یک متد جوانسازی ؛ هیدرودرم ابریژن

هیدرودرم ابریژن

هیدرودرم ابریژن یک متد درمانی جوان سازی صورت با 3 قدرت و مشخصه ی خاص می باشد. میکرودرم ابریژن بدون کریستالی ، ماساژ با دستگاه مکنده و در پایان روش آبرسانی تخصصی با استفاده از محلول ها و سرم های آنتی اکسیدانی.

این متد جوان سازی جهت استفاده برای همه ی تیپ های پوستی جوابگوی انتظارات و نیازهای بیماران می باشد و سرم ها و مواد به کار گرفته شده در آن جهت کنترل آکنه و جوش و برطرف کردن نشانه های پیری مفید و اثربخش است. همچنین هیدرودرم ابریژن قادر است پوست هایی را که به هر علتی صدمه دیده اند را درمان و بهبود بخشد و به بازسازی صدمات متاثر از نور خورشید ، زخم ها و اسکارها و بالا رفتن سن کمک نماید.

این تکنیک با بهره گیری از دستگاه بهتر و پیشرفته تر و اثربخش تر از میکرودرم ابریژن کریستالی سبب جوانسازی ، شادابی و شفافیت پوست خواهد شد.

فروش بوتاکس مصپورت

مکانیسم عمل هیدرودرم ابریژن

این روش درمانی براساس متد تخصصی و توسعه یافته ای به اسم برون ریزی پوستی همزمان ایجاد شده است. بدین معنی که همراه با لایه برداری ، ترکیباتی را به درون پوست وارد می کنند که دارای اثرات درمانی جوان سازی پوست است.

6 فاز درمانی که در این متد صورت می گیرد عبارتند از:

 • سم زدایی: در این فاز با استفاده از تکنیک هایی سیستم لنفاوی پوست سم زدایی و پاکسازی می شود. این عمل سبب افزایش خون رسانی به صورت و گردن می شود. همچنین این فاز درمانی به رطوبت رسانی و آبرسانی پوست یاری می رساند و موجب می شود نتایج درمانی حاصل شده ماندگاری بیشتری داشته باشند.
 • لایه برداری و پاک سازی: در فاز دوم ، قشر فوقانی پوست از آلودگی ها ، مواد اضافی و سلول های مرده پوستی پاکسازی می شود. فرق لایه برداری در میکرودرم و هیدرودرم آن است که در روش هیدرودرم پیش از عمل لایه برداری ، پوست را تغذیه و پاک سازی می کنند.
 • استفاده از مواد روشن کننده و شفاف کننده : در این فاز سعی می گردد تا با بهره گیری از اسیدهای مخصوص ملایم و ضعیف پوست شفاف و درخشان شود. این مواد کانال های پوستی را که بسته شده باز و پاک می کند که برای پوست های چرب و جوش دار بسیار موثر خواهد بود.
 • استخراج: در این مرحله ابزار پنوماتیک سیستم به صورت یک وکیوم قوی کانال های مسدود شده پوست را باز و آلودگی ها و سلول های مرده پوستی لایه برداری شده را به درون خود جمع آوری می کند. همچنین پوست شما را ماساژ می دهد تا خون رسانی به پوست را افزایش دهد.
 • آبرسانی: در این فاز همه ی ترکیبات درمانی و مراقبتی مورد احتیاج پوست به صورت محلول و سرم به پوست تزریق می گردد. محلول ها و سرم های آبرسان غنی از مواد آنتی اکسیدانی می باشند که پوست را هیدراته ، سرزنده و روشن خواهد کرد.
 • جوان سازی: در فاز آخر با استفاده از لامپ های LED و مادون قرمز عمل تحریک و تولید کلاژن و به دنبال آن جوان سازی انجام می شود.

بهترین ژل گونه

موارد استفاده درمانی از هیدرودرم ابریژن

 • رفع چین و چروک پوستی
 • جوان سازی پوست
 • بهبود صدمات ایجاد شده در اثر اشعه خورشید ، زبری و ناهمواری و خشکی پوست
 • بهبود پوست های دارای آکنه و جوش
 • رفع لک های پوستی
 • رفع اسکار آکنه و زخم
 • لایه برداری و پاک سازی پوست
 • افزایش خون رسانی به پوست

بهترین فیلر لب

نواحی مورد درمان با هیدرودرم ابریژن

ـ صورت

ـ گردن

ـ ناحیه دکلته

ـ دست

تعداد جلسات درمانی هیدرودرم ابریژن

جهت دست یافتن به بیشترین اثرات و دوام طولانی مدت می بایست 6 تا 10 جلسه درمان تکرار شود. فواصل زمانی مابین جلسات غالباً از 1 تا 2 هفته متغیر خواهد بود و هر جلسه درمانی نزدیک به 30 تا 60 دقیقه زمان می برد. پس از جلسات درمانی می بایست تا جایی که امکان دارد از قرارگیری در برابر نور آفتاب خودداری نمایید و از کرم ضدآفتاب مناسب استفاده نمایید.

موارد ممنوعیت استفاده از هیدرودرم ابریژن

ـ مصرف داروهای خاص نظیر ضدآکنه

ـ افراد مبتلا به بیماری های درماتیت و اگزما

ـ افراد مبتلا به بیماری های واگیردار ، عفونت های ویروسی ، مشکلات انعقادی خون

ـ زنان باردار و شیرده

اثرات جانبی هیدرودرم ابریژن

تورم ، کبودی ، قرمزی که در متد درمانی میکرودرم ابریژن از اثرات جانبی موقتی درمان به شمار می رفتند در این شیوه به کمترین میزان ممکن رسیده است. این شیوه درمانی در صورتی که در مراکز معتبر و توسط متخصص صورت گیرد اثرات جانبی شدیدی به دنبال نخواهد داشت.

بهترین ژل زاویه سازی

 

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *