آموزش آرایش چشم تصویری همراه با ویدئو

آموزش آرایش چشم تصویری

همه خانم ها به دنبال بهترین آرایش چشم هستند و می خواهند این آرایش را خودشان در منزل انجام دهند. در این بخش از مجله زیبا بمان قصد داریم تا آموزش آرایش چشم تصویری را در اختیار شما خانم های زیبا پسند قرار دهیم.

همانطور که قطعا می دانید آرایش کردن به خصوص آرایش چشم نیاز به وسایل آرایشی مرغوب و جنس خوب و سایه چشم مناسب دارد. در کنار آن نیز باید به تکنیک های آرایشی دقت کنید..

نکاتی که در آرایش چشم باید رعایت کنید :

یکی از مهم ترین این نکات انتخاب ترکیب رنگ مناسب برای سایه چشم است. سایه چشم زیبایی چشم ها را دو چندان خواهد کرد. از طرفی انتخاب رنگ مناسب سایه و هماهنگی آن با لباس ها و آرایش ناخن ها بسیار اهمیت دارد.

در این ویدئو می توانید انواع مختلفی از سایه های چشم را مشاهده کنید که سعی شده است که در آن ها ترکیب رنگ ها رعایت شده باشد و از تنوع رنگی متفاوت استفاده شده باشد. آموزش این سایه ها بسیار آسان است و شما به راحتی می توانید با کمی دقت آن ها را در منزل انجام دهید.

خط چشمی که می کشید باید با چشم های شما تناسب داشته باشد و چشم ها را ریزتر نشان ندهد. از طرفی اگر مهارت کافی در کشیدن خط چشم ندارید حتما از فردی ماهر کمک بگیرید . زیرا اشتباه در کشیدن خط چشم می تواند کل آرایش چشم شما را بر هم زند. در ویدئوی زیر می توانید تکنیک های ساده کشیدن خط چشم در منزل را نیز مشاهده نمایید

بیشتر ببنید : آموزش خط چشم

در ویدئو مشاهده می کنید که با یک تکه چسب به راحتی می توانید حدود آرایش چشم خود را مشخص کنید . بعد از آرایش چشم می توانید از کرم پودر استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید که کرم پودر متناسب با پوست خود را انتخاب کنید .

در ویدئوی زیر آموزش آرایش چشم تصویری را مشاهده کنید :

 

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *