بهترین جراح آبدومینوپلاستی در ایران و تهران

بهترین جراح آبدومینوپلاستی

گرایش مردم برای انجام عمل آبدومینوپلاستی موجب شده است تا به دنبال بهترین جراح آبدومینوپلاستی باشند. این کار کاملا معقولانه است که شما نزد یک جراح خوب اقدام به انجام عمل زیبایی لاغری کنید . اما باید بدانید بهترین جراح آبدومینوپلاستی چه ویژگی هایی دارد و چه  جراحانی در این مجموعه قرار می گیرند..

جراحی آبدومینوپلاستی ، عملی است که در آن چربی و پوست اضافی نواحی مختلف بدن را برداشته تا به تناسب اندام برسند. جراحی آبدومینوپلاستی شکم از رایج ترین این نوع عمل است که توسط جراحان مختلف و کلینیک های مختلف ارائه می شود.

برای پیدا کردن بهترین جراح آبدومینوپلاستی باید مراحلی را طی کرد که در این قسمت از مجه زیبا بمان ، به تشریح آن ها می پردازیم.

تهیه لیستی از جراحان آبدومینوپلاستی

برای هر استان جراحان مختلفی وجوددارد اما مهمولا افراد در شهرستان ها و استان های مختلف به دنبال بهترین جراح آبدومینوپلاستی تهران هستند و ترجیح می دهند که این جراحی را در استان تهران انجام دهند . و جراحان این استان را به دلیل تجربه بالا و تعداد عمل های بیشتر ، بهتر می دانند. اما بهترین جراح لزوما این ویژگی را ندارد بلکه در کنار تجربه باید مهارت کافی نیز داشته باشد و باید نتیجه جراحی های یک پزشک را بررسی کرد.

در قدم اول سعی کنید لیستی از جراحان استان خود را تهیه کنید. اگر قصد جراحی در شهر های دیگر دارید می توانید از تهران و سایر شهر های بزرگ تر نیز استفاده کنید. بعد به بررسی ویژگی های زیر بپردازید :

میزان تحصیلات

در برخی از مراکز زیبایی به گفته مراجعه کنندگان مشاهده شده است که دستیار جراح و یا یک جراح عمومی اقدام به انجام این عمل می کند. به همین دلیل است که این جراحی عوارض خطرناکی می تواند داشته باشد. برای این کار حتما به تخصص جراح دقت کنید. جراح باید متخصص و یا فوق تخصص جراحی زیبایی پلاستیک باشد و دوره های آموزشی جهت انجام این جراحی را گذرانده باشد. زیر تیغ هر جراحی رفتن معقولانه به نظر نمی رسد.

نمونه جراحی ها

با گسترش تکنولوزی هر جراح و پزشک و کلینیکی که به کار خود اهمیت می دهد ،  این روزها در شبکه های اجتماعی فعالیت دارد و یا سایتی دارد که در آن نمونه جراحی های خود را قرار می دهد. در این بین مراجعه کنندگان می توانند به مشاهده و مقایسه نتیجه جراحی بپرداند. اما اعتماد به این تصاویر و ویدئو ها سخت است. بهتر است به صورت حضوری با مراجعه کنندگان و افرادی که جراحی شده اند ، صحبتی داشته باشید.

می توانید از بین تصاویر به افرادی که بیشتر قبل از جراحی ویژگی های شما را دارند توجه کنید. و نتیجه عمل را در آن ها ببینید.

بهترین جراح آبدومینوپلاستی

پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه ها بیان کنید

جلسه مشاوره

مهمترین قسمت برای انتخاب جراح خوب آبدومینوپلاستی ، جلسه مشاوره است. قبل از جلسه مشاوره لیستی از سوالات خود را تهیه کنید. این سوالات می تواند شمل چگونگی روش انجام عمل ، هزینه عمل ، عوارض و مراقبت های لازم بعد از عمل و نتیجه عمل باشد.

در جلسه مشاوره به طور کامل انتظارات و در خواست های خود را برای پزشک مطرح نمایید . یک جراح خوب تمامی حقایق لازم درباره این عمل را به شما شرح می دهد و اگر امکان برآورده ساختن انتظارات شما نباشد ، حتما این موضوع را گوشزد خواهد کرد.

نکته مهم بعد از گذراندن تمامی این مراحل این است که پس از انتخاب جراح ، به آن اعتماد کنید تا با آرامش خاطر جراحی را انجام  داده و از نتیجه راضی باشید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *