بهترین مراکز تخصصی کراتینه مو رشت

مو را می‌توان به عنوان یکی از فاکتورهای اصلی زیبایی چهره برای خانم‌ها دانست. این در حالی است که سلامت مو ممکن است تحت تاثیر عواملی همچون استفاده بیش از اندازه از اتوی مو، سشوار، مواد دکلره و رنگ‌های شیمیایی قرار بگیرد و آسیب ببیند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و کسب مشاوره به لینک مربوطه مراجعه نمایید. ضعیف و شکننده، وز و ضخیم شدن تارهای مو و در نهایت ریزش آن‌ها همگی از ویژگی‌های موهای آسیب دیده به شمار می‌آید. امروزه یکی از بهترین روش‌ها برای احیای موهای آسیب‌ دیده و هم چنین صاف نمودن آن‌ها، کراتینه کردن مو است. کراتینه به مو کمک می‌کند تا نرمی و لطافت خود را دوباره به دست بیاورد.
از این رو خانم‌هایی که از بد حالتی و ریزش موهای آسیب دیده خود رنج می‌برند، می‌توانند با مراجعه به بهترین مرکز تخصصی کراتینه مو رشت از خدمات آن بهره مند شوند. گفتنی است کراتینه مو با استفاده از متدهای روز دنیا و مواد باکیفیت و اصل شرایطی را فراهم می‌کند تا افراد بتوانند از مزایای کراتینه کردن مو بهره ببرند. ما در این مقاله قصد داریم علاوه بر اینکه مطالبی را در خصوص کراتینه مو در اختیارتان قرار دهیم، به معرفی بهترین مرکز تخصصی کراتینه مو رشت بپردازیم.

بهترین مرکز تخصصی کراتینه مو رشت

کراتینه کردن مو چیست؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت کراتین موجود در مو، پروتئینی است که نقش موثری در استقامت و پایداری مو دارد و از آن در برابر عوامل مخرب محافظت می‌کند. از طرفی زمانی موها دچار آسیب می‌شوند که کراتین مو در اثر عواملی همچون بالا رفتن سن، استفاده مداوم و بیش از اندازه از مواد دکلره، رنگ، سشوار و اتو مو کاهش یابد.

 کراتینه کردن مو از جمله روش‌هایی است که کمک می‌کند تا کمبود این پروتئین مستحکم در مو جبران شود و وز و زبری آن از بین رود. این کار موجب می‌شود تا موهای فرد به موهایی صاف و درخشان تبدیل شود و بدون هیچ مشکلی، بتوان به راحتی شانه کرد. گفتنی است کراتینه مو با توجه به انواع آن با دو هدف انجام می‌شود.

کراتین احیا کننده مو و کراتین برزیلی یا صافی از انواع کراتین مو به شمار می‌آید که در ادامه به بررسی هر کدام از آن‌ها خواهیم پرداخت. این در حالی است که در مرکز تخصصی کراتینه مو رشت با توجه به نیاز مشتری از انواع کراتینه مو استفاده می‌شود.

انواع کراتین مو

همانطور که در بخش قبلی گفته شد، کراتین مو انواعی دارد. کراتین احیا کننده مو و کراتین برزیلی یا صافی که هر کدام از ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی برخوردارند. ترکیبات تشکیل دهنده‌ی مواد کراتین احیا کننده مو، به خوبی ساقه موهای آسیب دیده را ترمیم و تمامی مواد مورد نیاز برای مو را تامین می‌کند.

 گفتنی است زمانی که مشتری از این نوع کراتین استفاده می‌کند، موها تا حدودی صاف می‌شوند. اما هدف از انجام این خدمت در بهترین کراتینه مو رشت، ترمیم و احیای موهای آسیب دیده و کمک به سلامت آن است.

در حالتی که مشتری به منظور صاف نمودن موهای خود به این مرکز تخصصی کراتینه مو رشت مراجعه می‌کند، آرایشگر از کراتین برزیلی یا کراتین صافی استفاده می‌نماید. در این نوع، موها بر خلاف کراتین احیاکننده به صورت صد در صدی صاف و لخت می‌شود.

مزایای کراتینه کردن مو در بهترین کراتینه مو رشت

باید خاطر نشان کرد دغدغه اصلی خانم‌های ساکن رشت که موهایی وز و آسیب دیده دارند، پیدا کردن بهترین مرکز تخصصی کراتینه مو رشت است. گفتنی است بهره مندی از خدمات بهترین سالن زیبایی، علاوه بر این که از مواد باکیفیت و اصل استفاده می‌شود، مزایایی را نیز به همراه دارد.

رشد مو

زمانی که موهای آسیب دیده کراتینه می‌شوند، به دلیل این که نوک موها از بین نمی‌رود رشد مو به سرعت انجام خواهد شد. از طرفی تقویت ساختار مو باعث می‌شود تا در برابر عوامل مخرب به راحتی نابود نشود.

موهای درخشان و صاف

از دیگر مزایای کراتینه کردن مو می‌توان به موهای درخشان و صاف اشاره کرد. این در حالی است که کراتین شرایطی فراهم می‌کند که مو به نسبت قبل کمتر وز و زبر باشد. از طرفی موجب صاف شدن موها نیز می‌شود. به طور کلی هنگامی که موهای کراتینه شده خشک می‌شوند، ظاهری براق و صاف به خود می‌گیرند که خود تاثیر بسزایی در زیبایی مو دارد.

دوام و ماندگاری طولانی مدت

می‌توان گفت مدت زمان دوام و ماندگاری کراتینه مو به مراقبت‌های پس از آن بستگی دارد. 2 تا 3 بار در هفته برای شستشوی موهای کراتینه شده کافی است. به طور معمول 4 تا 6 ماه به عنوان مدت ماندگاری کراتینه مو مشخص می‌شود. برای آن که با رشد مو اثر کراتینه از بین نرود، نیاز است تا در بهترین کراتینه مو رشت ترمیم انجام شود تا موها به حالت اول خود باز گردد.

موهای قابل کنترل

اگر موهای زبر و وزی دارید و برای خشک کردن آن مدت زمان زیادی را صرف می‌کنید، کراتینه کردن می‌تواند تمامی مشکلات مربوط به موهایتان را به راحتی درمان کند. به طوری که پس از کراتینه کردن، موها به نسبت قبل پایدارتر و قوی‌تر می‌شود از این رو می‌تواند در برابر حرارت بالایی قرار گیرد بدون آن که آسیبی ببیند؛ بنابراین سرعت خشک شدن موها کاهش می‌یابد.

 کراتینه مو

مراحل کراتینه کردن مو

پس از آن که در خصوص مزایای کراتینه کردن مو در بهترین کراتینه مو رشت صحبت کردیم، می‌خواهیم در این بخش مراحل کراتینه کردن مو را مورد بررسی قرار دهیم. گفتنی است در بهترین سالن زیبایی کراتینه رشت، روند کراتینه مو به این صورت است که در ابتدا شستشوی موها به خوبی انجام می‌شود. پس از آن موها را به دسته‌های نازک و کوچک تقسیم بندی می‌کنند و سرم کراتینه را بر روی هر دسته می‌زنند. در مرحله‌ی بعدی برای آن که کراتینه مو روند درمانی خود را آغاز کند، از گرما استفاده می‌شود. از طرفی انجام این مرحله موجب صاف و نرم شدن مو خواهد شد. سپس موها دوباره شسته می‌شود و در انتها با سشوار آن‌ها را خشک می‌کنند.

مراقبت‌های بعد از کراتینه مو به چه صورت است؟

همانطور که می‌دانید برای آن که اثر کراتینه بر روی مو حفظ شود و ماندگاری بالایی داشته باشد، نیاز است تا پس از پشت سر گذاشتن مراحل کراتینه کردن مو مراقبت‌هایی را انجام داد. اگر به بهترین کراتینه مو رشت مراجعه کنید، آرایشگر با در نظر گرفتن جنس موهایتان به شما توصیه می‌کند تا شامپو بدون سولفات مخصوصی را تهیه و از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است مصرف این نوع شامپوها نقش موثری بر سلامت مو دارد. البته ناگفته نماند یکی از مهمترین مراقبت‌های بعد از کراتینه مو این است که به مدت دو روز موها نباید شسته و یا بسته شود؛ در غیر این صورت اثر کراتینه مو از بین می‌رود.

در رشت کجا کراتینه مو انجام بدم؟

یکی از مهمترین سوال‌هایی که اغلب خانم‌های ساکن رشت که قصد کراتینه کردن موهای خود را دارند با آن روبه رو هستند، این است که در رشت کجا کراتینه مو انجام بدم؟ برای پاسخ به این سوال می‌توان گفت به دلیل آن که جذابیت چهره در گرو زیبایی و سلامت مو است. از این رو زمانی که موها دچار آسیب می‌شود، می‌بایست برای احیای آن از بهترین مواد و روش درمانی کمک گرفت. سالن تیکا را می‌توان به دلیل استفاده از با کیفیت‌ترین مواد کراتین و انجام مراحل کراتینه مو توسط کادری مجرب به عنوان بهترین کراتینه مو رشت معرفی نمود که در ادامه شما را بیشتر با خدمات این سالن زیبایی آشنا خواهیم کرد.

کراتین مو

سالن تیکا، بهترین کراتینه مو رشت

سالن تیکا یکی از بهترین سالن‌های زیبایی است که توانسته در زمینه کراتین رشت بهترین عملکرد را داشته باشد و رضایت بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. تیکا یک مرکز تخصصی مو است که در فضایی کاملا اختصاصی و زیبا با کیفیت‌ترین و به روز‌ترین خدمات خود را در حوزه مو توسط کادری حرفه‌ای و متخصص در این حوزه ارائه می‌دهد. از این رو به عنوان بهترین کراتینه مو رشت شناخته می‌شود.

گفتنی است سالن تیکا برای خانم‌هایی که قصد دارند موهای آسیب دیده خود را احیا کنند و یا موهای صاف و لختی داشته باشند، تمامی مراحل کراتینه مو را به صورت کاملا تخصصی و با به کارگیری بهترین متریال‌های روز دنیا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مشتریان خود انجام می‌دهد. از برتری‌های تیکا در مقایسه با سالن‌های زیبایی رشت می‌توان به برگزاری دوره‌های تخصصی آموزشی مو اشاره کرد که از سوی مربی رسمی فنی حرفه‌ای تمامی نکات مرتبط با حوزه مو به صورت جامع ارائه داده می‌شود. هم چنین بهترین روش‌های مراقبت از مو در دوره‌های آموزشی سالن تیکا مطرح و مناسب ‌ترین محصولات مو به زیباجویان معرفی می‌شود.

سایر خدمات سالن زیبایی تیکا

باید خاطر نشان کرد سالن تیکا علاوه بر انجام کراتینه مو خدماتی همچون رنگ و لایت تخصصی مو، کوتاهی مو و میکاپ و شنیون عروس را با متدهای روز دنیا و با بهره گیری از با کیفیت‌ترین مواد و محصولات خاص و اصل به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از این رو اگر به دنبال بهترین کراتینه مو رشت هستید، سالن تیکا می‌تواند بهترین انتخاب باشد. برای آن که بیشتر با سالن تیکا و خدمات آن آشنا شوید، می‌توانید به سایت تیکا بیوتی مراجعه کنید. هم چنین در شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌توانید از نمونه کارهای سالن تیکا دیدن فرمایید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *