هزینه عمل بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی با توجه به پزشک و شهر و بیمارستان متفاوت است.  عمل بینی استخوانی معمولا نسبت به عمل بینی گوشتی زمانی کمتر را به دنبال دارد ، هزینه آن نیز مقداری کمتر است. معمولا این هزینه توسط بهترین جراح بینی بین شش الی پانزده میلیون متفاوت است.

افرادی که بینی استخوانی دارند معمولا از قوز بینی و گاها انحراف بینی خود رنج می برند و احساس می کنند با عمل زیبایی بینی تغییر زیادی خواهند داشت. نتیجه عمل بینی استخوانی معمولا رضایت بخش است . اما این رضایت مستلزم انجام جراحی نزد جراح خوب نیز می باشد.

قابل توجه ترین ویژگی های بینی استخوانی ، برآمدگی ، کشیدگی بینی و برجستگی های ناهموار آنها است که به جذابیت صورت آسیب می رساند. در برخی افراد مشکلات تنفسی را نیز به همراه دارد. در انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی دقت کنید.

هزینه عمل بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی به چه مواردی بستگی دارد ؟

برخی افراد تصور می کنند هر چه جراح خوب تر باشد هزینه بیشتری دارد . بنابراین جراحانی که هزینه بالایی دریافت می کنند ، جراحان بهتری هستند. این موضوع اشتباه است. از روی هزینه نمی توان پی به خوب بودن جراح برد.

تخصص جراح در قدم اول یکی از مواردی است که تعیین کننده هزینه است. معمولا افرادی که فوق تخصص این کار هستند ، هزینه بیشتری را دریافت می کنند. از طرفی یکی دیگر از معیار های تعیین هزینه ، بیمارستانی است که جراحی در آن انجام می پذیرد. هزینه بیمارستان ها متفاوت است.

هزینه آزمایشات و هزینه دستیار جراح و دارو ها و ویزیت ها نیز متفاوت است. همه این موارد باعث می شود تا جراحان قیمت های متفاوتی داشته باشند. در مجموع همانطور که اشاره شد ، معمولا هزینه عمل بینی استخوانی توسط بهترین جراح بینی بین شش الی پانزده میلیون متفاوت است.

عمل بینی استخوانی

ساختار بینی استخوانی مانند هرم است. بینی های استخوانی نسبت به بینی های گوشتی پوست نازک تری دارند و نسبت به بینی های گوشتی انعطاف پذیر تر هستند. بنابراین جراح راحت تر می توان بینی استخوانی را اصلاح کند و نتایج نهایی جراحی بینی استخوانی بهتر خواهد بود.

یک جراح خوب می تواند با جراحی بینی ، مشکل استخوانی بینی را برطرف کند. تمرکز جراح در کار بینی روی پل بینی است. نوع و انعطاف پذیری پوست نقش چشمگیری در جراحی دارد. بسته به نوع بینی شما ، جراح می تواند غضروف را افزایش یا کاهش دهد.

یکی از دشوارترین کارها هنگام عمل جراحی ، صاف کردن بینی کج است. عوامل مختلفی این عمل جراحی را درگیر می کند و آن را به عنوان یک جراحی به چالش کشیده تبدیل می کند

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *