بهترین و شیک ترین مدل لباس مجلسی کوتاه جدید و جذاب

قطعا شما نیز وقتی به یک مهمانی یا عروسی یا تولدی خاص دعوت می شوید ، سوال همیشگی حالا چی بپوشم را از خود پرسیده اید! به اعتقاد من هر دختری باید قبل از بیرون رفتن از منزل این سوال را از خود بپرسد !!! حال که به یک مهمانی خاص می روید پس باید بیشتر به تیپ خود توجه داشته باشید. برخی افراد به دنبال مدل لباس مجلسی کوتاه خواهند بود. زیرا این مدل را بیشتر برای خود می پسندند.

اگر به دنبال مدل لباس مجلسی کوتاه هستید تا از آن ها ایده بگیرید با این مقاله از مجله ” زیبا بمان ” همراه باشید. می توانید با مراجعه به یک خیاط ماهر و با تجربه در کمترین زمان لباس مناسب خود را بدوزید.

در هنگام خرید پارچه حتما دقت نمایید تا با مدل لباس مجلسی کوتاه شما هم خوانی داشته باشد. برای این کار نیز از خیاط کمک بگیرید. پیدا کردن پارچه هایی که دقیقا از پارچه این مدل ها باشد گاهی دشوار است. اما یک خیاط حتما به شما جایگزین مناسبی را پیشنهاد خواهد داد.

در هنگام خرید دقت کنید که لباس به قدری کوتاه نباشد تا هنگام خم شدن برای شما مشکلی ایجاد کند. همچنین بهتر است لباس دقیقا سایز شما باشد تا هم تیپ جذاب تری داشته باشید و هم زیبایی لباس کاملا مشخص باشد.

بهتر است هنگام خرید و پوشیدن لباس فردی صادق همراه شما باشد ! در این صورت می تواند نظر او را در زمینه لباس و مشکلات احتمالی از او بپرسید.

لباس مجلسی کوتاه زرشکی

لباس مجلسی کوتاه زرشکی رنگ جدید  لباس مجلسی کوتاه مشکی استین سه ربع

مدل لباس مجلسی کوتاه مشکی با آستین ، بسیار شیک

لباس مجلسی کوتاه سفید

لباس مجلسی کوتاه سفید رنگ جدید

لباس مجلسی کوتاه دامنی

لباس مجلسی کوتاه صورتی رنگ با دامن چین دار

لباس مجلسی کوتاه قرمز

لباس مجلسی کوتاه قرمز ساده

گالری تصایر لباس مجلسی کوتاه در بازه های زمانی مختلف بروز خواهد شد و می توانید هر وقت که به این مطلب مراجعه کردید از آخرین مدل های دنیای مد بهره مند شوید .

برای مشاهده هر یک از تصاویر با کیفیت بالا بر روی آن ها کلیک کرده و به راحتی می توانید آن ها ذخیره نمایید:

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *