فیلم کاشت مو و برداشت گراف های مو از نمای نزدیک

ریزش مو و یا کم پشت شدن مو ها برای همه ناراحت کننده است . کاشت مو از روش هایی است که این روز ها طرفدار زیادی را داشته است. در این قسمت از مجله زیبا بمان فیلم کاشت مو و هم چنین ویدئویی که در آن می توانید تفاوت روش های کاشت مو را درک کنید را می توانید مشاهده نمایید.

کاشت مو از جمله جراحی هایی زیبایی محسوب می شود که می توان گفت تضمینی می باشد و صد در صد نتیجه مطلوب را به دنبال دارد. اما این موضوع به انتخاب یک متخصص کاشت مو و یا مراجعه به بهترین مرکز کاشت مو بستگی دارد.

انواع کاشت مو شامل :

  • کاشت مو به روش FUT
  • کاشت مو به روش FIT
  • کاشت مو به روش FUE
  • کاشت مو به روش SUT
بیشتر بخوانید : انواع کاشت مو

همانطور که در فیلم کاشت مو نیز مشاهده می نمایید . ابتدا گراف های مو با انواع روش های کاشت مو از بانک مو و یا همان ناحیه مورد نظر برای برداشت ، گرفته می شوند . سپس در ناحیه طاس شده کاشته می شوند. برای این کار بعد از آماده سازی گراف ها ، جراح ناحیه مورد نظر را ، تمیز و بی حس می کند ، سوراخ یا شکاف هایی را با سوزن مخصوص بر روی پوست ایجاد می کند و با ظرافت هر پیوند را در یکی از سوراخ ها قرار می دهد.

در ویدئوی زیر نحوه برداشت گراف یا فولیکول های مو را مشاهده می نمایید. قابل ذکر است این جراحی تحت بی حسی موضعی انجام می شود و بسته به میزان ناحیه کاشت بین چهار تا هشت ساعت زمان می برد. نتیجه این جراحی معمولا بعد از یک سال مشخص می شود. همچنین بعد از شش ماه ممکن است با ریزش مو مواجه شوید که کاملا طبیعی است. ناگفته نماند رعایت مراقبت های بعد از کاشت مو برای رسیدن به نتیجه بهتر ضروری است.

بیشتر بخوانید : مراحل کاشت مو
Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *