فیلم تزریق ژل لب

تزریق ژل لب یکی از  محبوب ترین روش های زیبایی است کع این روز ها بین بانوان رواج یافته است . با استفاده از تزریق ژل لب می توانید مشکلات و نافرمیهایی که در قسمت لب به وجود آمده است برطرف نمایید . در این بخش می توانید فیلم تزریق ژل لب را مشاهده نمایید . این فیلم متعلق به کلینیک خارجی می باشد که در حال فرم دادن به لب با استفاده از تزریق ژل لب می باشد :

 

تزریق ژل لب صرفا برای بزرگ کردن لب ها نیست . متاسفانه برخی می پندارند با تزریق مقدار ژل بیشتر زیبا تر می شوند. این تصور کاملا اشتباه است. زیبایی لب ها نیز معیار مشخصی دارد و سایز بیش از اندازه آن ها باعث ایجاد نا هماهنگی بین اجزای صورت خواهد شد .

همانطور که در فیلم تزریق ژل لب نیز مشاهده کردید ، با تزریق لب ها فرم زیباتری را پیدا کرده اند و هماهنگی بین اندازه و فرم بین لب بالا و پایین نیز کاملا مشهود است.

استفاده از بهترین مارک ژل لب و رعایت مراقبت های بعد از تزریق در نتیجه بسیار تاثیر گذار است. قبل از تزریق ژل ابتدا ناحیه اطراف لب تمیز شده و بی حسی تزریق می شود. این کار باعث می شود مراجعه کننده هنگام تزریق هیچ گونه دردی را حس نکند. همانطور که در ویدئو هم مشاهده کردید از سوزن های بسیار نازکی برای این کار استفاده می شود.

تا سه الی چهار روز بعد از تزریق ممکن است تورم وجود داشته باشد به همین دلیل معمولا نتایج اصلی تزریق ها یک الی دو هفته بعد مشخص می شود. توصیه می شود تا ۴۸ ساعت لب های خود را لمس نکرده و ماساژ ندهید. همچنین برای برطرف کردن تورم ها و کبودی ها می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید. و در صورت ایجاد درد شدید و تورم غیر عادی حتما به پزشک مراجعه نمایید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *