تکنیک هایی برای لاغر نشان دادن اندام | رنگ، مدل ، کفش و موارد دیگر

تکنیک هایی برای لاغر نشان دادن اندام

در اینجا می‌خواهیم درباره اینکه چگونه با پوشیدن لباس 4 کیلوگرم لاغرتر به نظر برسید. شاید از این قضیه آگاهی داشته باشید که یک لباس با برش درست و به شیوه مناسب می‌تواند شما را لاغرتر نشان دهد، البته همانطور که می‌دانید رنگ و الگوی لباس نیز تاثیر دارد! همه چیز از جمله کفشی که می‌پوشید، کیفی که حمل می‌کنید و جواهرات یا اکسسوری هایی که استفاده می‌کنید می‌تواند بر اضافه و یا کم نشان دادن وزن شما تاثیر داشته باشد. همه علاقه مند هستیم بدون اینکه رژیم بگیریم لاغر بنظر برسیم! با مجله زیبا بمان همراه باشید تا درباره ترفندهایی که لاغر بنظر برسید بیشتر بدانید!

پوشیدن رنگ های مناسب

یکی از ساده ترین راه ها برای لاغر بنظر رسیدن پوشیدن رنگ های مناسب است. همه می‌دانیم که رنگ مشکی یکی از رنگ های جالب به شمار می‌آید، و هر زنی باید یک دست لباس مشکی داشته باشد. رنگ مشکی یکی از رنگ هایی است که می‌تواند شما را ظریف و لاغرتر نشان دهد. رنگ های تیره مانند آبی تیره، بنفش تیره و قهوه ای نیز می‌تواند نقص ها را پنهان و شما را لاغرتر نشان دهد. از طرفی رنگ های روشن مانند سفید و خاکی می‌توانند شما را چاق تر نشان دهند.

اگر سینه های بزرگی دارید بلوز سفید نپوشید. اگر ران های بزرگی دارید از پوشیدن رنگ های روشن خودداری کنید.

انتخاب رنگ تیره مانند رنگ مشکی نه تنها شما را لاغرتر نشان می‌دهد بلکه شما در آن لباس احساس راحتی و اعتمادبنفس بیشتری خواهید داشت.

اگر به رنگ مشکی علاقه ندارید و دوست دارید رنگ های دیگری بپوشید باید بدانید که رنگ روشن باعث جلب توجه بیشتری می‌شود. پس اگر می‌خواهید شکم یا سینه های بزرگ را از نظرها پنهان کنید پیراهن روشن نپوشید و اگر باسن و ران بزرگ دارید از پوشیدن شلوار روشن خودداری کنید.

یکی از قانون هایی که برای پوشیدن رنگ مناسب باید رعایت کنید این است که اگر پایین تنه کوتاه دارید یک بلوز روشن را با یک شلوار تیره ست نکنید. این کار در حقیقت باعث می‌شود که از دید بصری بدن شما کوتاه تر نشان داده و قسمت بالا تنه و پایین تنه شما به یک اندازه نشان داده شود.

در صورتی که می‌خواهید قد خود را بلندتر نشان دهید ( برای مثال یک زن و شوهر در یک قاب ) باید لباس یک تکه تک رنگ بپوشید. این کار باعث می‌شود از دید بصری قد بلندتر دیده شود و نقایص را نیز پنهان کند.

مشکلات در طرح ها و پارچه های راه راه

یکی از اشتباهاتی که خانمها ممکن است مرتکب شوند، استفاده کردن از یک رنگ از در بالا و پایین تنه است. به یاد داشته باشید هرگز نباید از یک الگوی از بالا به پایین استفاده کنید. البته این معنا نیست که مجبور هستید الگوی خود را کنار بگذارید.

پارچه های راه راه می‌توانند بهترین دوست ما یا بدترین دشمن ما باشند. اگر لاغر هستید و قصد دارید چاق تر بنظر برسید لباس با راه راه های افقی بپوشید.

اگر مایل هستید نقص هایتان پوشیده باشد و قد بلند بنظر برسید، می‌توانید از لباس با راه راه عمودی استفاده کنید. شلوارهای با راه راه های باریک برای کار گزینه عالی ای هستند.

اگر می‌خواهید که برجستگی های خود را پنهان کنید باید از پوشیدن لباس های با راه راه عمودی خودداری کنید.

کفش های پاشنه بلند و اکسسوری

اکسسوری ها و کفش ها

وقتی صحبت از کفش و اکسسوری ها می‌شود هیچوقت مسئله اندازه را فراموش نکنید. اندازه اکسسوری هایی که استفاده می‌کنید بسیار اهمیت دارد.

اگر خانم هستید شما با حمل یک کیف دستی کوچک و یا پوشیدن یک کمربند نازک می‌توانید نظرها را به خود جلب کنید.

به جای اینکه انتخاب یک اکسسوری که صرفا به آن علاقه دارید چیزی را انتخاب کنید که مطابق با لباس هایتان باشد. بانوان با هیکل های درشت تر باید از یک کیف پول متوسط، کمربند پهن، گردنبند با آویز بزرگ و یا ساعت بزرگتری استفاده کنند. استفاده از اکسسوری مناسب می‌تواند شمارا ظریف تر نشان دهد.

کفش هایی که می‌پوشید نیز باید با قد و هیکل شما هماهنگ باشد. چیزی را بخرید که متناسب با سایز شما باشد. اگر می‌خواهید قدتان بلندتر دیده شود می‌توانید از پاشنه های 5 الی 7 سانتی متر شروع کنید. اگر در پوشیدن کفش های پاشنه بلند مهارت دارید پوشیدن آن خوب است، اما اگر این مهارت را ندارید پوشیدن آن توصیه نمی‌شود. قبل از خرید حتما از اینکه می‌توانید با کفش پاشنه بلند بدون مشکل راه برید اطمینان لازم را کسب کنید. پوشیدن کفش پاشنه بلند می‌تواند شما را قد بلند و ظریف تر نشان دهد.

چگونه لاغرتر به نظر برسیم؟

برنزه کنید. مهم ترین اکسسوری پوست شماست که باعث می‌شود شما عالی بنظر برسید. برنزه بودن پوست شما می‌تواند نقص های پوستی و حتی سلولیت های خفیف را پنهان می‌کند و باعث می‌شود شما در پوشیدن تاپ های بدون آستین و دامن های کوتاه بهتر ظاهر شوید. البته با استفاده از اشعه ماورا بنفش نور خورشید خود را برنزه نکنید، می‌توانید از روش های دیگری برای برنزه کردن خود استفاده کنید.

با پیروی از این کارهای ساده نیازی به رژیم گرفتن نیست. اما اگر می‌خواهید به وزن متعادل برسید و استایل خوبی داشته باشید ورزش و خوردن میوه و سبزیجات را باید در برنامه زندگی خود قرار دهید. حداقل 30 دقیقه ورزش کردن می‌تواند تحول اساسی ای در هیکل شما ایجاد کند.

بیشتر بخوانید: انتخاب لباس مناسب آقایان
Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *