مدل خط چشم جدید و خاص

برای داشتن یک آرایش زیبا و جذاب باید تناسب بین میزان آرایش و رنگ ها را رعایت کنید. یکی از مهمترین بخش های آرایش خط چشم است. در این قسمت از مجله زیبا بمان قصد داریم شما را با انواع مختلفی از مدل خط چشم آشنا کنیم :

در انتهای این متن ، گالری هایی از مدل های متنوع و خاص ترین خط چشم ها را مشاهده می کنید.

تیم مجله زیبا بمان سعی داشته است تا در هر دوره تعدادی از جدید ترین مدل های خط چشم همراه با سایه چشم را در این گالری ها قرار دهد.

سعی کنید آرایش چشم را با دقت انجام دهید و تناسب رنگ سایه ها و خط چشم با فرم چشم های شما باعث می شود شما بهترین آرایش چشم را داشته باشید.نکاتی که در این باره در قسمت مد و آرایشی برای شما قرار داده شده است را مطالعه فرمایید.

همانطور که می دانید انواع مختلفی از خط چشم وجود دارد از جمله آن ها خط چشم مایع و خط چشم مدادی است.افرادی که به تازگی شروع به خودآرایی کرده اند حتما در هنگام کشیدن خط چشم عصبی می شوند !!! برای افراد مبتدی توصیه می شود برای اینکه تسلط کافی داشته باشند از خط چشم مدادی استفاده کنند و بعد از تمرین مدام می توانند به راحتی از نوع مایع استفاده نمایند.

همچنین اگر شما تازه شروه به یادگیری کرده اید به هیچ عنوان از خط چشم های ضد آب که به سختی پاک می شوند استفاده نکنید . زیرا به پلک شما آسیب وارد می کند. از خط چشم های مرغوب استفاده نمایید تا منجر به ایجاد آلرژی چشمی یا پلکی در شما نشوند.

مشاهده آموزش خط چشم  :

آموزش خط چشم همراه با ویدئو


مدل خط چشم خاص

خط چشم رنگی و زیبا

مدل خط چشم جدید و خاص

خط چشم های جدید و جالب

جدید ترین خط چشم مجلسی و خاص

مدل خط چشم جدید

برای مشاهده تصاویر مدل خط چشم در ابعاد بزرگ روی آنها کلیک کنید :

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *