مدل لباس مجلسی جدید

هر زمانی  و هرجایی که اسم از مراسم یا جشن می اید شروع کلنجار رفتن با خود میکنیم که  چه چیزی بپوشیم و چه مدل لباس مجلسی را انتخاب کنیم. بر خلاف آقایان خانم ها توجه زیادی به این موضوع دارند زیرا تنوع لباس در خانم ها بیشتر است.البته در انتخاب رنگ چیز های ریزی مثل کراوات و یا دستمال ممکن است دچار شک و تردید شوند.

در این مقاله علاوه بر آلبوم تصاویر به شما کمک میکند تا لباس مناسبتان را بشناسید و در مراسم و جشن ها بهترین لباس ها را بپوشید و بدرخشید. برای مشاهده تصاویر می توانید به انتهای مطلب مراجعه نمایید.

مدل لباس مجلسی در خانم ها

اگر پوست تیره ای دارید بهتر از پوشیدن لباس های تیرو کدر بپرهیزید و همینطور افرادی که پوست روشنی دارند نباید لباس های روشن بپوشند پس رنگ لباستان بر خلاف رنگ پوستتان باشد.اگر لباستان یقه ی بازی دارد پوست گردن و قسمتی که مشخص است متناسب با آریش پوست صورتتان با کرم و وسایل های ارایشی دیگر بپوشانید.

لباستان را متناسب با فرم صورتتان انتخاب کنید و اگر لباستان را انتخاب کردید با استفاده از آرایش صورتتان را با لباستان یکسان کنید برای مثال آرایش صورتتان به گونه ای باشد فرم و گردی صورتتان با یقه ی لباس یکسان باشد.برای به چشم آمدن قد بلندتان و یا بلند نشان دادن قدتان از لباس های شیک بلندی استفاده کنید البته در انتخاب رنگ لباس ها نیز دقت کنید و رنگ هایی که قد را کشیده تر نشان میدهند بیشتر انتخاب کنید.

دسته خانم هایی وجود دارند که به دنبال لباس های پوشیده تر میروند و یا جشن و مراسمی که میخواهند در آن شرکت کنند لازم است که پوشیده باشند به شما لباس های مجلسی بلند که برخی از آن ها آستین هم دارند پیشنهاد می کنیم. البته مانتو های مجلسی نیز پیشنهاد خوبی برای این جشن و مراسم ها هستند.در مجلس های دوستانه و نه چندان بزرگ بهتر است از لباس های کوکتل (لباس هایی که تا زانو هستند)  استفاده کنید.در مراسم های مجلسی بزرگ لباس های بلندی که حالت سنتی دارند استفاده کنید.

انتخاب لباس برای افرادی که چاق هستند مشکل است اما آن ها با رعایت نکاتی به راحتی میتوانند زیبا به نظر برسند. یقه های مناسب لباس های این افراد یقه های v شکل ، یقه اسکوپ ، دکلته و یا گرد هستند. لباس این افراد بهتر است تا بالای زانو باشد و حالت خمره ای برای این افراد بسیار مناسب است. برای اینکه پایین تنه پهن تر دیده شود تا بالا تنه متناسب نشان داده شود از لباس های بلند کلوش استفاده کنید. برای پوشاندن بازوهای چاق لباس های آستین سه ربع  بهترین نوع برای این کار هستند.

کت شلوار نیز لباس مناسبی برای مراسم های رسمی است و خانم هایی که ساده ولی شیک پوش هستند از آن زیاد انتخاب میکنند ولی بهتر است از این لباس در مراسم رسمی ، جشن های کاری و کوچک استفاده کنید. و همچنین این موضوع را نیز در نظر بگیرید که هر فصلی لباس مناسب خود را دارد و مسلما لباس مناسب تابستان با لباس دیگر فصل ها متفاوت است.

مدل لباس مجلسی جدید

مدل لباس مجلسی شیک

مدل لباس مجلسی جدید

مدل لباس مجلسی بلند جدید

مدل لباس مجلسی جدید

مدل لباس مجلسی 2019

مدل لباس مجلسی جدید

مدل لباس مجلسی جدید وشیک

برای مشاهده عکس های گالری مدل لباس مجلسی جدید روی آن هر یک از عکس ها کلیک کنید:

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *