هزینه عمل آبدومینوپلاستی

آبدومینوپلاستی نوعی جراحی زیبایی شکم محسوب می گردد که در افرادی که شکم شل و افتاده دارند بسیار مناسب است. هزینه عمل آبدومینوپلاستی از حدود سه میلیون آغاز و تا 15 میلیون نیز می رسد. این تفاوت قیمت دلایل مختلفی دارد که در این بخش از مجله زیبا بمان به بررسی آن ها می پردازیم.

ناگفته نماند این محدوده هزینه مربوط به سال نود و هشت و نود و نه است و تقریبا می توان گفت هر ساله حدود یک الی دو میلیون به آن افزوده می شود. که این افزایش قیمت نیز در شهرها و جراحان مختلف متفاوت است.

لطفاً برای تعیین هزینه نهایی عمل آبدومینوپلاستی خود با مطب جراح پلاستیک مورد نظرتان تماس بگیرید.

هزینه عمل آبدومینوپلاستی

عوامل تاثیر گذار در هزینه عمل آبدومینوپلاستی

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد این جراحی یک عمل زیبایی محسوب می گردد . به همین دلیل تحت پوشش هیچ نوع بیمه ای قرار نمی گیرد و فرد باید تمام هزینه را خود پرداخت نماید. به طور کلی هزینه این جراحی شامل موارد زیر است که هر جراح قبل از انجام عمل آن را برای شما شرح خواهد داد و قیمت کلی آن را به شما خواهد گفت  :

  • هزینه های بیهوشی
  • هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی
  • آزمایش های پزشکی
  • گن بعد از عمل
  • نسخه های دارویی
  • دستمزد جراح

علت تفاوت هزینه های آبدو به دلیل تغییرات در هزینه های بالا می باشد. به این دلیل که هزینه بیمارستان ها با یکدیگر متفاوت است. از طرفی ویزیت و دستمزد جراح با توجه به تخصص آن ها نیز با یکدیگر فرق دارد. از همه مهم تر اینکه شرایط جغرافیایی نیز در این قیمت ها اثر گذار است. معمولا هزینه ها در کلان شهر ها نسبت به شهرستان کمی متفاوت است.

اگر شما بهترین جراح آبدومینوپلاستی را برای این عمل مهم انتخاب کنید طبیعی است که هزینه بیشتری نسبت به سایر جراجان باید پرداخت کنید . اما هزینه بالا یک جراح همیشه نشان دهنده کیفیت کار آن ها نیست. بلکه باید سایر ویژگی های خوب یک جراح را در آن جستجو کنید. قطعا یک جراح خوب قبل از انجام هر اقدامی به شما درباره هزینه توضیح خواهد داد تا شما در صورت داشتن شرایط پرداخت آن اقدام به انجام این عمل کنید.

در این عمل جراح پوست و چربی اضافی را از ناحیه تحتانی و میانی شکم برداشته و پوست و عضلات شکم را در ناحیه جدید فیکس می کند. اگر در طی جراحی ناف برداشته شود ، ناف جدید در محل جدید فیکس می شود.انتخاب و تصمیم جراحی بر عهده مشاست وجراح فقط به شما کمک می کند. بنابراین قبل از انجام عمل درباره عوارض آبدومینوپلاستی مطالعه نمایید .

زنانی که چندین بارداری داشته اند ، ممکن است این روش را برای سفت شدن عضلات شکم و کاهش پوست مفید بدانند. افرادی که با ورزش و رژیم غذایی نتوانسته اند چربی ها این ناحیه را از بین ببرند گزینه مناسبی برای این کار هستند. اما باید بدانید که اگر بعد از عمل ، تغذیه مناسب را رعایت نکنید امکان بازگشت شرایط قبل وجود دارد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *