هزینه میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن نوعی روش جوانسازی است که بدون عارضه می‌باشد. هزینه میکرودرم ابریژن به عوامل مختلفی بستگی دارد. پزشک متخصص پس از معاینه پوست شما به شما درباره اینکه پوست شما به چند جلسه نیاز دارد و مدت زمان آن یا اینکه آیا پوست شما به میکرودرم ابریژن نیاز دارد یا خیر و یا اینکه به کار درمانی دیگری نیاز است را نیز مشخص خواهد کرد. قیمت میکرودرم ابریژن ممکن است بنا به کلینیکی که انجام می‌کنید قیمت های متفاوتی داشته باشد که البته قیمت آن حداقل 100 هزار تومان برای هر جلسه می‌باشد.

نکته: هزینه لایه برداری و از بین بردن اسکار بسیار کمتر از جوانسازی کل صورت خواهد بود. هر چه عمق لایه برداری شما بیشتر، در نتیجه مصرف پودر بیشتر و هزینه نهایی آن نیز بیشتر خواهد بود.

میکرودرم ابریژن چگونه انجام میشود

به علت آسیب پذیر بودن پوست صورت و اهمیت آن، شما می‌توانید از روش های لایه برداری استفاده کنید. یکی از این روش ها میکرودرم ابریژن می‌باشد.

میکرودرم ابریژن به این صورت عمل می‌کند که کل پوست در معرض تماس با یک ماده معدنی (پودر اکسید آلومینیوم ) که کاملا بی ضرر بوده قرار داده می‌شود. این پودر با داشتن کریستالهای ریز باعث ساییده شدن پوست می‌شود و بافت های مرده را از بین می‌برد و ترمیم پوست فعال می‌شود. این پودر توسط دستگاه بر روی پوست شما پخش شده و سپس به وسیله همان دستگاه جمع می‌شود. این عمل درد و عارضه خاصی ندارد.  البته ممکن است بعد از انجام آن پوست شما به مدت یک روز قرمز شود که رفع خواهد شد. این روش بدون درد و بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود، حتی نیاز به بی حس کننده های موضعی هم نمی‌باشد، که در مدت زمان 15 الی 30 دقیقه انجام خواهد شد. میکرودرم را می‌توان با فاصله زمانی کوتاه انجام داد. که می‌توان هر هفته یا هر 2 الی 3 هفته برای انجام جلسات در نظر گرفت. تعداد جلسات هم بین 6 الی 8 جلسه می‌باشد.

دستگاه میکرودرم ابریژن

این دستگاه از 3 بخش اندرمولوژی، الماسه، پودر تشکیل شده است.

سیستم اندرمولوژی: دارای دو مدل سر می‌باشد.

 • سر کوچک که جهت وکیوم دور چشم، تخلیه کومودون های روی بینی و خط ابرو است.
 • اندرمولوژی متوسط جهت کاهش غبغب و خط لبخند مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • اندرمولوژی بزرگ برای بدن استفاده می‌شود.

سیستم الماسه: برای صاف و سفید سازی بافت شاخی استفاده می‌شود، که استفاده از سری ها به صورت یکبار مصرف است.

سیستم پودری: پودر به صورت چرخشی روی پوست شما ریخته می‌شود. و از این روش برای لایه برداری استفاده می‌شود.

میکرودرم ابریژن چه فوایدی دارد ؟

 • جوانسازی پوست
 • رفع جای جوش
 • لک های پیری یا کبدی، لک های حاملگی
 • کوچک کردن منافذ پوستی
 • از بین بردن تتو یا خالکوبی های سطحی پوست
 • جای اسکار آبله مرغان
 • تمیز کردن پوست و از بین بردن جوش سرسیاه
 • درمان ترک های پوستی در بارداری ، چاقی یا بلوغ
 • چروک گردن

مراقبت های بعد از میکرودرم ابریژن

در برابر نور آفتاب از پوست خود به وسیله کرم های ضدآفتاب محافظت کنید. از کرم های ترمیم کننده پوست که توسط پزشک تجویز شده است استفاده کنید تا روند ترمیم و بازسازی پوست شما سریعتر انجام بگیرد.

هزینه هر جلسه میکرودرم ابریژن

هزینه آن براساس وسعت ناحیه و عمق لایه برداری متفاوت است. و همچنین همانطور که در ابتدا اشاره شد قبل از هر چیزی پوست شما باید معاینه شود. قیمت هر جلسه میکرودرم ابریژن به نوع و کیفیت دستگاه نیز وابسته می‌باشد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *