در دوره نقاهت تزریق ژل زیر چشم چه کارهایی باید انجام داد ؟

تزریق ژل زیر چشم از روش هایی مورد علاقه این روز ها برای رفع گودی و دیگر مشکلات زیر چشم است. این روش در کنار مزایایی که به دنبال دارد می تواند عوارضی نیز داشته باشد. اما مهم ترین نکته برای کاهش این عوارض ها رعایت مواردی در دوره نقاهت تزریق ژل زیر چشم است.

مواد تشکیل دهنده ژل ها به گونه ساخته شده است که با بدن سازگاری داشته باشد  و بعد از مدتی جذب گردد . به همین دلیل یکی از روش های موقتی محسوب می گردد. همانطور که درباره مواد سازنده این فیلر ها گفته شد ، انتظار می رود عوارضی را به دبال نداشته باشند. اما این موضوعی زمانی تحقق می یابد که شما از بهترین و مرغوب ترین ژل ها استفاده کنید. ژل زیر چشم انواع خاصی دارد.

از طرفی حتما به بهترین و معتبر ترین پزشک یا کلینیک مراجعه نمایید . تزریق اشتباه در زیر چشم می تواند عواقب و عوارض ناگواری را به دنبال داشته باشد. تکنیک تزریق از اهمیت بالایی برخورد دار است. چشم از نواحی بسیار حساس بدن محسوب می گردد و این تزریق باید توسط پزشکی که با آناتومی این قسمت از بدن آشنایی دارد انجام شود.

دوره نقاهت تزریق ژل زیر چشم

دوره نقاهت تزریق ژل زیر چشم

از آنجا که تزریق فیلر های در زیر چشم یک روش غیر تهاجمی است ، بهبودی فقط یک الی سه روز طول می کشد. تورم و کبودی ملایم پیش بینی می شود و کاملا طبیعی است که معمولا طی چند روز از بین می رود ، اما همه بیماران این مسئله را تجربه نمی کنند.

برای کاهش تورم ، لازم است که یک بسته یخی را روی ناحیه تحت درمان قرار دهید. البته اگر شما از سر درد های میگرنی رنج می برید بهتر است از یخ استفاده نکنید.  بلافاصله پس از درمان ، می توانید به فعالیت های روزانه خود برگردید ، اما پزشک ها معمولا توصیه می کنند حداقل یک روز از فعالیت های سخت و تمرینات سخت خودداری کنید.

به طور خلاصه ، هدف اصلی درمان تزریق فیلر یا همان ژل ها زیر چشم این است که گود افتادگی و همچنین تیرگی ناشی از این مشکل راه حل کنند. رایج ترین ماده ای که برای درمان استفاده می شود اسید هیالورونیک است. ناگفته نماند بسیاری ترجیح می دهند از تزریق چربی استفاده کنند. به همین دلیل به سراغ نانوفت زیر چپشم می روند.

توصیه می شود تا چند روز از مالیدن دست به ناحیه تزریق خودداری کنید. تزریق ژل درد ندارد و معمولا توسط بی حسی موضعی انجام می شود. اما اگر بعد از تزریق زیر چشم دچار درد شدید ، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

همانطور که اشاره شد این تزریق موقتی است و معمولا حدود یک الی دو سال ماندگاری دارد و این ماندگاری در برخی ها کمتر نیز می باشد. همچنان تاکید می شود از ژل های  معتبر و مرغوب برای این تزریق استفاده شود . بهترین آن ها ژوویدرم می باشد. هزینه آن نیز معمولا با توجه به میزان ژل استفاده شده متفاوت است.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *