چشم بادامی‌ها چگونه آرایش کنند؟

همانطور که می دانید آرایش کردن مدل های مختلف چشم با هم متفاوت است. با استفاده از تکنیک های درست آرایش می توانید نقص های صورت خود را بپوشانید. اگر این سوال برای شما پیش آمده که چشم بادامی ها چطور آرایش کنند و چگونه می توانند چشمان بزرگتری داشته باشند، در این مقاله از مجله اینترنتی اویوا پاریس Oivaa Paris با ما همراه باشید.

How to make up almond eyes

ویژگی ‌های چشم ‌های بادامی

افرادی که چشم بادامی دارند، گوشه خارجی چشمان آنها به سمت بالا متمایل است. چشمان بادامی بر خلاف چشم های آسیایی، دارای خط چشم مشخصی هستند. می توانید رو به آینه بایستید و به خط پلکتان دقت کنید اگر چشمان شما هم ویژگی های فوق را دارد شما هم چشم بادامی هستید.

با استفاده از ترفند های مناسب آرایشی می توانید چشمان زیباتری داشته باشید. اگر شما هم چشم بادامی هستید در این مقاله با ما همراه باشید.

گام اول: زیر سازی

برای ماندگاری بیشتر چشمان خود می توانید ابتدا روی سطح پلکتان را با پرایمر چشم بپوشانید. این امر علاوه بر اثبات و ماندگاری آرایش، باعث می شود رنگ سایه شما واضح تر به نظر برسد.

گام دوم: انتخاب رنگ مناسب سایه

بهترین انتخاب برای چشم های بادامی، آرایش چشم اسموکی است زیرا این مدل آرایش باعث می شود فرم چشم فرد جذاب تر به نظر برسد. پس پیشنهاد ما برای چشمان بادامی، سایه چشم با رنگ های تیره است.

گام سوم: مدل سایه زدن

چشم بادامی ها بهتر است سایه را به شکلی بزنند که حالت عمیقی به پلک هایشان ببخشد. بنابراین بهتر است از رنگ های خنثی مانند طیف خاکستری یا قهوه ای استفاده کنند. همچنین برای برجسته کردن پلک ها می توانید رنگ های روشن را در قسمت لبه چشم به کار ببرید.

گام چهارم: مدل خط چشم

خط چشم باریک، مناسب ترین خط چشم برای چشمان بادامی است. می توانید خط چشم خود را در امتداد خط مژه هایتان بکشید. برای جذاب کردن چشم هایتان نیز می توانید یک دنباله کوچک به خط چشمتان اضافه کنید.

ویژگی ‌های چشم ‌های بادامی

گام پنجم: ریمل زدن

بهتر است قبل از ریمل زدن با استفاده از فرمژه، به مژه هایتان حالت بدهید، سپس با ریمل مژه هایتان را به آرامی به سمت بالا ریمل برنید. با توجه به نوع مژه هایتان، از انواع مختلف ریمل حجم دهنده، حالت دهنده یا بلند کننده استفاده کنید. برای داشتن چشمانی جذاب می توانید از مژه های مصنوعی فر و کوتاه استفاده کنید.

آرایش چشم بادامی درشت چگونه است؟

مراحل آرایش چشم بادامی درشت، طبق مراحل بالا انجام می ‌شود، با این تفاوت که می‌ توانید خط چشمتان را در قسمت گوشه بیرونی پلک ‌ها، کمی پهن‌تر بکشید. علاوه بر این، آرایش‌های تیره و اسموکی به چشم‌ های درشت و بادامی جلوه فوق‌ العاده زیبایی می‌ بخشند.

کدام مدل برای آرایش چشم بادامی کشیده مناسب است؟

برای آرایش چشم بادامی کشیده، پیشنهاد می‌ کنیم خط چشمتان را زیاد به سمت قسمت خارجی چشم امتداد ندهید؛ چرا که هرچه این خط کوتاه‌ تر باشد چشم‌ هایتان، گردتر به نظر می‌ رسند. علاوه بر این می‌ توانید انتهای چشم را با سایه تیره، کمی تیره‌ تر کرده و خط چشمتان را کمی محو کنید.

آرایش چشم بادامی ریز چگونه است؟

مهم‌ ترین نکته برای آرایش چشم بادامی و ریز، درشت‌ تر نشان دان آن‌هاست و یک خط چشم پهن، می‌ تواند به راحتی این کار را انجام دهد. کافیست خط را از قسمت پشت پلک چشم تا ناحیه خارجی بکشید و هر چه به قسمت بیرونی نزدیک‌ تر می‌ شوید این خط را پهن‌ تر کنید.

کشیدن مداد سفید داخل چشم، یکی از موثر ترین روش ها برای درشت جلوه دادن چشم های بادامی است. استفاده از هایلایتر نیز نقش بسزایی در آرایش چشم بادامی ریز دارد. اگر می خواهید چشم هایتان روشن و باز تر به نظر برسند. مقداری هایلایتر در گوشه داخلی چشم ها بکشید.

کلام آخر

آرایش چشم یکی از جذاب‌ ترین مراحل میکاپ صورت است که روش آن با توجه به مدل‌ های مختلف چشم‌ ها، متفاوت می‌ باشد. در این مطلب به این سوال که چگونه چشم بادامی را آرایش کنیم، پاسخ داده‌ایم. همچنین میکاپ مناسب برای انواع چشم های بادامی را معرفی کردیم.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *