20 مدل از جذاب ترین و بهترین آرایش چشم

بهترین آرایش چشم

هر دختری هنگام آرایش کردن با توجه به سلیقه اش باید به نکاتی توجه داشته باشد مخصوصا در هنگام آرایش چشم که باید با دقت فراوان برای داشتن بهترین آرایش چشم کرد.  برای انتخاب آرایش چشم باید به مدل چشم توجه داشته باشیم تا بتوانیم آرایش متناسب با آن را پیدا کنیم البته علاقه ی خودتان نیز در انتخاب آن مهم است برای مثال افرادی هستند که دوست دارند چشم هایشان درشت ،کشیده و یا هر شکل دیگری دیده بشوند.

برای تمام دختران و زنانی که به دنبال آرایش متناسب با چشم و بهترین آرایش چشم هستند توصیه میکنم این مقاله را مطالعه کنند تا به آن ها در این راه کمک کند. آرایش چشم باید به صورتی باشد که اگر چشم شما مشکلاتی مانند ریز  بودن دارد رفع کند و به صورت کامل نوعی باشد که با فرم صورت مدل ابرو شما متناسب شود و چشم های شما را جذاب نشان دهند.

سایه چشم

در ابتدای آرایش چشم لک و جوش های کوچک اطراف چشم را بپوشانید سپس از سایه چشم مناسب استفاده کنید. چشم های درشت بهتر است از سایه ی تیره استفاده کنند و به العکس چشم های ریز از سایه ی روشن استفاده کنند بهتر است درگوشه چشم ها و زیر استخوان ابرو سایه روشن استفاده کنید.

افرادی که چشم هایشان پف دار هستند به صورت تیره و روشن سایه بزنند هر چه به سمت مژه نزدیک میشوید تیره و هرچه به سمت ابرو نزدیک میشوید روشن و توجه داشته باشید مرز سایه مشخص نباشد. برای درشت تر کردن چشم میتوانید از مقداری سایه زیر مژه های پایین بزنید ولی آن را پخش نکنید.

خط چشم

اگر چشمانتان گرد هستند برای کشیده نشان دادن آنها از خط چشم نازک اما بلند استفاده کنید. اگر چشم های ریزی دارید و یا میخواهید چشم هایتان درشت به نظر برسند خط چشمتان را به سمت بالا بکشید. بهتر است چشم های کشیده از خط چشم استفاده نکنند و اگر استفاده میکنند نازک بدون دنباله و یا دنباله کوتاه باشد.

ریمل زدن

توصیه ی ما به افرادی که چشم کشیده ای دارند این است که مژه ها را به سمت بالا ریمل بزنید و برای گرد کردن چشم به مژه های پایینی ریمل بزنید. ریمل زدن مژه ها به سمت بیرونی برای افرادی که چشم گردی دارند بسیار مناسب است.برای مژه های کوتاه از ریمل بلند کننده ی مژه استفاده کنید و برای مژه های کم پشت ریمل حجم دهنده مناسب است. البته میتوانید از انواع مژه های مصنوعی استفاده کنید.

نمونه مدل های بهترین آرایش چشم

آرایش چشم

زیباترین و بهترین مدل آرایش چشم

بهترین آرایش چشم

جذاب ترین و بهترین آرایش چشم در مجله زیبا بمان ببینید

آرایش چشم

مدل بهترین آرایش چشم

بهترین آرایش چشم

سایه و آرایش چشم

سایه چشم

مدل آرایش چشم

بقیه تصاویر آرایش چشم را  در گالری زیر مشاهده کنید . برای دیدن تصاویر در ابعاد اصلی روی آن ها کلیک کنید :

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *