آموزش سایه چشم نئونی ( شبرنگ ) همراه با ویدئو

سایه نئونی یا سایه شبرنگ این روز ها در بین خانم ها بسیار رواج پیدا کرده است . از این رو مجله زیبا بمان قصد دارد تا ویدئوی آموزش سایه چشم نئونی نحوه انجام یک مدل جذاب و در عین حال ساده را برای شما به صورت ویدئویی قرار دهد.

سایه های نئونی سایه های رنگی جیغ و جذابی هستند که مناسب خانم های خاص پسند می باشند. خیلی راحت می توانید انواع ترکیب رنگ آن ها را با لباس مهمانی خود ست کنید .همچنین همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید استفاده از این سایه ها بسیار آسان می باشد و با کمی دقت می توانید بهترین آرایش چشم را داشته باشید.

برخی از این سایه ها حالت براق و برخی حالت مات دارند . امادر کل استفاده آنها در کنار یکدیگر زیبایی خیره کننده ای را به چشم ها می بخشد. برند هدی بیوتی یکی از محبوب ترین برند های آرایشی است که می توانید ، سایه نئونی آن را تهیه کنید و استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : 20 مدل از بهترین مدل سایه چشم نئونی

برای استفاده از سایه های نئونی اجبار به استفاده از ترکیب رنگ نیست. گاهی اگر یک لباس با رنگ ساده دارید ، با یک رنگ مناسب با لباستان می توانید زیبایی چشمانتان را هر چه بیشتر به رخ بکشید. حتی استفاده از خط چشم های نئونی نیز برای این کار کافی است.

در این ویدئو آموزش سایه چشم نئونی میتوانید یک ترکیب سایه زرد و نارنجی و صورتی را مشاهده کنید . این رنگ های گرم در کنار یکدیگر به هر پوستی می آیند و می توانید از آن استفاده کنید. استفاده از کانسیلر و در واقع زیر سازی در داشتن یک سایه تمیز و ماندگار بسیار اهمیت دارد.

همچنین می توانید از ترکیب لباس و کفش و لاک و کیف نئونی استفاده کنید. حال شما یک تیپ خاص و یک آرایش خاص تر خواهید داشت و خواهید درخشید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *