بهترین فصل برای عمل بینی

بهترین فصل برای عمل بینی

بهترین فصل برای عمل بینی کدام است ؟ سوالی که بسیاری از زیبا جویان از جراح خود خواهند پرسید . آیا فصل تابستان و آفتاب زیاد برای جراحی بینی مناسب است ؟ ایا فصل پاییز با حساسیت های فصلی و یا فصل زمستان با سرماخوردگی و آبریزش بینی مناسب عمل زیبایی بینی می باشد ؟

واقعیت امر این است که همه چی بستگی به شرایط مراجعه کننده دارد معمولا جراحان فصل بها و تابستان را پیشنهاد می دهند اما این دلیل خاصی ندارد. شاید این فصل ها فرد راحت تر بتواند به استراحت ومراقبت های لازم بپردازد . پس چیزی به عنوان فصل مناسب جراحی بینی وجود ندارد. فقط افرادی که آلرژی دارند باید زمان مناسبی را انتخاب کنند.

هر فرد باید با توجه به شرایط خود اقدام کند . برای اینکه شما راحت تر تصمیم بگیرید ، در این بخش از سایت زیبا بمان شرایط عمل در هر فصل را بررسی می کنیم . در نهایت شما تصمیم خواهید گرفت.

فصل مناسب برای شما ، فصلی است که بتوانید در آن یک هفته مرخصی تحصیلی یا کاری بگیرید.

هر فصلی بهترین فصل برای عمل بینی است اما :

بهار : برای برخی فصل بهار بهترین فصل برای عمل بینی محسوب می شود . به خصوص افرادی که شاغل هستند سعی می کنند از تعطیلات عید نوروز بهترین استفاده را داشته باشند. زیرا همانطور که می دانید این جراحی حداقل نیاز به یک هفته استراحت دارد و باید در منزل باشید.

برخی از پزشکان در تعطیلات نوروز عمل بینی انجام خواهند داد . پس اگر شما با مرخصی کاری مشکل دارید می توانید این فصل را برای عمل انتخاب کنید . دقت کنید که در این فصل آلرژی ها و حساسیت های فصلی به وفور مشاهده می شود و بهتر است اگر مستعد آن هستید بسیار مراقب باشید.

تابستان : برخی بر این باورند که فصل تابستان به دلیل گرما ، فصل مناسبی برای جراحی نخواهد بود . زیرا گرما منجر به ورم بیشتر بینی می شود. اما این باور غلط است . زیرا استفاده از کمپرس آب یخ ، برای کاهش ورم و کبودی ها بسیار مناسب است. و گرمای خورشید تاثیری بر ورم بینی ندارد. بسیاری از خانم ها این فصل را برای تغییر و تحولاتی این چننی می پسندند!

پاییز : فصل پاییز نیز فصل شروع آلرژی ها و حساسیت فصلی در پاییز است. و از آنجایی که سال تحصیلی در این فصل آغاز می شود به سرعت این بیماری ها گسترش می یابد . افرادی که در معرض آلرژی ها قرار دارند بهتر است فصل دیگری را برای عمل انتخاب کنند.

زمستان : این فصل را با برف و باران و سردی هوا و در نتیجه سرماخوردگی میشناسند. اگر شما می توانید در منزل بمانید و از سرماخوردگی پیشگیری کنید ، این فصل را برای عمل انتخاب کنید. البته با آغاز اسفند ، هوا معمولا بهری می شود و از سرما خبری نیست. شاهد ماه مناسبی برای شما باشد.

نکات مهم درباره عمل بینی

خارج از بحث بهترین فصل و بهترین سن ، شاید بهتر باشد در ابتدا به دنبال بهترین جراح عمل بینی باشید. آنگاه یک مشاوره خوب از جانب چنین جراحی می تواند به شما در انتخاب فصل مناسب نیز کمک کند. بهترین جراح نه تنها باید تخصص و مهارت کافی داشته باشد  ،بلکه باید اخلاق کاری و صداقت نیز داشته باشد. شما را از عوارض عمل آگاه نماید و مراقبت های بعد از عمل بینی را برای شما شرح دهد.

این مراقبت ها شامل مصرف دارو های تجویز شده و حفاظت از بینی در مقابل ضربه و نحوه صحیح خوابیدن و تعذیه و چسب زدن بینی می باشد

رعایت مراقبت های بعد از عمل بینی در هر فصلی ضروری است

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *