بهترین جراح بینی استخوانی

بهترین جراح بینی استخوانی

بهترین جراح بینی استخوانی کیست ؟ افرادی که بینی استخوانی دارند به دنبال جراح خوب هستند. و این سوال را بار ها از خود و دیگران خواهند پرسید و در جستجوی آن هستند. در این بخش از مجله زیبا بمان ضمن معرفی برترین جراحان بینی استخوانی ، سعی می شود تا ویژگی های این جراحان را نیز مطرح کنیم.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که پوست نازک و استخوان و غضروف محکم و ضخیمی دارد. معمولا نتایج عمل بینی استخوانی بسیار رضایت بخش است. البته لازمه نتیجه خوب مراجعه به بهترین جراح بینی استخوانی است.

معمولا مشاهده شده که هر جراح بینی مهارت خاصی در یک نوع بینی دارد. . بهترین جراح بینی گوشتی ، شاید  در عمل بینی استخوانی ، نتیجه چندان خوبی نداشته باشد . زیرا معمولا عمل بینی گوشتی ، نتیجه بینی طبیعی به دنبال دارد و این جراحان این نتیجه را بیشتر می پسندند. به همین دلیل همیشه نتایج جراحی شان طبیعی است. از طرفی افرادی که بینی های استخوانی دارند ، معمولا نتیجه فانتزی را بیشتر می پسندند.

ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی

جراح بینی خوب باید مهارت و تجربه و تحصیلات لازم را داشته باشد . در برخی مواقع مشاهده شده است که جراحان تخصص لازم برای انجام عمل زیبایی بینی ندارند. یک جراح خوب باید فوق تخصص جراحی پلاستیک و یا متخصص حلق و بینی باشد .

در برخی کلینیک ها دیده شده است که دستیاران ، عمل بینی انجام می دهند که این کار کاملا غیر اصولی است. در این باره حتما با جراح خود صحبت کنید.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های جراح که شاید به چشم نیاید، اخلاق کاری آن است. اگر نتوانید با جراح خود ارتباط مناسب داشته باشید و یا جراح صداقت و وجدان کاری نداشته باشد ، قطعا جراح خوبی برای انجام چنین عملی نخواهد بود.

هدف جراح باید حفظ سلامت بیمار و کسب رضایت آن باشد. بنابراین شما باید انتظارات خود از عمل را برای پزشک شرح دهید. اگر انتظارات شما قابل برآوردن نبود ، جراح باید این موضوع را به شما گوشزد کند. از طرفی شما نیز نباید توقعات امکان ناپذیر از جراح خود داشته باشید.

به سراغ جراحان به روز بروید ! جراحان یکه از جدید ترین تکنیک های جراحی آگاهی دارند. همانطور که قطعا می دانید ، دنیای پزشکی مدام در حال پیشرفت است . تکنیک ها و لوازم مورد استفاده در جراحی نیز با توجه به نیاز جراحان پیشرفت خواهد کرد. بنابراین عقلانی به نظر می رسد اگر برای جراحی بینی خود جراحان با دانش روز را انتخاب کنید.

البته این موضوع به این معنا نیست که جراحان قدیمی ، گزینه های مناسبی نیستند. هر جراحی با هر میزان تجربه ای می تواند مطابق با علم روز پیشرفت کند. پس گزینه های انتخابی شما می توانند از جراحان قدیمی و جراحان جدید باشند.

بهترین جراح بینی استخوانی کیست
نظرات و پیشنهاد های خود را در بخش دیدگاه ها مطرح کنید

مراحل انتخاب جراح خوب بینی استخوانی

  • ابتدا لیستی از جراحان را انتخاب کنید. برای اینکار می توانید از فضای وب ، دوستان و آشنایان و اقوام و یا افرادی که قبلا جراحی بینی انجام داده اند ، کمک بگیرید.
  • نمونه کار های آن ها را در فضای مجازی مانند سایت شخصی و شبکه های اجتماعی آن دنبال کنید.
  • در حین مشاهده نمونه کار ها به تصاویر قبل از عمل نیز توجه کنید. میزان تغییر در نتیجه جراحی اهمیت دارد.
  • در بین لیست جراحانی که نمونه کار هایشان بیشتر به سلایق شما نزدیک است را مشخص کنید.
  • جهت مشاوره حتما به کلینیک و یا مطب جراح مراجعه نمایید . (قبل از مراجعه لیستی از سوالات خود و انتظاراتتان تهیه کنید تا آن ها را با جراح در میان بگذارید)
  • حتما با مراجعه کنندگان آن پزشک به صورت حضوری صحبت کنید.
  • درباره اخلاق کاری پزشکتان نیز اطلاعات لازم را به دست آورید.

حال در مرحله آخر یکی از جراحان را که با سلایق شما هم خوانی داشت و با شما صادق بود انتخاب کنید. بعد از انتخاب جراح به آن اعتماد کنید. این اعتماد هم خیال شما را از بابت جراحی راحت خواهد کرد. هم به جراح شما این حس را منتقل خواهد کرد تا بهترین جراحی خود را انجام دهد.

عمل بینی استخوانی

همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره شد بینی های استخوانی دارای پوست نازک و استخوان ها و غضروف های زیادی هستند . معمولا افرادی مه دارای بینی استخوانی هستند از قوز و یا انحراف بینی خود گله مند هستند. در عمل بینی استخوانی قوز ینی رفع می شود و سعی می شود تا تیغه بینی صاف گردد. این نوع از بینی ها نتیجه بهتری نسبت به بینی های گوشتی دارند.

نتیجه جراحی بعد از سه الی شش ماه که ورم بینی و اطراف آن از بین می رود مشخص می شود. انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی کمک می کندتا مشکلات رایج بعد از عمل بینی کاهش و یا از بین بروند.

جراح موفق ، کسی است که نتیجه عمل های آن منطقی و بدون هیچگونه عارضه و مشکل حادی برای مراجعه کننده باشد

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *