معرفی دستگاه های لاغری همراه با بهترین روش های لاغری

معرفی دستگاه های لاغری

کاهش وزن تناسب اندام یکی از دغدغه های اصلی مردان و زنان جوان است. امروزه روش های مختلفی برای رسیدن به تناسب اندام وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. امروز به بررسی استفاده از ابزارهای لاغری می پردازیم.

در واقع کاهش وزن با دستگاه به روش جدیدی تبدیل شده است که می تواند به شما در رسیدن به تناسب اندام کمک کند.

اما قبل از استفاده از این روش، برای در نظر گرفتن این محتوا به اطلاعاتی نیاز دارید بهترین مرکز توزیع را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را برای خود بگیرید.

لاغری با دستگاه چگونه است؟

یکی از رایج ترین سوالات در مورد دستگاه های کاهش وزن معمولا این است که چگونه این دستگاه می تواند وزن کم کند.

در پاسخ به این سوال باید گفت. با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در زمینه دستگاه های لاغری، این دستگاه ها می توانند از روش های مختلفی برای بافت چربی استفاده کنند: سرمایش، گرما، لرزش، امواج فراصوت و …. : تناسب اندام خود را بهبود بخشید.

اما اگر بخواهیم به طور خاص در مورد عملکرد دستگاه لاغری صحبت کنیم، باید بگوییم که عملکرد آن به گونه ای است که می تواند چربی را برای همیشه از بین ببرد.

در واقع با فعال شدن این ابزار سلول های چربی وارد متابولیسم بدن شده و در نهایت تبدیل به انرژی می شوند. به این ترتیب سلول های چربی دوباره رشد نمی کنند و بافت چربی بدن از بین می رود.

کاهش وزن با دستگاه چقدر زمان می‌برد

Cole Sculpting که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به عنوان یک روش غیر جراحی برای کاهش چربی بدن تایید شده است.

 بهترین راه برای از بین بردن چربی های مقاوم در برابر رژیم لاغری با دستگاه کول اسکالپتینگ است که یکی از پرطرفدارترین خدمات کلینیک زیبایی راه یا است که زیر نظر پزشک متخصص انجام می شود. آخرین ماشین: بدون عوارض.

 با این روش بافت چربی ابتدا متبلور شده و سپس می میرد. با گذشت زمان، بدن شما به طور طبیعی از شر سلول های چربی مرده خلاص می شود

کاهش وزن با دستگاه چقدر زمان می‌برد؟

در مورد اینکه چقدر طول می کشد تا وزن کم شود، باید بگوییم که نمی توان یک رقم ثابت را آشکار کرد.

زیرا بسته به نوع دستگاه، نوع عملکرد و همچنین منطقه مورد نظر، این عدد ممکن است متفاوت باشد. اما معمولا استفاده از این دستگاه برای 8 تا 12 جلسه برای رسیدن به نتایج مطلوب توصیه می شود. مدت زمان استفاده از دستگاه در هر جلسه تقریبا 15 تا 45 دقیقه می باشد که با توجه به ناحیه مورد نظر نیز متغیر است.

مزایای لاغری با دستگاه

همان طور که گفته شد مزایای لاغری با دستگاه در سال های گذشته به شکل چشمگیری افزایش یافته است به طوری که شاهد گسترش تولیدات در این بخش هستیم.

کلینیک زیبایی ره یا از بهترین دستگاه لاغری در تهران استفاده می کند که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم.

دستگاه لاغری می تواند سلولیت را از بدن پاک کند. سلولیت حتی در افراد لاغر نیز مشاهده می شود، معمولاً به هیچ وجه حتی در حین ورزش از بین نمی رود. اما دستگاه های لاغری به راحتی می توانند این کار را انجام دهند.

  • یکی دیگر از مزایای دستگاه کاهش وزن این است که بدون نیاز به تحرک زیاد، چربی را از دست می دهد. در واقع این دستگاه ها بافت چربی را از بین می برند و به مرور زمان آن را از بدن خارج می کنند.

برای به حداقل رساندن عوارض کاهش وزن دستگاه، بهتر است در صورت داشتن بیماری زمینه ای، قبل از استفاده از آن با متخصص مشورت کنید.

به امید رحمانی به پزشک کلینیک راه بگویید تا دکتر بهترین نسخه را بدهد. بهتر است برای استفاده از این دستگاه به مراکز معتبر مانند کلینیک های زیبایی مراجعه کنید تا خطر عوارض را تا حد قابل قبولی کاهش دهید.

آدرس کلینیک ره یا : تهران خیابان ولیعصر خیابان فرشته شهید فیاضی جنب مسجد فرشته پلاک 142 طبقه اول

شماره تلفن :  09127280329 02172803

سایت :  rahyaclinic.com

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.