زاویه سازی و تزریق چربی

تزریق چربی برای قسمت هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که حجم آنها دچار کاهش شده است در بحث زیبایی شناسی بیشتر برای پرکردن صورت به کار می‌رود که یکی از آن ها زاویه سازی و تزریق چربی است. زاویه سازی و تزریق چربی به این صورت است که حد فاصل لبه پایین آرواره یک فرد را برای جوان سازی  زیبایی به آن چربی تزریق خواهد شد. داوطلبان زاویه سازی می‌توانند خط فک خود را هر طور که دوست دارند فرم دهند.

فرد در جهت جوانسازی می‌تواند ساختار خط فک خود را با استفاده از تزریق چربی بازسازی کند. نکته ای که باید بدانید این است که تزریق چربی دارای کمترین عوارض است زیرا چربی از بدن خود فرد گرفته می‌شود. در این روش چربی از یکی از قسمت های بدن که دارای چربی است مانند ران و پهلو گرفته می‌شود. زاویه سازی و تزریق چربی تاثیر شگفت انگیزی بر چهره فرد خواهد داشت و چهره فرد را زیباتر خواهد کرد.

علاوه بر زاویه سازی فک و صورت کارهایی مانند تزریق چربی به گونه ها، تزریق چربی به اطراف چشم و پلک، تزریق چربی خط خنده، تزریق چربی به لب ها و همچنین تزریق چربی به سینه، تزریق چربی به دست ها ، و حتی تزریق چربی به واژن می‌توان انجام داد.

زاویه سازی صورت با تزریق چربی چگونه است ؟

برخی از بدو تولد دارای آرواره های بزرگ هستند و برخی خیر. برای کسانی که با آرواره بزرگ ندارند، و از صورت خود راضی نیستند می‌توانند زاویه سازی صورت خود را از طریق تزریق چربی انجام دهند.

برای زاویه سازی فرم صورت فرد بسیار اهمیت دارد. برخی افراد در قسمت چانه خود به حجم دهی نیاز دارند، برخی دیگر در قسمت فک زیر گوش و برخی دیگر نیاز به مرتب کردن خط فک با توجه به فک پایین با تزریق چربی نیاز دارند. اینکه در کدام قسمت و به چه مقدار باید تزریق انجام شود به آناتومی صورت شما و تصمیم پزشک مربوطه بستگی دارد. گاهی نیز با افزایش سن، ساختار آرواره ما از بین می‌رود که با تزریق چربی می‌توانیم آن را اصلاح کنیم.

قبل از تزریق باید با پزشک خود مشورت کنید تا مواردی را به شما گوشزد کند. بطور مثال خودداری از مصرف سیگار و خودداری از مصرف آسپرین و … . روزی که برای تزریق چربی می‌روید حتما یکی از دوستان و یا اعضای خانواده خود را به عنوان همراه، همراه خود ببرید. پیوند چربی به صورت سرپایی انجام می‌شود و تزریق چربی به فک نیز در کمتر از یک ساعت انجام خواهد گرفت. چربی با بی حسی موضعی از بدن فرد برداشته می‌شود. سپس چربی از تمام بافت ها و مایعات دیگر پاک شده را از طریق فیلتری که چربی را به صورت ذرات ریز و پودر تبدیل می‌کند که با کانولای کوچکی (سرنگ های تو خالی ریز) آن را به بدن تزریق کرد. بعد از تزریق برای اینکه چربی ها در جای مناسب قرار بگیرند و همچنین کاهش تورم از یخ استفاده می‌شود.

مزایای زاویه سازی با تزریق چربی

نیازی به جراحی نیست و جای زخم بر روی صورت شما باقی نمی‌ماند.

به علت اینکه چربی از بدن فرد گرفته می‌شود احتمال اینکه بدن به چربی تزریق شده واکنش نشان دهد تقریبا صفر می‌باشد.

چهره شما کاملا طبیعی به نظر می‌رسد.

عوارض تزریق چربی

کبودی و تورم

در صورتی که پزشک شما نکات بهداشتی را رعایت نکند ممکن است دچار عفونت شوید.

جای نواحی ای که از آن چربی برداشته شده و تزریق شده است تا دو هفته باقی خواهد ماند.

ماندگاری زاویه سازی و تزریق چربی

در ماندگاری تزریق چربی عوامل مختلفی دخیل است، و در صورتی که تزریق چربی زیر نظر پزشک مجرب و با ابزار و وسایل مناسب و اصولی انجام شود تزریق چربی تا حداقل 6 ماه و حداکثر 1 سال ماندگاری خواهد داشت.

عوامل موثر در ماندگاری چربی: سن، جنسیت، ژنتیک، سابقه بیماری خاص، شرایط محیطی و آب و هوایی، میزان ورزش و یا پیاده روی که باعث سوزاندن چربی می‌شود، تعداد جلساتی که برای تزریق چربی به کلینیک مراجعه کردید.

 

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *