نکات آرایشی پوست سبزه : چگونه پوست سبزه را آرایش کنیم؟

آرایش کردن پوست سبزه برای بسیاری از افراد دشوار است. پوست سبزه ترکیبی از رنگ های ظریف زرد، سبز و خاکستری است. به همین دلیل، پیدا کردن رنگ های مناسب آرایشی که مکمل این نوع پوست باشند، آسان نیست. اگر شما هم در آرایش کردن پوست سبزه خود مشکل دارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. در ادامه این مقاله از مجله زیبا بمان، همراه ما باشید تا مهم ترین نکات آرایشی پوست سبزه را به شما آموزش دهیم.

آرایش پوست سبزه

نکات آرایشی پوست سبزه چیست؟

مهم ترین چالش در آرایش کردن پوست های سبزه، انتخاب لوازم آرایشی مناسب است. استفاده از رنگ های نامناسب برای آرایش پوست سبزه، می تواند جلوه ای بسیار غیرطبیعی و ناخوشایند ایجاد کند. به همین دلیل، توصیه می کنیم موارد زیر را رعایت کنید:

انتخاب کرم پودر

بیشتر کرم پودرهای موجود در بازار برای تناژهای پوستی سرد، گرم و خنثی فرموله شده اند. اگر پوست سبزه دارید، باید از  کرم پودرهایی استفاده کنید که ته رنگ خنثی دارند.

انتخاب رژگونه

رژگونه های هلویی، صورتی، برنزی و براق روی پوست های سبزه زیبا به نظر می رسند. از استفاده از رژگونه های کمرنگ، با رنگ های سرد و سایه های پاستلی خودداری کنید؛ زیرا ممکن است رنگ مایل به سبز به پوست شما بدهند.

انتخاب هایلایتر

انتخاب هایلایتر مناسب برای رنگ پوست سبزه دشوار است. هایلایتر کم رنگ ممکن است پوست را گچی نشان دهد. هنگام انتخاب هایلایتر، از رنگ هایی که خیلی کم رنگ به نظر می رسند اجتناب کنید. تا حد امکان به سراغ هایلایترهایی بروید که تناژ طلایی دارند.

انتخاب رژ لب

اگر پوست سبزه دارید، به دنبال رژ لب هایی باشید که به تعادل رنگ زیتونی پوست شما کمک می کنند. رژ لب های قهوه ای برای پوست های سبزه زیبا به نظر می رسند. تا حد امکان رژ لب هایی با رنگ قهوه ای تیره و ته رنگ شکلاتی را انتخاب کنید. از رنگ های نود مایل به صورتی دوری کنید.

انتخاب سایه چشم

سایه چشم هایی با تناژ طلایی و برنزی برای رنگ پوست سبزه عالی هستند. اگر می‌خواهید آرایش چشم اسموکی انجام دهید، می توانید از رنگ های آبی تیره و بنفش استفاده کنید.

کلام آخر

در این مقاله با مهم ترین آرایشی پوست سبزه آشنا شدیم. در انتها، باید اضافه کنیم که بهتر است رنگ ابروهای خود را خاکستری یا قهوه ای را انتخاب کنید. چشم های خود را نیز با خط چشم مشکی یا قهوه ای آرایش کنید. این رنگ ها چشمان شما را درخشان می کنند. همچنین، از به کار بردن سایه چشم های روشن در رنگ هایی مانند سبز و آبی اجتناب کنید.

منبع: stylecraze

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.