بهترین جراح چانه در ایران

بهترین جراح چانه در ایران

اگر شما نیز به دنبال بهترین جراح زیبایی چانه در ایران هستید ، بهتر است تا اخر این مقاله با مجله زیبا بمان همراه باشید. عمل جراحی زیبایی چانه یک روش برای اصلاح مشکلات چانه می باشد که در آن یا برای تقویت چانه از کارگزاری پروتز استفاده می شود و یا بخشی از استخوان برداشته می شود.

البته ناگفته نماند برخی افراد فکر می کنند مشکلات چهره شان ناشی از فرم چانه می باشند. در صورتی که وجود غبغب در این افراد باعث شده است تا چانه آن نا فرم به نظر برسد . به همین دلیل معمولا متخصص جراحی پلاستیک پیشنهاد می کنند تا غبغب آن ها به روش های مختلفی که وجود دارد برطرف شود.

ویژگی های بهترین جراح چانه

همانطور که اشاره شده یود به طور معمول ، جراحی چانه  شامل قرار دادن پیوند در اطراف استخوان چانه در بیمار برای افزایش اندازه و شکل چانه و رسیدن به تعادل طبیعی تر  و جذاب تر شدن چهره می باشد. بنابراین این جراحی از حساسیت بالایی برخوردار است و باید به بهترین جراح چانه در ایران مراجعه کرد . اما این جراح چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

فاکتور های تخصصی و علمی

نکته ای که در انتخاب هر نوع جراحی اهمیت دارد این است که حتما نزد متخصص همان جراحی اقدام نمایید. به همین دلیل برای انجام جراحی چانه باید به متخصص جراحی پلاستیک و جراح فک و چانه مراجعه نمایید. این افراد به آناتومی این بخش از صورت تسلط کامل دارند و می توانید با اطمینان کامل به زیر تیغ آنان بروید.

اما داشتن تخصص به تنهایی کافی نیست و جراح باید مهارت و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. بنابراین قبل از انجام جراحی با بیمارانی که نزد آن جراح ، عمل زیبایی چانه انجام داده اند صحبت نمایید. درباره نتیجه جراحی و میزان رضایتشان پرس و جو نمایید. می توانید تصاویر قبل و بعد از عمل را نیز مشاهده نمایید . اما این تصاویر گزینه های چندان قابل اعتمادی نیستند. حضوری با مراجعه کنندگان جراح صحبت نمایید.

فاکتور های اخلاقی

جراح باید صبور و با حوصله باشد. صبور بودن جراح را می توانید در جلسه مشاوره متوجه شوید. همه جراحی ها از حساسیت های خاصی برخوردار هستند و جراح باید با صیر و حوصله این جراحی را انجام دهد تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

رفتار و برخورد جراح نیز در آرامشی که بیمار به دست می آورد بسیار تاثیر گذار است. درباره اخلاقیات یک جراح به راحتی می توانید از بیماران و تیم مطب و تیم پزشکی سوال نمایید. همچنین جراح باید با شما صادق باشد. اگر با انجام جراحی انتظارات شما برطرف نمی شود ، این موضوع را به شما گوشزد نماید.

مشاوره توسط جراح خوب چانه

قطعا قبل از انجام هر عملی باید برای معاینه و مشاوره به پزشک مراجعه نمایید. در جلسه مشاوره ابتدا انتظارات خود از جراحی و مشکلاتی که برایتان به وجود آمده است  ،توضیح دهید. جراح بعد از اینکه با صبر و شکیبایی توضیحات شما را گوش کرد ، درباره نحوه جراحی و مزایا و معایب احتمال یجراحی به شما توضیح خواهد داد . می توانید قبل از رفتن نزد جراح لیستس از سوالاتی که می خواهید بپرسید را تهیه نمایید . این لیست می تواند شامل سوالات زیر باشد :

  • نحوه جراحی به چه صورت می باشد ؟
  • جای اسکار و بخیه بر روی صورت باقی می ماند؟
  • چند وقت بعد از جراحی  می توان کار های روزمره خود را انجام دهیم ؟
  • چه مراقبت هایی بعد از جراحی باید انجام دهیم؟
  • نحوه غذا خوردن بعد از جراحی چگونه است ؟
  • چند روز در بیمارستان بستری هستیم ؟
  • این جراحی می تواند خطرناک باشد ؟
  • و …

نکته آخر :

انتخاب جراحی و تصمیم به انجام چنین جراحی هایی بر عهده شماست . در انتخاب جراح به موارد بالا توجه نمایید . در نهایت بعد از انتخاب جراح به آن اعتماد کنید . در کنار انتخاب بهترین جراح ، رعایت مراقبت های بعد از جراحی در دوره نقاهت نیز در نتیجه جراحی تاثیر گذار می باشد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *