20 مدل از بهترین و جذاب ترین سایه چشم نئونی

رنگ های نئون رنگ های روشن و جیغ هستند که به اسم های شبتاب ، شب نما و شبرنگ نیز شناخته میشوند و در طول شب روشن بوده و عملی را مانند لامپ ارائه میدهند. استفاده از سایه چشم نئونی  جذابیت های آرایش را دو چندان و آن را خاص تر می کند.

لاک های نئون پر طرفدار هستند اما باید بدانید که نئون در آرایش کاربرد دار بوده و لوازم آرایش زیادی به ویژه سایه هایی چشم از آن تهیه می شود که استفاده از آن ها جذابیت چهره ی مارا بالا میبرند.

اگر خواستار چهره ای شاداب و هیجانی هستید آرایش های نئونی در چشم به ویژه سایه ها این امکان را به شما خواهند داد و بسیار کمک میکنند تا با ایجاد تحول در ظاهر خود روحیه ی خود را نیز تغییر دهید.

در واقع از سایه چشم نئونی به عنوان تحولی در آرایش چشم می توان اشاره کرد که کمک می کند تا بهترین آرایش چشم را داشته باشید و از طرفی خاص باشید. برای استفاده از این سایه ها باید به سالن آرایشی که مهارت کافی در استفاده از آن ها دارند مراجعه کرد.

دوره های آموزشی زیادی فقط برای این نوع سایه وجود دارد که توصیه می شود به سالن داران عزیز که این دوره ها را بگذرانند. اگر به دنبال درخشش بی‌نظیر در یک مهمانی یا مجلس خاص هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از سایه نئونی برند هدی بیوتی می‌باشد زیرا حالتی جذاب به چشم‌های شما داده و نگاه‌ها را به سمت شما خیره خواهد نمود. بافت این نوع سایه بسیار نرم و مخملی بوده و هیچگونه سنگینی بر روی پلک ایجاد نخواهد کرد.

در این بخش از مجله زیبا بمان قصد داریم تا گالری از 20 مدل از جذاب ترین و پرطرفدارترین سایه چشم نئونی را در اختیار شما قرار دهیم . البته سعی می شود هر ماه این گالری را بروزرسانی کرده و مدل های جدید تر را در آن قرار دهیم :

سایه چشم نئونی

ترکیب رنگ بنفش و زرد ، از رنگ های بی نظیر سایه نئونی

سایه چشم نئونی

ترکیب رنگ سبز و صورتی و بنفش ، محموعه ای از رنگ های سرد

سایه چشم نئونی

*یک ترکیب رنگارنگ جذاب از سایه نئونی*

سایه چشم نئونی

**رنگ های سرد و گرم در کنار هم**

امیدواریم این تصاویر ایده های زیبایی به شما برای انجام مدل مورد نظرتان بدهند. برای دیدن تصاویر در ابعاد واقعی روی هر عکس کلیک کرده :

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *