ترفند های آرایش چشم ریز همراه با ویدئو

آرایش چشم ریز

برای این که چشم های ریز شما درشت به نظر برسند باید به ترفند های آرایش چشم ریز دقت کنید. رعایت نکاتی هر چند کوچک به شما کمک بزرگی خواهد کرد تا بهترین آرایش چشم را داشته باشید.

چشم های بزرگ و درخشان برای همه عالی و جذاب به نظر می رسد . همه ما چشم بزرگی نداریم. اگر چشمان شما به طور طبیعی کوچک است ، نگران نباشید! ترفندهای آرایشی زیادی وجود دارد که می توانید برای ایجاد چشم های بزرگتر استفاده کنید.

برای آرایش چشم ریز پف چشم های خود را جدی بگیرید

شاید بپرسید پف زیر چشم چگونه می تواند به درشت شدن چشم ها کمک کند. در برخی افراد پف اطراف چشم ها باعث می شود تا چشم ها ریز تر به نظر برسند زیرا باعث جمع تر نشان داده شدن چشم ها می شود.  برای رفعآن در ابتدا به دنبال علت آن باشید. گاها برخی مجبور به انجام جراحی هایی همچون بلفاروپلاستی می شوند ، اما موارد زیر می تواند به کاهش پف چشم ها کمک کند :

  • خواب کافی داشته باشید.
  • صورت خود را با آب سرد بشویید
  • مصرف نمک را کاهش دهید .
  • ورزش کنید.
  • از ماسک های خانگی صورت رفع پف زیر چشم استفاده نمایید

ابرو های خود را مرتب کنید !

ابرو های خود را از قسمت زیرین بردارید ، نه از بالا. این کار باعث می شود تا فاصله چشم تا ابرو افزایش یابد و چشم ها بازتر و و بزرگتر به نظر برسد . ابروهای خود را بکشید و شکل دهید. ابروها به شما در تعیین شکل چشم کمک می کنند. ابروهای خود را کشیده و با افزودن یک قوس ملایم ، آنها را شکل دهید.

استفاده از کانسیلر برای رفع تیرگی های اطراف چشم

استفاده از کانسیلر برای پوشاندن تیرگی های زیر چشم باعث نمی شود چشمان شما بزرگتر به نظر برسد ، اما حداقل هنگامی که شخصی به چشمان شما نگاه می کند ، توجه آنها را به خود جلب نمی کند. بنابراین ، این مرحله واقعاً مهم است. سیاهی زیر چشم خود را با کانسیلر روشن کننده اصلاح کنید.

برای گوشه بیرونی زیر چشم از سایه روشن سفید و یا نقره ای استفاده کنید. با فرمژه و ریمل سعی کنید مژه های خود را به سمت بالا بکشید. این کار چشم های شما را باز تر نشان می دهد. در زدن ریمل اغراق نکنید . مژه های مرتب تر قشنگ تر از مژه های سیاه و سنگین و تر است.

اگر بین دو چشم ها فاصله کمی وجود دارد، با روشن تر کردن قسمت داخلی چشم ها و تیره کردن بیرون آن ها ( به سمت شقیقه ها ) با استفاده از سایه ها می توانید چشم ها را دور از هم نشان دهید.

در ویدئو زیر می توانید ترفند های ساده آرایش چشم ریز را مشاهده نمایید . با آرایش به راحتی می توانید چشمان خود را درشت تر نشان دهید :

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *