بهترین جراح سینه در ایران کیست ؟

بهترین جراح سینه

بسیاری از بانوانی که کاندید عمل زیبایی سینه هستند ، به دنبال بهترین جراح سینه هستند. البته به همان نسبت نیز اقایانی که کاندید عمل ژینکوماستی به دنبال جراح سینه خوب خواهند بود.  اما بهترین جراح سینه در ایران کیست ؟ چه ویژگی های دارد؟ چگونه می توان از آن نوبت مشاوره گرفت؟

برای پاسخ به این سوال ها با مجله زیبا بمان همراه باشید تا در کنار تعیین ویژگی های یک جراح خوب سینه ، شما را با تعدادی از آن ها آشنا کنیم. البته افرادی معمولا به دنبال بهترین جراح شهر خود می گردند.

بسیاری تهران را برای انجام جراحی سینه انتخاب می کنند. شاید دلیل این انتخاب این است که تهران به دلیل پایتخت بودن ، جراحان زیادی با تجربه های بالا دارد . اما جراح خوب و نا مناسب در همه شهر ها وجود دارد. تهران و کلان شهر ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

ویژگی های بهترین جراح سینه

از نکاتی که قابل چشم پوشی نیست ، میزان تحصیلات جراح است. در برخی کلینک ها و مراکز پزشکی مشاهده می شده است که جراحان فغقط ناظر جراحی بودند و این جراحی توسط دستیاران انجام می شده است . این کار اشتباه است . قبل از رفتن زیر تیغ جراح حتما در این باره تحقیق کنید. مطمئن شوید که خود جراح این جراحی را انجام می دهد.

جراح باید بروز باشد. یعنی از جدید ترین تکنیک های روز و روش های نوین و تاثیر گذار اطلاع داشته باشد. این جمله به این معنا نیست که جراحان قدیمی مناسب این جراحی نیستند. بر عکس جراحان قدیمی تجربه بسیاری خوبی در این زمینه دارند و با کیس های متفاوتی مواجه شدند. اما همین جراحان برای موفقیت بیشتر باید اطلاعات علمی خود را دائما به روز نمایند تا از روش های جدی آگاه شوند. پیشرفت علم بر هیچکس پوشیده نیست.

از دیگر ویژگی های بهترین جراح سینه اخلاق حرفه ای و کاری آن است. یک پزشک باید با صبر و حوصله به سوالات مراجعه کننده پاسخ دهد. همچنین صادقانه باید درباره نتایج و عوارض احتمالی جراحی توضیح دهید. از طرفی اگر مراجعه کننده انتظارات نا معقولی از جراح دارد ، جراح باید این موضوع را گوشزد کند. مراجعه کننده را از انتظارات نامناسب و غیر قابل انجام آگاه کند.

مشاوره توسط جراح سینه خوب

برای مراجعه به جراح خوب در ابتدا باید لیستی از جراحان سینه را مشخص کنید و بعد از بررسی ویژگی های ذکر شده ، به سرغ نمونه جراحی آن ها بروید. این روز ها بخش زیادی از پزشکان در سایت شخصی و شبکه های اجتماعی نمونه کار های جراحی خود را قرار می دهند.  با مشاهده این نمونه کار ها و بررسی هزینه ها و برند های مورد استفاده ، لیستی جدید از جراحانی که برای شما مناسب هستند را مشخص کنید.

برای مشاوره به جراحان منتخب خود مراجعه کنید . از کارکنان و مراجعه کنندگان جراح درباره اخلاق و نتیجه جراحیشان سوال کنید. حتما حضوری با مراجعه کنندگان قبلی صحبت کنید. در جلسه مشاوره سعی کنید سوالات زیر را از جراح خود بپرسید :

 • تکنیک جراحی شما چیست ؟
 • چه جراحی برای من مناسب تر است ؟
 • جراحی سینه چه عوارضی را به دنبال خواهد داشت ؟
 • دوره نقاهت بعد از جراحی چقدر است ؟
 • هزینه این جراحی چقدر است؟
 • به نتیجه ی مطلوبم خواهم رسید ؟
 • جراحی در کدام بیمارستان انجام می شود؟
 • نیاز به بستری دارد یا خیر ؟ تحت چه نوع بی هوشی ؟
 • برش جراحی سینه از کدام ناحیه خواهد بود؟
 • از چه برندی برای پروتز سینه استفاده می شود؟
 • برای لیفت سینه و کوچک کردن آن از چه روشی استفاده می کنند ؟
 • و ….
نظرات خود را در قسمت دیدگاه ها بیان کنید

نکات بعد از انتخاب جراح خوب سینه :

به جراح خود اعتماد کنید. این اعتماد هم منجر به آرامش خیال شما خواهد شد و هم از طرفی پزشک با مشاهده حس اعتماد شما به ایشان ، به نحو احسنت کار خود را پیش خواهد برد.

آزمایشات و تصویربرداری هایی که پزشک بعد از جلسه مشاوره اول برای شما مشخص کرده به طور کامل انجام داده و به ایشان تحویل دهید.

بعد از جراحی حتما به توصیه های و مراقبت هایی که جراحتان برایتان شرح داده است توجه کنید. رعایت این مراقبت ها به شما در به دست آوردن نتیجه مطلوب کمک خواهد کرد..

خانم هایی که سینه های افتاده دارند و یا سایز سینه های آن ها به صورت ارثی کوچک است ، کاندید مناسبی برای این عمل هستند. بانوانی که پس از بارداری و زایمان و شیردهی دچار افتادگی سینه شده اند می تواند تحت جراحی لیفت سینه قرار گیرند.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *