هزینه جراحی پلک

با افزایش انجام جراحی پلک باید هزینه جراحی پلک را نیز در نظر داشت. جراحی زیبایی پلک در کنار اعتماد به نفسی که به فرد می دهد ، برای افرادی که افتادگی پلک موجب اختلال در بیناییشان می شود بسیار تاثیر گذار است.البته همه اینا مستلزم این است که این جراحی توسط بهترین جراح پلک انجام پذیرید تا از عوارض آن کاسته شود.

در جراحی پلک بالا ، چربی و پوست اضافه برداشته می شود و در بلفاروپلاستی پلک پایین در تکنیک های جدید به جای برداشتن چربی ها ، از جا به جایی چربی ها برای پر کردن ناحیه گود افتاده زیر چشم استفاده می کنند که نتیجه بهتری را به دنبال دارد.

هزینه جراحی پلک

هزینه جراحی پلک چقدر است؟

سوالی که همیشه ذهن افرادی که میخواهند این جراحی های را انجام دهند به خود درگیر می کند. این است که ، این جراحی چقدر هزینه به دنبال خواهد داشت. واقعیت امر هزینه دقیق با توجه به جراحی که انتخاب می کنید متفاوت است اما میانگین هزینه این جراحی در سال نود و هشت بین 15 میلیون تا 20 میلیون می باشد.

علت تفاوت هزینه جراحی پلک همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره شد ، بسته به پزشک یا کلینیکی که برای جراحی انتخاب می کنید متفاوت است. هر جراح با توجه به سطح مهارت و مدرک پزشکیش دستمزد متفاوتی دارد. از طرفی هزینه های بیمارستان ها و کلینیک ها نیز با هم تفاوت دارد. تجهیزات و تعداد ساعت جراحی نیز در هزینه عمل تاثیر گذار است.

از طرفی هزینه جراحی پلک بالا با جراحی پلک پایین و هزینه جراحی هر دو پلک متفاوت است. در سال نود و هشت برای جراحی پلک بالا هزینه بین 8 الی 12 میلیون و برای جراحی پلک پایین بین 12 الی 15 میلیون است و برای هر دو پلک به طور میانگین بین 15 الی 20 میلیون است. معمولا جراحی های پلک بالا همراه با لیفت ابرو انجام می شود و به هزینه آن افزوده می شود.

این هزینه ها حدودی می باشد و برای تعیین هزینه دقیق تر حتما باید توسط پزشک معاینه شوید.

کدام جراح هزینه جراحی کمتری دارد؟

همیشه کسانی که به دنبال جراح پلک می گردند ، بیشتر به از جراحانی استقبال می کنند که هزینه کمتری را برای عمل می گیرند. اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است ، اینکه همانطور که هزینه بالا نشان دهنده تجربه و تبحر جراح نیست ، تضمینی وجود ندارد که جراح با هزینه کم هم نتیجه جراحی خوبی داشته باشد.

برای پیدا کردن جراح به تخصص و نمونه جراحی های آن توجه کنید و همچنین با افرادی که توسط ایشان جراحی شده اند مشورت کنید. این جراحی پیچیدگی های خاص خودش را دارد و از آنجایی که چشم عضو حیاتی محسوب می شود حتما برای جراحی به فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم و صورت مراجعه نمایید تا با آناتومی چشم آشنایی کامل داشته باشد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *