بهترین دکتر لیپوساکشن در تهران

بهترین دکتر لیپوساکشن در تهران

افرادی که تصمیم به انجام جراحی لیپوساکشن دارند ، قطعا به دنبال بهترین دکتر لیپوساکشن در تهران باشند. افرادی که در شهر های دیگر نیز کاندید این جراحی می شوند ، معمولا تهران را برای این جراحی انتخاب می کنند. اما در هر شهر و استانی می توان جراح ماهر در این زمینه را بیابید. کافیست ویژگی های بهترین جراح لیپوساکشن را بدانید.

داشتن اطلاعات درباره جراحی لیپوساکشن به شما در این زمینه کمک زیادی خواهد کرد . در ادامه سعی داریم تا ویژگی های بهترین جراح لیپوساکشن در تهران را مطرح کرده و به معرفی برخی از آن ها بپردازیم.

ویژگی های بهترین دکتر لیپوساکشن در تهران چیست ؟

انتخاب یک جراح لیپوساکشن که دارای مهارت باشد ، نیاز به توجه دقیق دارد. شهرت یک جراح در نتایج خوبی که از لیپوساکشن داشته ، خوشحالی بیماران و معیارهای اخلاقی از ویژگی های مهم است. همه جراحان زیبایی در انجام لیپوساکشن مهارت  ندارند.

بهترین جراح صورت یا بهترین جراح سینه ممکن است مهارت های محدودی به عنوان یک جراح لیپوساکشن داشته باشد. بنابراین باید سراغ فردی بروید که هم تجربه و هم مهارت کامل در این زمینه داشته باشد. در مورد اعتبار جراح از دیگران سؤال کنید. از پزشکان ، بیماران سابق و دوستانی که ممکن است در مورد اعتبار جراح اطلاع داشته باشند ، سؤال کنید.

تخصص فرد را در نظر بگیرید. مناسب ترین دکتر برای انجام لیپوساکن فوق تخصص جراحی های زیبایی و پلاستیک است. البته این افراد باید مهارت های این جراحی را نیز آموزش دیده باشند. جراح لیپوساکشن باید در زمینه پیشگیری و مراقبت از شرایط اضطراری جراحی آموزش دیده  باشد.

در هنگام انتخاب یک جراح لیپوساکشن ، در کنار اهمیت به تخصص جراح باید به تکنیک لیپوساکشن جراح ، سابقه جراح  ، صداقت و صداقت جراح نیز اهمیت داد. هیچ جراحی وجود ندارد که صادقانه ادعا کند که آموزش آن در لیپوساکشن نسبت به سایر تخصص های جراحی برتری دارد. با این وجود ، مراجعه کنندگان باید آگاه باشند که جراحان مختلف در همان تخصص ممکن است از تکنیک های مختلفی استفاده کنند. برخی از جراحان به روز نشده اند و همچنان از تکنیک های قدیمی استفاده می کنند.

سلامت فرد را در نظر بگیرد

اکنون بیشتر جراحان تشخیص داده اند که در حداکثر میزان لیپوساکشن که یک بیمار می تواند با اطمینان در یک روز تحمل کند محدودیتی وجود دارد ، اما درباره مقدار آن ، اختلاف نظر وجود دارد. بسیاری از جراحان معتقدند حداکثر میزان چربی و مایعاتی که می توان از بدن فرد کمتر از 4 لیتر است.

بیشتر جراحانی که سلامت فرد را در نظر می گیرند ، قبول دارند که از بین بردن بیش از 4 یا 5 لیتر چربی و مایعات با استفاده از روش لیپوساکشن بسیار خطرناک است. در هنگام انتخاب بهترین دکتر لیپوساکشن در تهران توصیه می شود از جراح خود درباره میزان برداشت چربی سوال بفرمایید.

انجام همزمان لیپوساکشن با دیگر جراحی ها !

در همان روزی که سایر اعمال جراحی غیر مرتبط مانند جراحی صورت یا جراحی سینه انجام می شود ، از لیپوساکشن خودداری کنید. داشتن لیپوساکشن همزمان با یک عمل جراحی زنان مانند هیسترکتومی ، بستن لوله یا تعلیق مثانه  خطرناک است. تقریباً تمام مرگ و میرهای مرتبط با لیپوساکشن در مواردی است که حجم زیادی از چربی استخراج می شود و یا زمانی که سایر روشهای جراحی غیر مرتبط در همان روز انجام شده اند.

در برخی موارد برای تزریق چربی از روش لیپوشاکن برای برداشت چربی استفاده می شود . در این موارد حجم برداشت چربی کم است و به طور همزمان تزریق چربی به سایر نواحی نیز انجام می شود. از انجام لیپوساکشن تعداد زیادی از نواحی بدن خودداری نمایید.

مشاوره توسط دکتر

یکی دیگر ازراه های شناخت بیشتر و بهتر جراح رفتن به جلسه مشاوره است. در این جلسه باید لیست سوالاتی که از قبل مشخص کرده اید را بپرسید. این سوالات شامل تکنیک جراح ، عوارض احتمالی و هزینه ها و همچنین مراقبت ها و دوره نقاهت جراحی است.

در این جلسه شما باید انتظارات خود را از عملتان را بیان کنید. یک جراح خوب اگر انتظاات غیر قابل انجامی داشته باشید ، قطعا به شما گوشزد  خواهد کرد. و از انجام جراحی که سلامت شما را به خطر می اندازد جلوگیری می کند.

همچنین تصاویر قبل و بعد از جراحی دکتر مورد نظر را مشاهده کنید و با بیماران آن حضوری صحبت کنید.

بهترین دکتر لیپوساکشن
پیشنهادات خود را در بخش نظرات بیان کنید

خلاصه ای از جراحی لیپوساکشن

تناسب اندام فرد منجر به جذاب شدن آن می شودو چاقی و اضافه وزن و یا به اصطلاح عامیانه بد هیکلی برای همه ناراحت کننده است. از طرفی در کنار ایجاد بیمار یهایی ، می تواند اعتنماد به نفس فرد را کاهش دهد . با استفاده از لیپوساکشن ، یک جراح زیبایی می تواند تقریباً در هر ناحیه از بدن شکل بهتری ایجاد کند و با تغییرات ظریف به پیشرفت های چشمگیری برسد.

عمل جراحی لیپوساکشن چربی اضافی را از بین می برد تا شکل بهتری در بدن بیمار ایجاد شود. در حالی که لیپوساکشن به عنوان یک روش از بین بردن چربی شناخته شده است ، اما همچنین یکی از بهترین روش ها برای کمک به بیمار برای اصلاح فرم بدن است. در حقیقت ، جراحان زیبایی اغلب برای اصلاح نتایج سایر روش ها از لیپوساکشن استفاده می کنند ، زیرا هیچ تکنیک دیگری اجازه چنین پیشرفت های جزئی را در کانتور بدن نمی دهد.

مهارت و تجربه جراحی که لیپوساکشن را انجام می دهد بیشترین تفاوت را در نتایج شما ایجاد می کند.

جراح یک یا چند برش کوچک را در نزدیکی محل درمان ایجاد می کند. یک کانول یا لوله نازک از طریق این برش ها برای شل شدن چربی اضافی در زیر پوست وارد می شود. سپس چربی مکش می شود. بسته به تعداد مناطق تحت درمان ، کل روش ممکن است زیر یک ساعت یا حداکثر 3 ساعت طول بکشد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *