بهترین جراح بینی در تبریز کیست ؟

عمل بینی یکی از انواع عمل های جراحی زیبایی است که به منظور تغییر در فرم بینی انجام می شود. امروزه بیشتر به منظور زیبایی طرفداران زیادی به خصوص در بین بانوان دارد. جراحی زیبایی بینی با تغییر دادن ساختار بینی و شکل دهی مجدد به استخوان و غضروف بینی سعی در برطرف کردن ایرادات آن داشته و فرم بینی را متناسب با دیگر اجزای صورت با حفظ عملکرد تنفسی بهبود خواهد داد. در این مقاله از مجله “زیبا بمان” شما را با بهترین جراح بینی در تبریز آشنا خواهیم کرد.

بهترین جراح بینی در تبریز

بهترین جراح بینی 

انتخاب بهترین جراح بینی یکی از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی بینی برای رسیدن به بهترین نتیجه خواهد بود. پس سعی شما باید در انتخاب حاذق ترین جراح بینی باشد. بهترین جراح بینی با در نظر گرفتن نظر و خواسته فرد و نوع و ساختار بینی بهترین روش را برای جراحی بینی انتخاب خواهد کرد و جراحی را انجام می ‌دهد. جراح بینی با تجربه و کاردان برای عمل بینی گوشتی به این شیوه عمل خواهد کرد که بینی گوشتی را با تقویت بافت و غضروف ضعیف انجام می دهد تا نتیجه به دست آمده مطلوب باشد و ماندگاری آن در طولانی مدت مانند جراحی بینی استخوانی باشد. بهترین جراح بینی توانایی انجام جراح بینی را بر روی انواع بینی با ایرادات مختلف را باید داشته باشد.

به طور مثال جراحی بینی مردان باید به نحوی انجام شود که بینی فرم طبیعی داشته باشد و چهره مردانه فرد حفظ شود. همچنین بهترین جراح بینی جراحی بینی فانتزی را برای افرادی انجام می دهد که دارای بافت و غضروف مقاوم استخوان بینی و اجزای صورت کوچک هستند. و عوارض جراحی بینی را با انجام نکات که قبل و بعد از جراحی بینی به شما خواهد گفت به حداقل می‌رساند.

بهترین جراح بینی را چگونه انتخاب کنیم ؟

ابتدا شما می توانید لیستی از بهترین جراحان بینی در شهر خود تهیه کنید و با مراجعه به سایت پزشکان از میزان تخصص جراح بینی اطلاعات لازم را کسب نمایید. مراجعه به سایت پزشکان و دیدن نمونه کارهای قبل و بعد از جراحی بسیار در تصمیم گیری شما کمک کننده خواهد بود و به شما دیدی درباره نحوه کار جراح خواهد داد.

بعد از دیدن نمونه کارهای پزشک شما می‌توانید به صورت حضوری به مطب مراجعه کنید و خواسته خود را از انجام جراحی بیان کنید و اینکه چه انتظاراتی دارید را با پزشک در میان بگذارید. جراح بینی بعد از معاینه بینی و با در نظر گرفتن نوع و ساختار بینی و انتظارات فرد یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی فرد خواهد داد تا در مورد جراحی بینی خود تصمیم گیری کند.

با مراجعه به مطب با افرادی که جراحی بینی شان توسط پزشک انجام شده است می‌توانید صحبت کنید و درباره میزان رضایت آنها از روال کار سوالاتی را بپرسید.

از مهترین ویژگی های بهترین جراح بینی این است که سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد.

خصوصیات بهترین جراح بینی

از ویژگی های بهترین جراح بینی باید بدون در نظر گرفتن مسائل مالی سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد. وی باید با مهارت و تبحر خاص خود به ایجاد تناسب بین بینی و بقیه اجزا صورت باشد و نتیجه به دست آمده بنا به انتظارات فرد و با توجه به بررسی آناتومی کلی صورت باشد.

یک جراح بینی خوب باید با جنبه های زیبایی شناختی بینی آگاهی داشته باشد. عملکرد تنفسی بینی را حفظ یا بهبود دهد و تناسب بینی با دیگر اجزای صورت به نحوی باید ایجاد شود که فرم بینی با صورت هماهنگ باشد.

هنگام مشاوره بعد از معاینه بالینی دیدگاهی کلی از نتیجه عمل بینی به فرد بدهد تا فرد بتواند به خوبی در مورد جراحی بینی تصمیم گیری کند. جراح بینی باید با مهارت و تخصص خود بتواند بیشترین تاثیر مطلوب را روی نتیجه جراحی بینی ایجاد کند. و با در نظر گرفتن علم و تخصص در زمینه پزشکی، توانایی ادغام هنر زیبایی شناسی را داشته باشد تا ظاهری زیبا را برای فرد ایجاد نماید. و در عین زیبایی بخشیدن سلامت فرد نیز تضمین شود.

چگونه مهارت و تجربه بهترین متخصص جراحی بینی را تشخیص دهیم؟

تعداد عمل ها : نخستین نشانه مهارت بالا تعداد جراحی هایی است که توسط پزشک انجام شده است. برای فهمیدن این موضوع می‌توانید تعداد تصاویر عمل‌های جراحی بینی او را در سایت شخصی، صفحات اجتماعی و … پزشک بررسی کنید. همچنین میزان شلوغی کلینیک و یا تعداد بیمارستان‌ها و مراکز درمانی که آن پزشک در آنجا جراحی می‌کند هم دیگر ویژگی های است که باید بررسی شود.

کیفیت نمونه ‌کارها : با بررسی کیفیت نمونه ‌کارها نیز می‌توانید به مهارت جراح پی ببرید. البته دیدار حضوری و از نزدیک با یکی از بیماران قبلی آن پزشک و بررسی بینی او از نزدیک، بسیار مفید خواهد بود.

خواندن نظر بیماران : حتما نظر دیگر بیماران آن پزشک را در کامنت‌ها یا تصاویر و ویدیوهای تجربه بیماران، بررسی کنید.

داشتن بیماران خارجی : داشتن بیمارانی از دیگر کشورها نیز یکی از نشانه‌های یافتن بهترین جراح بینی است.

عضویت در انجمن‌های تخصصی : بهترین جراح بینی، حتما باید در انجمن‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی جراحی پلاستیک و زیبایی عضو باشد؛ چرا که به رشد علمی و افزایش دانش و مهارت او کمک می‌کند.

گواهینامه‌ ها و مدارک پزشک : پزشکی که در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی مهارت دارد، حتما از مراجع قانونی و صاحب صلاحیت، گواهینامه‌های معتبر و به ‌روز دریافت کرده است. وجود این مدارک به شما این اطمینان را خواهد داد که پزشک مورد نظر، از نظر تخصص و مهارت در سطح بالایی قرار دارد.

تخصص در دیگر جراحی‌ها: پزشکی که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی است بجز جراحی بینی، در چند زمینه دیگر نیز مهارت دارد. چرا که دیگر عناصر زیبایی صورت را به‌خوبی می‌شناسد و می‌تواند در عمل جراحی بینی، میان آن‌ها یک توازن و هماهنگی ایجاد کند.

بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی در تبریز

در این بخش این سوال مطرح خواهد شد که بهترین جراح بینی در تبریز کیست ؟ همانطور که گفته شد انتخاب جراح بسیار اهمیت دارد پس حتما باید در انتخاب آن بسیاری از فاکتورها را در نظر بگیرید. جراحی بینی یک عمل اورژانسی نیست پس بهتر است زمان لازم را برای تحقیق درباره بهترین جراح بینی اختصاص دهید.

بینی جراحی شده باید یک بینی طبیعی و متناسب با اجزای دیگر چهره شما باشد. یعنی در عین حال که زیباست نباید سلامت شما را به خطر بیندازد و عملکرد تنفسی شما را مختل کند.

جراح با تجربه توانایی برطرف کردن ایردات بینی شما را خواهد داشت. در صورت کم تجربه بودن جراح بینی برای برطرف کردن ایرادات بینی و کوچک کردن بینی بیش از حد بافت سالم بینی را برمیدارد که این مساله نه تنها فرم بینی شما را زیبا نخواهد کرد بلکه عملکرد تنفسی شما را مشکل خواهد کرد.

سوالاتی که برای بیشتر افراد مطرح خواهد شد!

افراد با توجه به موقعیت مکانی خود به دنبال بهترین جراح بینی خواهند بود.

 • بهترین جراح بینی در تبریز کیست ؟
 • بهترین جراح بینی در تبریز را چگونه انتخاب کنیم ؟
 • بهترین جراح بینی در تبریز باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟
 • بهترین جراح پلاستیک در تبریز کیست ؟
 • جراح پلاستیک خوب در تبریز را چگونه انتخاب کنیم ؟
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تبریز چه ویژگی باید داشته باشد ؟

انتخاب بهترین جراح بینی اولین مرحله قبل از اقدام به انجام جراحی زیبایی بینی می باشد و می توان گفت که از اهمیت بسزایی در ایجاد نتایج مطلوب دارد.

بهترین جراح بینی در تبریز باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

تمام فاکتورهای موجود را می‌توان در ۴ دسته کلی،تقسیم کرد:

 • تخصص جراح و مدرک تحصیلی
 • میزان مهارت و تجربه
 • اخلاق حرفه ‌ای و دلسوزی
 • کلینیک و تجهیزات پیشرفته

هزینه جراحی بینی 

هزینه جراحی بیني در افراد مختلف بستگی به نوع ساختار بینی ، میزان ضخامت پوست و تکنیکی که برای برطرف کردن ایراد بینی استفاده می شود، متفاوت است. و هزینه آن بعد از معاینه جراح به شما متعاقبا اعلام می‌گردد.

معرفی بهترین جراح بینی در تبریز

در اینجا به معرفی چند جراح بینی در تبریز می‌پردازیم :

دکتر سحر زاهدی

دکتر سحر زاهدی متولد 1359 در تبریز بوده و در سال 1387 شروع به گذراندن دوره تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی در دانشگاه ایران ( تهران ) کردند. ایشان در سال 1390 به عنوان دستیار تخصصی برتر گوش و حلق و بینی از دانشگاه تهران برگزیده و در سال 1391 فارغ التحصیل و موفق به اخذ دانشنامه بورد تخصصی با رتبه ده نفر اول کشور شدند. در سال 1397 جهت افزودن تجربه و مهارت بیشتر در جراحی زیبایی بینی به کشور ایتالیا رفته و در دوره آموزشی پروفسور پیترو پالما رئیس سابق انجمن جراحان اروپا و فدراسیون جراحی پلاستیک جهان شرکت و مدرک تایید شده از ایشان را کسب کردند.

دکتر علی اصغر خیری 

دکتر خیری با سابقه 18 ساله در انجام جراحی های پلاستیک مانند اعمال جراحی فوق تخصصی بینی، پلک، فک و صورت، سینه، شکم، بازو و ران تزریق چربی، ژل و بوتاکس، لیپو ساکشن، لیزر لیپوزر لیپوماتیک، جراحی دست و سایر جراحی های ترمیمی و سوختگی را کسب نموده در حال حاضر در بیمارستان سینا تبریز (وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تبریز) مشغول به کار بوده و علاوه بر فعالیت در زمینه جراحی پلاستیک و جراحی بینی، به امر آموزش و پژوهش نیز مشغول است.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

 • الهام

  ممنون از مطالب عالی تون خیلی مفید بود برام

  ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ پاسخ دهید
  • زیبا بمان

   ممنون ار لطف شما

   ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ پاسخ دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *