برنزه شدن با چای چگونه انجام می شود؟ [راهنمای کامل]

تقریباً همه ما هر روز چای سیاه می نوشیم. این چای گیاهی نه تنها حاوی آنتی اکسیدان های مفید و کافئین است، بلکه می تواند به عنوان یک برنزه کننده موقتی پوست استفاده شود. رنگ برگ های چای تیره است و استفاده روی پوست، رنگ قهوه ای تیره ایجاد می کند. اما بهترین روش برنزه شدن با چای چگونه است؟

در ادامه این مقاله از مجله زیبا بمان، همراه ما باشید تا روش برنزه شدن با چای را بیاموزیم.

برنزه کردن با چای

روش برنزه شدن با چای چگونه است؟

برای استفاده از چای برای تیره کردن رنگ پوست، موارد زیر را آماده کنید:

  • 5 کیسه چای سیاه
  • یک قابلمه سایز متوسط
  • یک بطری اسپری خالی و تمیز
  • اسفنج آرایشی

ابتدا پوست خود را لایه‌ برداری و اصلاح کنید. سپس 5 کیسه چای سیاه را در یک قابلمه سایز متوسط ​​قرار دهید. 2 لیوان آب به آن اضافه کنید و اجازه دهید روی اجاق بجوشد. اجاق را خاموش کنید و بگذارید 10 تا 15 دقیقه دم بکشد.

وقتی چای به دمای اتاق رسید، آن را درون بطری اسپری بریزید. سپس به طور یکنواخت، روی بدن خود اسپری کرده و با اسفنج آرایشی روی پوست پخش کنید. نواحی زانو، آرنج و مچ را فراموش نکنید.

بعد از آن، دست ‌های خود را کاملاً بشویید و اجازه دهید پوست بدن خشک شود. بطری اسپری حاوی چای را نیز درون یخچال قرار دهید.

اگر دفعه اولی که از چای برای برنزه کردن بدن استفاده می کنید برخی از نواحی پوستتان به طور ناهموار تیره شد، نگران نباشید؛ به راحتی شسته می شود. کم کم قلق اسپری کردن چای و پخش کردن آن روی پوست را یاد می گیرید.

رنگ ناشی از چای در حمام، استخر و دریا از بین می‌ رود. بنابراین از این روش فقط برای مهمونی، عروسی و دورهمی استفاده کنید.

اگر وقت ندارید چای را روی پوست اسپری کنید، می توانید وان حمام را پر از چای کرده و در آن دراز بکشید. این کار سریع ترین روش برنزه شدن با چای است.

منبع: nylon

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *