راز ماندگاری فیلر | برای ماندگاری بیشتر آن چه کارهایی می توان کرد؟

فیلرهای پوست یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی بدون جراحی در کشور می باشد که میزان محبوبیت آن روز به روز بیشتر می شود. این فیلر ها از روش های درمانی هستند که نه تنها می توانند خطوط و چین و چروک ها را به طور موقت صاف کنند ، بلکه حجم صورت از دست رفته را بازیابی و لب ها را پر می کنند و قادر است  به آن شکل دهد.
البته باید بدانید، درمان های تزریقی مانند فیلرهای صورت موقتی هستند و به تدریج از بین می روند و گاهی به تزریق دوباره نیاز است. با این حال ، چند کار وجود دارد که می تواند به ماندگاری فیلر های صورت کمک کند.

راز ماندگاری فیلر

راز ماندگاری فیلر ها

برای تزریق فیلر به کلینیک های معتبر مراجعه کنید.

کیفیت نتایج فیلرها به تجربه پزشک شما و نوع و کیفیت فیلری که انتخاب می کنید بستگی دارد. اکنون زمان چانه زدن بر سر قیمت نیست. کلینیک هایی که فیلر تزریق می کنند را براساس تجربه ، شهرت و اعتبار انتخاب کنید. در بهترین حالت ، فیلرهای تزریقی در مطب باید توسط جراح پلاستیک انجام شود که هم روش تزریق مناسب و هم از نظر زیبایی شناسی دارای علم کافی می باشد. 
باید بدانید که برخی از کلینیک ها نامعتبر هستند و پزشک کار تزریق را انجام نمی دهد و ممکن است با قیمت مناسب کار را انجام دهند، در این میان از محصولی که شما بابت آن پول پرداخت کرده اید را دریافت نکنید. 
قبل از هر کاری بهتر است تحقیقلت خود را درباره کلینیک کامل انجام دهید، عکس های قبل و بعد از تزریق را از سایت ها یا شبکه های اجتماعی چک کنید، یا به کلینیک بروید و از زیباجویان مراجعه کننده درباره نحوه کار آنها سوالاتی را بپرسید. تحقیات خود را برای تزریق کامل انجام دهید تا بهترین نتیجه حاصل شود. 

مراقبت های بعد از تزریق فیلر را مو به مو اجرا کنید!

بلافاصله پس از تزریق فیلر ، از شما خواسته می شود که در طی 24 تا 48 ساعت اول ناحیه تحت درمان را مالش یا ماساژ ندهید ، همچنین از انجام تمرینات شدید در روز اول تا چند روز خودداری کنید. همچنین از خوابیدن به پهلو یا شکم برای اولین روز یا حدوداً تا چندین روز بعد از تزریق فیلر می تواند مفید باشد تا فشار بی موردی به ناحیه تحت درمان وارد نشود خودداری کنید.
از دیگر مراقبت های بعد از تزریق فیلر که رعایت آنها بسیار مهم است عبارتند از : قرار نگرفتن در معرض آفتاب و گرما و محدود کردن مصرف الکل برای تا یک هفته قبل و بعد از تزریق. رعایت دقیق همه این مراقبت ها می تواند به شما در حصول نتایج مطلوب کمک کند.

از محصولات مراقبت از پوست استفاده کنید

اگرچه فیلرها به شما کمک می کنند تا ظاهر جوان تری داشته باشید، اما رعایت نکات مراقبت از پوست بسته به نوع خاص پوست شما می تواند بر روی نتیجه تزریق تاثیرگذار باشد. استفاده از محصولات مراقبت از پوست مانند پاک کننده مناسب ، مرطوب کننده ، محصولات ضد پیری و ضد آفتاب می تواند کمک زیادی به جوان و شاداب نگاه داشتن پوست شما کند.
با متخصص مراقبت از پوست خود در مورد بهترین محصولات و مواد مورد نیاز پوست صحبت کنید و به مدت چند هفته به از محصولات تجویز شده استفاده کنید تا متوجه بهبود در بافت پوست خود شوید.

برای ماندگاری فیلر ها چه باید بکنیم

تغییر در سبک زندگی 

علاوه بر رعایت روشهای مناسب مراقبت از پوست ( ضد پیری ) ، ایجاد تغییر در سبک زندگی سالم می تواند تأثیر بسزایی در سلامت و ظاهر پوست داشته باشد و به نوبه خود به طولانی شدن نتایج فیلر ها کمک کند. این عوامل تاثیرگذار در سبک زندگی شامل مواردی زیر مانند:

  • داشتن رژیم غذایی سالم و پرهیز از مصرف زیاد قند
  • از استرس دوری کنید، زیرا استرس در روند پیری تاثیرگذار است
  • خواب کافی
  • نوشیدن آب کافی
  • استفاده از ضد آفتاب به صورت روزانه و قرار نگرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب 
  • ممنوعیت مصرف دخانیات و سیگار

ایجاد تغییر در سبک زندگی می تواند به کند شدن روند پیری کمک کند و به پوست شما کمک کند تا ظاهر جوانتری داشته باشید. 

یک برنامه مراقبت اختصاصی را دنبال کنید

توجه به این نکته مهم است که هیچ فیلری برای همیشه دوام نخواهد داشت و برخی از انواع و مارک های فیلرها بیشتر از بقیه دوام خواهند داشت. میزان ماندگاری هر یک از محصولات بسته به محصولی که استفاده می کنید متفاوت است. 
با پزشکی که تزریق فیلر شما را انجام می دهد صحبت کنید، تا یک برنامه برای ماندگاری بیشتر فیلر به شما ارائه دهد تا به شما کمک کند نتایج خود را به حداکثر برسانید و باید برنامه ای را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد. با یک زمان بندی مناسب ، می توانید بدون داشتن فاصله های غیرمنتظره بین هر روش درمانی ، ظاهر یکسان خود  را حفظ کنید.

ماندگاری فیلر های صورت چقدر است؟

فیلرهای صورت می توانند از شش ماه تا دو سال دوام داشته باشند – بسته به نوع ، حتی گاهی بیشتر. با این حال ، فیلرهای هیالورونیک اسید – که از محبوب ترین گزینه های فیلرهای صورت – در محدوده 6 تا 18 ماه قرار دارند. فیلرهای هیالورونیک اسید همچنین تنها نوع فیلرهایی هستند که در صورت تمایل زیباجو در صورت راضی نبودن از نتیجه یا هر شرایط دیگر می تواند آن را حل کند.
میزان ماندگاری فیلر ها به مارک خاص ، محل تزریق آنها ، متابولیسم ، دفعات ورزش و سایر عوامل بستگی خواهد داشت.

 

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.