ماندگار را به دنبال داشته باشد. تزریق چربی باعث نرمی پوست شما می‌شود. انتقال چربی چین و چروک های صورت شما را برطرف و موجب جوانسازی پوست شما می‌شود و رنگ و ساختار پوست شما نیز بهبود می‌یابد. زمانی که خون رسانی به سلولهای چربی جدید انجام شود، نتایج تزریق کم کم در صورت نمایان می‌شود. مدت زمان برجسته شدن گونه های شما و دیدن نتیجه نهایی 6 ماه می‌باشد. ماندگاری آن نیز می‌تواند به چندین سال برسد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *