بهترین مارک ژل لب چیست، معرفی بهترین و مرغوب ترین برندهای ژل لب

ژل لب نوع ماده ژلاتینی است که جهت افزایش حجم و برجسته کردن لب ها به کار برده می شود و به وسیله تزریق ژل این کار انجام می گیرد. در بین عمل های زیبایی، استفاده از ژل لب جهت پر کردن و شکل دادن به لب های فاقد حجم و ارتجاع مناسب یکی از بهترین و کارآمد ترین عمل ها به شمار می رود. در هنگام استفاده از ژل لب موارد مهمی مثل کارایی، زیبایی صورت و رضایت بیمار هستند که باعث می شود تا از ژل های لب با کیفیت و موثر شود. البته موفقیت در عمل و به دست آوردن نتیجه رضایت بخش به عوامل دیگری مثل خصوصیات شیمیایی و فیزیکی ژل انتخاب شده بستگی دارد و حتماً باید آنها را بررسی کرد. به علت اینکه ممکن است در بعضی از جاها از زل های نامرغوب استفاده شود شما باید درباره بهترین مارک ژل لب بدانید. پس با مجله “زیبا بمان” همراه باشید.

همانطور که می دانید دلایل زیادی وجود دارد که باعث شود تا شکل و اندازه لب ها آنطور که باید متناسب با شکل چهره افراد نباشد. در واقع در بسیاری از افراد لبها حالت کمانی نداشته و نازک هستند یا در اثر بالا رفتن از سردردها شروع به نازک شدن و تغییر شکل می دهند. بسیاری از کسانی که تمایل به انجام عمل تزریق ژل ندارند از تکنیک های آرایشی برای پر کردن این خلاء استفاده می کنند. اما استفاده از آرایش نتیجه چندان خوشایندی را ایجاد نخواهد کرد و پس از مدت کوتاهی از حالت آن از بین می رود. اما ژل های لب جهت بهبود و دستیابی به حجم و زیبایی مناسب لب تهیه و تولید شده اند و می تواند بسیار موثر باشند.

انواع ژل های لب

انواع مختلفی از جمله های لب در بازار موجود است که هرکدام ویژگی ها و کارابی خاص خود را دارد.

اما به طور کلی ژلهای لب به سه دسته تقسیم می شوند:

ژل های لب موقت: ژل های لب موقت ، همان طور که از نامش مشخص است به صورت موقت بوده و پس از یک دوره محدود اثر آن از بین رفته و حجم خود را از دست میدهد. به طور معمول این ژل‌ها از موادی نظیره هیدروکسی آپاتیت کلسیم، کلاژن و اسید هیالورونیک تشکیل شده اند.

ژل های لب نیمه ماندگار: شعرهای لب نیمه ماندگار نسبت به ژل های موقت مدت زمان اثر و ماندگاری بیشتری دارند و دوره آنها طولانی تر است. این نوع ژل از ماده ای به نام پلی متاکریلات تولید شده و غلظث بالایی دارد. در نتیجه جهت پر کردن و حجیم کردن قسمت های دارای خطوط مانند خط خنده ضخیم بکار می رود.

ژل های لب ماندگار: ژل های ماندگار نسبت به دو دسته دیگر، ماندگاری بسیار طولانی تری داشته و دوره بقای آنها بسیار بیشتر است. این نوع ژل های لب از ماده ای به نام سیلیکون ساخته شده است. توصیه می شود که از جمله های لب ماندگار در مواقع ضروری استفاده شود زیرا این ماده خطرناک است و می‌تواند اثرات بدی به جا بگذارد.

بهترین مارک ژل برای تزریق لب

ژلهای لب در انواع مختلف و با برندهای گوناگون تولید شده اند و هر کدام خصوصیات خاص خود را دارند.

از جمله بهترین مارک ژل لب موجود در بازار که استفاده از آنها ایمن بوده و مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد عبارتند از:

ژوویدرم اولترا (Ultra) : یکی از مرغوب ترین ژل های لب موجود در بازار، مدل ژوویدرمم اولترا (Ultra) است. این محصول دارای فرمولاسیون بسیار نرم بوده و از ماده‌ای به نام اسید هیالورونیک تهیه شده است. پایه این نوع اسید از قند بوده و به طور طبیعی نیز در بدن موجود است. تاثیر اصلی اسید هیالورونیک در پوست، تامین مواد غذایی، حفظ رطوبت و نرمی طبیعی بوده و استفاده از آن به عنوان ژل لب باعث می شود تا لب های شما کاملاً طبیعی، نرم و زیبا باقی بمانند.

این محصول به طور اختصاصی برای بهبود فرم و شکل لب تولید شده است و به همین دلیل از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشد. استفاده از آن نیز به دلیل وجود ماده لیدوکائین در ترکیبات خود، دردی را به همراه نداشته و تزریق آن بسیار راحت است.

ژوویدرم VOLBELLA : این ژل یکی دیگر از محصولات شرکت ژوویدرم بوده که همانند مدل Ultra جهت درمان لکه ها و نواحی اطراف بدن طراحی شده و بسیار نرم است. در نتیجه پس از درمان هیچگونه تورمی را ایجاد نکرده و دوره ماده برای دوازده ماه میباشد.

رستیلن (Restylan) : یکی دیگر از ژل های لب محبوب و پرطرفدار، برند رستیلن است که توسط بسیاری از جراحان و پزشکان نیز توصیه می شود. این محصول دارای ترکیبات کاملا طبیعی بوده و باعث می شود تا زیبایی شگفت انگیزی در لباهای شما ایجاد کند. در تولید این ژل از ترکیبات غیر حیوانی، زیست تخریب پذیر و بر پایه مواد طبیعی بدن مانند اسید هیالورونیک استفاده شده است و همچنین دارای ماده لیدوکائین جهت از بین بردن درد و سوزش بعد از تزریق میباشد. تزریق آن نیز به وسیله یک سوزن بسیار باریک انجام شده و نتایج آن فوری بوده و حالت کاملاً طبیعی در لب ها ایجاد می کند. دوره ماندگاری این نوع ژل حدود ۶ تا ۱۲ ماه بوده و به طور طبیعی در بدن جذب میشود.

ژل لب رادیس (RADIESSE) : یکی دیگر از ژل های پرطرفدار جهت تزریق در لب ها و به دست آوردن فرم طبیعی، ژل رادیس است که به دلیل وجود کلاژن در ترکیبات خود می‌تواند باعث از بین رفتن علائم پیری گردد. همچنین استفاده از آن سبب تولید کلاژن های جدید شده و منجر به افزایش حجم و از بین رفتن چین ها به صورت طبیعی می شود.

ژل هیلافورم (HYLAFORM) : ژل هیلافورم یکی از بهترین برندهای ژل لب است باعث برجسته شدن لب ها به صورت موقت می شود. این ژل حاوی ماده طبیعی هیلارونیک بودن و اثرات کاملا طبیعی در لب های شما ایجاد می کند. اثرگذاری این نوع پس از تزریق کاملاً قابل ملاحظه و فوری بوده اما دوره ماندگاری آن کوتاه است و هر چند ماه یک بار باید آن را تجدید کرد.

اسکالپترا (SCULPTRA) : ژل لب اسکالپترا دارای ماندگاری بسیار طولانی تر از برنده های قبلی بوده و میتوان از حدود دو سال در آنها باقی بماند. در ترکیبات این نوع ژن از اسید پلی ال لاکتیک استفاده شده و با پوست شما سازگار است اما منشاء طبیعی نداشته باشیم یا ای می باشد. در نتیجه در برخی اوقات می تواند منجر به عوارض جانبی در فرد گردد.

بلافیل (BELLAFILL) : ژل لب بلا فیل یکی دیگر از برند های مرغوب و محبوب است که پایه اصلی در ساخت آن کلاژن می باشد. استفاده از این ژل می تواند اثرات بسیار خوب و طولانی مدت جهت برجسته کردن لب ها ایجاد کرده و نتایج آن فوری و قابل ملاحظه است. دور ماندگاری این محصول نیز طولانی مدت بوده و تا چند سال دوام خواهد داشت.

پرلین (PERLANE) : ژل لب پرلین، یکی دیگر از محصولات مرغوب و با کیفیت بوده که در ترکیبات آن از رستیلن، هیدرافیل و جوویدرم استفاده شده است. همچنین اسید هیالورونیک نیز با غلظت بالا در این محصول بکار رفته است که موجب ایجاد نتایجی ظریف‌تر و طبیعی‌تر در برجسته کردن لب می‌شود.

بلوترو (BELOTERO) : این محصول یکی از جدیدترین ژل های لب محسوب شده در آن از اسید هیالورونیک نیز بکار رفته است. این محصول به گونه ای است ظاهری که کاملاً طبیعی و یک دست را ایجاد کرده و ماندگاری نسبتا طولانی دارد.

نوبت های تزریق بهترین مارک ژل لب

به طور کلی نوبت های تزریق ژل لب بستگی به نوع ژل و ماندگاری محصول داشته و طبیعتاً هر چه تاثیر بیشتر انجام شده و دفعات آن بالاتر برود، ماندگاری نیز افزایش خواهد یافت.

اما توصیه می شود که در شرایط مطلوب حداقل دو بار در سال تزریق انجام شود زیرا برای حفظ زیبایی لب، تزریق تزریق ژل در حجم کم و در چند نوبت با فاصله های زمانی کوتاه بسیار بهتر از تزریق ژل در حجم بالا و در فواصل بسیار طولانی از هم است. زیر و تزریق ژل در حجم بالا می‌تواند عوارضی به همراه داشته باشد و شکل طبیعی لب را از بین ببرد.

توجه داشته باشید که اگر در صورت کاهش وزن، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، سیگار کشیدن و یا مراقبت های نامناسب دچار افتادگی پوست شوید، ممکن است نیاز باشد تا دفعات تزریق افزایش یابد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *