رنگ موی 2021 چیست؟ | جدیدترین رنگ موهای سال 1400

اگر اهل دنبال کردن ترندهای آرایشی و زیبایی باشید، احتمالاً می‌دانید که «بالیاژ» سال‌هاست بر دنیای رنگ مو سلطنت می‌کند. با این حال، با آمدن سال‌های‌ جدید ترندهای جدیدی نیز پا به عرصه زیبایی می‌گذارند. اگرچه بالیاژ به این زودی از مد نمی‌رود، اما در سال 2021 یا 1400 یک سری رنگ موهای خاص توانسته‌اند محبوبیت قابل توجهی پیدا کنند. برای آشنایی با رنگ موی ترند سال 2021 کافی است در ادامه این مقاله از مجله زیبا بمان با ما همراه باشید.

رنگ موی ترند سال 2021 یا 1400 چیست؟

قبل از هر چیزی باید بدانید اینکه با مد پیش بروید یا نروید اهمیت چندانی ندارد و انتخاب شخصی شماست. اما کارشناسان مد و زیبایی همگی در یک مورد اتفاق نظر دارند: «موها همیشه باید سالم به نظر برسند». چرا که مهم‌ترین عامل زیبا به نظر رسیدن ظاهر مو، شاداب و مرتب بودن آن است. واضح است که حتی بهترین رنگ موها نیز نمی‌توانند به موهای سوخته، وز و آسیب دیده ظاهر جذابی بدهند.

پس، قبل از اینکه رنگ موهای خود را تغییر بدهید لازم است جنس موهایتان را در نظر بگیرید. اگر احساس می‌کنید دکلره موهایتان را وز و گره خورده می‌کند، به سراغ رنگ مو‌های خیلی روشن نروید. اگر موهای نازک و کم‌پشتی دارید و احتمال می‌دهید رنگ کردن مو باعث بروز آسیب به مو و ریزش آن بشود، رنگ طبیعی موهای خود را حفظ کنید. در سال 2021 یا 1400، مهم‌ترین ویژگی موها سالم و درخشان بودن آن‌هاست.

اکنون نوبت آن است که با ترندهای رنگ موی 2021 آشنا شویم. امسال رنگ‌هایی همچون مسی، شنی، یخی، مشکی پرکلاغی، بلوند قارچی، بالیاژ پاستلی و مش‌های لایت مد شده‌اند. در ادامه، تصویر این رنگ موها را مشاهده می‌کنیم:

همانطور که دیدیم، ترند رنگ موی سال 2021 یا 1400 شامل فهرستی از رنگ‌های خاص و زیبا است. در آخر، توصیه می‌کنیم که اگر در حال حاضر موهایتان آسیب دیده‌اند، ابتدا به کمک ماسک مو و سایر روش‌های درمانی موهایتان را تقویت کنید و سپس به سراغ رنگ کردن آن‌ها بروید. این کار باعث می‌شود تا زیبایی‌ چهره و رنگ موی شما دو چندان شود.

منبع: realsimple

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *