دکتر خوب برای عمل بینی ؛ ویژگی‌های بهترین جراح بینی

جراحی زیبایی بینی که معمولاً به عنوان جراحی بینی شناخته می‌شود. عملی برای تغییر شکل بینی است. این یکی از رایج‌ترین جراحی‌های پلاستیک است. محدودیت‌هایی برای تغییر دادن بینی وجود دارد. نتیجه نهایی به اندازه بینی، وضعیت پوست و سن فرد بستگی دارد. مهم‌ترین چیز این است که فرد به طور واضح با جراح خود در مورد آنچه می‌خواهد و امکان پذیر است ارتباط برقرار کند. بسیاری از افراد نسبت به فرم بینی خود آگاه هستند و به دلایل زیبایی (یعنی برای بهبود ظاهر بینی خود) جراحی زیبایی بینی انجام می‌دهند.

بنابراین بسیار مهم است که در ذهن خود روشن کنید که چه چیزی را در مورد بینی خود دوست ندارید و بتوانید این موضوع را برای جراح خود توضیح دهید. سپس او می‌تواند به شما بگوید که چه چیزی از طریق جراحی امکان‌پذیر است و چه چیزی غیرممکن است.
قسمت بالایی ساختار بینی استخوانی و قسمت پایینی آن غضروفی است. رینوپلاستی می‌تواند استخوان، غضروف، پوست یا هر سه را تغییر دهد. با جراح خود در مورد اینکه آیا رینوپلاستی برای شما مناسب است و چه چیزی می‌تواند به دست آورد صحبت کنید.

دکتر خوب برای عمل بینی

مشاوره قبل عمل بینی توسط بهترین جراح بینی

بهتر است قبل جراحی بینی بهتر است با دکتر خوب برای عمل بینی ملاقات کنید. تا در مورد اینکه چرا می‌خواهید جراحی کنید و چه می‌خواهید صحبت کنید. جراح هر گونه بیماری را که در گذشته داشته‌اید یادداشت می‌کند. آنها همچنین هر دارویی را که مصرف می‌کنید، از جمله داروهای گیاهی ثبت می‌کنند.
جراح بینی فرد را معاینه می‌کند. معاینه فیزیکی به پزشک کمک می‌کند تا تعیین کند که چه تغییراتی باید انجام شود. و چگونه ویژگی‌های فیزیکی فرد، مانند ضخامت پوست یا استحکام غضروف انتهای بینی او را متوجه شود. معاینه فیزیکی نیز برای تعیین تاثیر جراحی بینی بر تنفس فرد حیاتی است. و ممکن است جراح تعدادی عکس برای مدارک پزشکی او بگیرد. جراح قد و وزن فرد را اندازه گیری می‌کند تا مطمئن شود که انجام عمل بی خطر است. اگر اضافه وزن دارید یا قصد بارداری دارید، جراح ممکن است به تعویق انداختن عمل جراحی را پیشنهاد دهد.

دکتر خوب برای عمل بینی

بهترین دکتر جراحی بینی چه ویژگی‌هایی دارد؟

یکی از نکات مهمی که باید در انتخاب یک جراح خوب به آن توجه کنید. داشتن تجربه کافی و داشتن مهارت بالا در جراحی بینی است. بهترین جراح کسی است که بتواند در جلسات اول در فرد اعتماد ایجاد کند. این کار یعنی اعتماذد کردن به جراح، استرس و نگرانی فرد را قبل از جراحی بینی کم می‌کند. همچنین داشتن تجربه کافی جراح در زمینه جراحی‌های زیبایی بینی و داشتن مهارت بالا در کنار به روز بودن جراح و آشنایی او با جدیدترین روش‌های جراحی می‌تواند در فرد و خانواده او اعتماد کافی را ایجاد کند. چند نکته دیگه وجود دارد که باید در هنگام انتخاب جراح به آن‌ها توجه کنید. در ادامه به این نکات اشاره کرده‌ایم. بهترین جراح بینی کسی است که؛

 • توضیحات کافی را به بیمار درباره عوارض احتمالی جراحی زیبایی بینی به او بدهد.
 • داشتن تخصص کافی در زمینه جراحی.
 • داشتن علم کافی و بروز در زمینه جراحی‌‌های زیبایی بینی.
 • اطلاع و یادگیری روش‌های جدید جراحی بینی.
 • ایجاد اعتماد در بیمار و رفع نگرانی‌های او و خانواده او.
 • داشتن تجربه و مهارت بالا در زمینه‌ جراحی بینی
 • داشتن مهارت تشخیص صحیح و به موقع مشکلات بینی.
 • اولویت قرار دادن سلامت فرد
 • اقدامات لازم قبل و بعد از جراحی را برای بیمار به طور کامل توضیح دهد.

تقریباً تمام افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام می‌دهند می‌توانند با خیال راحت بیمارستان را در همان روز پس از جراحی ترک کنند. در موارد نادر در صورت داشتن حالت تهوع یا سایر مشکلات سلامتی که نیاز به نظارت دارند. ممکن است یک شب در بیمارستان بمانید. پس از جراحی، مقداری تورم خواهید داشت. رفع تورم ممکن است چندین ماه طول بکشد.
اگرچه اکثر افراد بعد از چند ماه متوجه آن نمی‌شوند. افراد معمولاً پس از یک هفته می‌توانند بیشتر فعالیت‌های خود را انجام دهند. همه جراحی‌ها خطراتی دارند. خوشبختانه خطرات جراحی بینی کم است و عوارض آن نادر است. قبل از عمل، پزشک در مورد خطرات و مزایای جراحی با جزئیات با فرد صحبت خواهد کرد.

قبل از جراحی، اطمینان حاصل کنید که جراحی در یک مرکز جراحی یا بیمارستان معتبر انجام شود. همچنین به دنبال جراحی باشید که بتواند به طور کامل تمام نکات قبل جراحی و اتفاقات در طول جراحی  را توضیح دهید.
با توجه به نکاتی که در رابطه با بهترین دکتر جراحی بینی ذکر کردیم. می‌توانید تحقیق‌های لازم برای انتخاب بهترین جراح را داشته باشید. و برای جراحی خود، نزد بهترین جراح مراجعه کنید تا از نتیجه کار رضایت کامل داشته باشید.

 

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *