آموزش صفر تا صد میکاپ لایت عروس

میکاپ عروس لایت، یکی از پرطرفدارترین میکاپ‌هایی است که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و به جرات می‌توانیم بگوییم که از زیبایی و جذابیت فراوانی برخوردار است. این مدل میکاپ، آرایش مصنوعی را در چهره عروس ایجاد نمی‌کند و از محصولات آرایشی غلیظ برای انجام آن استفاده نمی‌شود. پیشنهاد می‌کنیم به منظور آشنایی بیشتر در این حوزه به سایت هستی بابایی مراجعه کنید تا سطح دانش و اگاهی شما در این زمینه افزایش یابد.

مراحل آموزش میکاپ لایت عروس

برای یادگیری آموزش میکاپ عروس لایت باید زیر نظر متخصصین و کارشناسان این حوزه، آموزش‌هایی را دنبال کنید تا بتوانید در این حوزه حرف اول را بزنید. در اینجا قصد داریم مراحل مهم این آموزش را برای شما بازگو کنیم که به شرح زیر هستند:

مرحله 1. پوست خود را آماده کنید

قبل از استفاده از هر محصول آرایشی، حتما میکاپ خود را با یک صورت تمیز شروع کنید. استفاده از مرطوب کننده به ایجاد پایه ای صاف برای آرایش شما کمک می‌کند. بهتر است آرایش خود را درست بعد از روتین مراقبت از پوست انجام دهید.

می‌توانید بعد از مرطوب کننده صورت از پرایمر آرایش صورت استفاده کنید. این اختیاری است، اما برخی معتقدند که به آرایش بهتر و ماندگاری بیشتر کمک می‌کند. پرایمر صورت همچنین می‌تواند از ظاهر شدن هر گونه لکه خشک و مزاحم جلوگیری کند.

آموزش صفر تا صد میکاپ لایت عروس

مرحله 2. فونداسیون و کانسیلر را اعمال کنید

اولین مرحله آرایش در ترتیب صحیح آرایش، استفاده از فونداسیون است. هنگام انتخاب کرم پودر، مطمئن شوید که آن را متناسب با نوع پوست خود انتخاب کنید.

  • انواع پوست‌های خشک، آبرسان و مرطوب کننده یا کرم پودر را انتخاب کنید.

  • انواع پوست‌های چرب، از هر چیزی که بیش از حد براق است خودداری کنید. فونداسیون پودری را امتحان کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که از کرم پودری استفاده می‌کنید که با رنگ و ته رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد. شما می خواهید صورتتان با بقیه بدنتان، به خصوص گردنتان همخوانی داشته باشد.

  • کانسیلر

اگر در صورت خود مناطقی دارید که نیاز به پوشش بیشتری دارند (مانند لکه‌های تیره یا حلقه‌های تیره)، می‌توانید از کانسیلر برای پوشاندن آن‌ها استفاده کنید. سایه‌ای را انتخاب کنید که با رنگ پوست و سایه زیرسازی شما مطابقت داشته باشد.

مرحله 3. رنگ پوست خود را برنزه کنید

پس از استفاده از محصولات پایه خود، می‌خواهید با برنز کننده پودری، کمی رنگ و وضوح به چهره خود اضافه کنید.

مرحله 4. رژگونه بزنید

آرایش صورت خود را با افزودن رنگ طبیعی به گونه‌‌ها تکمیل کنید.

آموزش صفر تا صد میکاپ لایت عروس

مرحله 5. سایه چشم، خط چشم، ریمل

همیشه آرایش چشم خود را با پرایمر سایه چشم شروع کنید. پرایمر آرایش چشم به ماندگاری سایه چشم شما بدون چروک شدن بیشتر کمک می‌کند. اگر از پرایمر بیش از حد استفاده می‌کنید، خطر چروک شدن سایه چشم را افزایش می‌دهید. پس از خشک شدن پرایمر، سایه چشم خود را بزنید. شما همیشه نیازی به خط چشم ندارید، اما استفاده از خط چشم راه خوبی برای افزایش وضوح چشم و پرتر نشان دادن خط مژه است.

6. آرایش چشم خود را با چند لایه ریمل تمام کنید.

برخی از افراد ترجیح می‌دهند که روتین آرایش خود را ابتدا با آرایش چشم خود شروع کنند. یک میکاپ آرتیست معمولا ابتدا آرایش چشم مشتریان خود را انجام می دهد تا از هرگونه ریزش سایه چشم جلوگیری کند. اگر این کار برای شما بهتر بود، ابتدا با آرایش چشم شروع کنید و سپس بقیه مراحل را همانطور که گفته شد ادامه دهید.

نکات مهم در آموزش میکاپ لایت عروس

در روز عروسی همه چیز باید عالی باشد، بالاخص ظاهر و چهره عروس. آرایشگران، میکاپ عروس را به عنوان یک عامل منحصر به فرد می‌دانند، زیرا هدف آن‌ها برجسته کردن زیبایی عروس و در عین حال طبیعی ماندن چهره اوست. انتخاب سبک آرایش عروس می‌تواند چالش برانگیز باشد، به همین دلیل است که آرایشگران اغلب یک جلسه آزمایشی را توصیه می‌کنند. در طول این جلسه، آرایشگر و عروس در مورد نقاط مختلف صورت و اینکه قرار است از چه محصولاتی استفاده شود، تصمیم می‌گیرند، جزئیات مهم را مورد بحث قرار می‌دهند و تصمیم نهایی را اتخاذ می‌کنند. هم‌چنین متخصصان حرفه‌ای در سالن به شما کمک می‌کنند ظاهری هماهنگ ایجاد کنید.

  • بررسی آموزش میکاپ لایت

در میکاپ عروس لایت اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که فرم صورت هر عروس به چه صورت است. هر عروسی نیاز به آرایش دارد. حتی جوان‌ترین و زیباترین عروس‌ها نیز می‌خواهند با آرایش جذابیت خود را افزایش دهند. اگر این کار را نکنید، لباس مجلل و مدل موهای خیره کننده شما همه توجه را به خود جلب می‌کند و ظاهر شما ناقص می‌ماند. در اینجا سه نکته دیگر در رابطه با جدیدترین مدل آرایش عروس در تهران از آرایشگران با تجربه آورده شده است:

1- خیلی به دنبال مد روز نباشید و سخت گیری نکنید. روندهای مد دائما می‌آیند و می‌روند، اما عکس‌های عروسی تا آخر عمر با شما خواهند ماند. از زیاده روی در آرایش که ممکن است بعداً پشیمان شوید، اجتناب کنید.

2- محل برگزاری عروسی خود را در نظر بگیرید. نور می‌تواند به طور قابل توجهی بر ظاهر آرایش عروس تأثیر بگذارد. نورپردازی در فضای باز به صورت پراکنده است، در حالی که نورپردازی داخلی جلوه بهتری را برای عکس‌برداری فراهم میکند.

3- در مورد روش‌های زیبایی قبل از عروسی احتیاط کنید. بهتر است کمی قبل از مراسم، از برنزه کردن و لایه برداری شیمیایی خودداری کنید. هنگامی که از قبل خود را برای این روز بزرگ آماده کردید، به پوست خود استرس وارد نکنید. قبل از میکاپ عروس لایت، متخصصان زیبایی توصیه می‌کنند که فقط اقدامات مراقبت از پوست را انجام دهند. ماسک های مرطوب کننده، ماساژ و پاکسازی ملایم، بهترین گزینه هستند.

آموزش صفر تا صد میکاپ لایت عروس

مدل مو و آرایش عروسی باید با هم انتخاب شوند. بسیار مهم است که آنها هماهنگ و مکمل یکدیگر باشند. سبک لباس پوشیدن و تم کلی مراسم عروسی نیز نقش بسزایی در این حوزه دارد. قبل از ملاقات اولیه با آرایشگر خود، نمونه‌هایی از آرایش هایی که دوست دارید را جمع آوری کنید. متخصصین این حوزه این موارد را بررسی و بر اساس آنها ظاهری منحصر به فرد برای شما ایجاد می‌کنند.

ویژگی‌های میکاپ عروس لایت

میکاپ عروس لایت باید ظاهر عروس را تقویت کند و آن را واضح‌تر و پر جنب و جوش تر کند. تمام عیوب، هر چقدر هم که کوچک باشد، باید پنهان شود، در حالی که زیبایی‌های او باید برجسته شود. پالت رنگ کلی آرایش بر اساس رنگ چهره عروس انتخاب می‌شود.

  1. برای مدل آرایش چشم عروس توصیه می‌شود از محصولات ضد آب استفاده کنید، زیرا اشک شوق در عروسی غیر معمول نیست.

  2. از زرق و برق و درخشش بیش از حد خودداری کنید. فلاش دوربین می‌تواند این ذرات را منعکس کند و ظاهر پوست چرب را ایجاد کند. محصولاتی که دارای عناصر منعکس کننده نور هستند باید به مقدار کم و فقط در نواحی خاصی از صورت استفاده شوند. آرایش صورت در انتها با یک اسپری مخصوص به نام اسپری فیکساتور تنظیم می‌شود تا اطمینان حاصل شود که حتی پس از ساعت‌ها عکس و رقص، تازه و طبیعی به نظر می‌رسد.

جدیدترین میکاپ عروس در تهران دائما در حال تغییر است. جالب‌ترین روندها عبارتند از:

  • رژ لب قرمز تیره

رژ لب پررنگ ظاهر عروس را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. سعی کنید ظاهر عروس را با سایه‌های نقره‌ای یا طلایی تکمیل کنید. انتخاب رنگ مناسب برای لب‌های خود تاثیر بسزایی در زیبایی شما دارد.

  • خط چشم پررنگ

خط چشم بالدار و بزرگ نگاه را عمیق تر و مرموزتر می‌کند.

  • پوست درخشان

آرایشگران اغلب فونداسیون را با هایلایتر مخلوط می‌کنند تا به پوست عروس درخشندگی طبیعی ببخشند. این تکنیک باعث می‌شود صورت سالم، شاداب و جوان به نظر برسد.

سخن پایانی

در مجموع در میکاپ عروس لایت سعی کنید فرم صورت و رنگ پوست خود را توسط آرایشگر خود ارزیابی کنید و سپس بر اساس مدل انتخابی خود، اقدام به انجام میکاپ نمایید. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه، به سایت هستی بابایی مراجعه کنید تا از خدمات انان در این حوزه بهره‌مند شوید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *