آموزش خط چشم همراه با عکس و ویدئو

از سخت ترین بخش های آرایش برای خانم ها قسمت کشیدن خط چشم است که در کنار زمان بر بودن آن برای افرادی که تجربه زیادی ندارند ، اگر به اشتباه کشیده شود ممکن است مشکلات زیادی را برای آرایششان به خصوص سایه چشم به وجود آورد. در این مقاله سعی می کنیم آموزش خط چشم با زبان ساده را برای شما شرح دهیم تا با تمرین به یک میکاپ آرتیست حرفه ای در این زمینه تبدیل شوید ! انواع مختلفی از خط چشم وجود دارد که در ابتدا بهتر است به جای خط چشم مایع از یک مداد چشم پررنگ استفاده کنید تا بعد از آموزش بتوانید از نوع مایع آن استفاده کنید.

ترفند های آموزش خط چشم

یکی از مهم ترین نکاتی که در این مورد وجود دارد تمرکز و عدم لرزش دست است. برای این کار یک ترفند جالب وجود دارد: انگشت های پای خود را جمع کنید ! این کار باعث می شود تمرکز شما بیشتر شود.

برای پاک کردن اضافات خط چشم از یک گوش پاک کن آغشته به مواد پاک کننده آرایش استفاده کنید تا برای آرایش چشمتان مشکل ایجاد نشود.

هر چشمی با توجه به فرمی که دارد روش خط چشم متفاوتی دارد. مسلما خط چشم برای چشمهای ریز با درشت متفاوت است. در چشم های ریز ، زیر چشم نباید خط چشم کشیده شود ، و با سفید کردن خط داخل چشم با مداد سفید می توان چشم ها را درشت تر نشان داد.

افرادی که چشم با پلک افتاده دارند می توانند یک خط چشم با دنباله بلند در امتداد پلک بالا و پایین کشیده تا افتادگی پلک ها کمتر نشان دهد ، البته استفاده از رنگ های سایه چشم مناسب نیز این افتادگی را بهتر می کند.

برای چشم های بادامی خط چشم بالدار پیشنهاد می شود که زیبایی این چشم ها را دو چندان می کند.خط چشم در گوشه داخلی چشم باید باریک باشد. و در گوشه خارجی پهن شود. خط چشم خیلی نازک یا خیلی پهن چشم ها را ریزتر نشان می دهد.

در ویدئوی زیر می توانید با چند ترفند ساده در خانه برای کشیدن یک خط چشم زیبا در کمترین زمان آشنا شوید :

در زیر تصاویر از آموزش مرحله مرحله خط چشم و انواع مختف آن را مشاهده می کنید :

آموزش مدل خط چشم ساده

 

آموزش خط کشیده و بلند

آموزش آرایش چشم ساده

آموزش راحت خط چشم

انواع خط چشم

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *