شال و کلاه دخترانه | جدیدترین و شیک ترین مدل شال و کلاه دخترانه

در فصل پاییز و زمستان یکی از اکسسوری هایی که مورد استفاده قرار میگیرد شال و کلاه دخترانه است که علاوه بر اینکه باعث گرم شدن شما در این فصل می‌شود، به تیپ و استایل شما نیز تاثیر گذار خواهد بود. و به تیپ و استایل شما زیبایی خاصی می‌بخشد. هر ساله مدل های جدیدی وارد بازار می‌شود. و شما بنا بر سلیقه و تیپ و استایلی که دارید می‌توانید انتخاب کنید که چه مدل شال و کلاهی بپوشید. با پوشیدن لباس گرم و استفاده از شال و کلاه می‌توانید از سرماخوردگی نیز جلوگیری کنید. در پاییز و زمستان که احتمال سرماخوردگی بالاست باید مراقبت کنید و لباس گرم بپوشید و سر و صورت خود را گردن نگه دارید تا از سرماخوردگی جلوگیری شود. 

دز کنار شال و کلاه می‌توانید از دستکش های ست نیز استفاده کنید.

در این بخش از مجله زیبا بمان شما می‌توانید مدل های مختلف شال و کلاه را مشاهده کنید. خانم هایی که علاقه مند به هنر بافتنی هستند می‌توانند که با ایده گرفتن از مدل های موجود در این صفحه مدل های بافتنی جدید ببافند و لذت ببرند. 

با مجله “زیبا بمان”  برای دیدن مدل شال و کلاه دخترانه همراه باشید. 

مدل کلاه شل

یکی از مدل های معروف کلاه، کلاه های شل هستند که بسیار زیبا و جذاب هستند. پیشنهاد ویژه برای شما خاص پوشان است که می‌تواند انتخاب مناسب باشد.

مدل شال بلند

یکی از مدل شال هایی که می‌توانید شما استفاده کنید شال های بلند است که بسیار زیبا و شیک است. البته این نوع شالگردن می‌تواند علاوه بر تاثیر روی تیپ شما، شما را گرم نگه می‌دارد.

مدل کلاه شیک

اگر تیپ شما اسپرت است. می‌توانید از این نوع کلاه استفاده کنید. این نوع کلاه جز کلاه های شیک می‌باشد. 

مدل شال بلند رنگی

خانم های میانسال نیز می‌توانند از شالگردن و کلاه استفاده نمایند. چرا که استفاده از شال و کلاه مختص سن خاصی نیست. 

 

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *