هزینه ی هایفوتراپی چقدر است ؟

هزینه ی هایفوتراپی چقدر است ؟

هایفوتراپی از روش های جدید جوانسازی پوست می باشد. این که هزینه ی هایفوتراپی چقدر است بستگی به ناحیه دارد که می خواهید این روش را انجام دهید. همانطور که می دانید این روش کابرد های فراوانی در ناحیه صورت و سایر قسمت های بدن به ویژه دست ها دارد.

در این بخش از مجله زیبا بمان قصد داریم تا لیستی از قیمت های هایفوتراپی را ارائه دهیم که توسط تیم محتوای مجله زیبا بمان از کلینیک ها و پزشکان متفاوت جمع آوری شده است. این هزینه ها حدودی می باشند و برای اطلاع از هرینه دقیق حتما باید توسط متخصص معاینه شوید و بعد از جلسه مشاوره مشخص خواهد شد.

**هزینه ها تقریبی و صرفا جهت اطلاع از حدود قیمت ها می باشد و هر ساله نیز تغییر خواهند کرد**

ناحیههزینه (تومان)
لیفت و جوانسازی صورتبین 800 الی 1میلیون و 200
لیفت صورت و غبغببین یک الی یک و نیم میلیون
لیفت صورت و غبغب و گردنبین 1و 200 الی یک و 700 میلیون
غبغببین 300 الی 500
دور چشم و پلکبین 250 الی 450
پیشانیبین 400 الی 600
دستبین 600 الی 800

هایفو صورت که از روش های غیر جراحی جوانسازی پوست صورت است ، معمولا در یک جلسه انجام می شود و هزینه های ذکر شده در جدول بالا فقط برای یک جلسه می باشد. در صورت اینکه افتادگی و شلی پوست زیاد باشد ، ممکن است به تشخیص پزشک نیاز به جلسات بیشتر باشد.

بعد از اینکه پاسخ به این سوال که  هزینه ی هایفوتراپی چقدر است را دریافت کردید باید بدانید که هایفو یک روش ایمن و مؤثر برای افرادی است که می خواهند علائم پیری را کاهش دهند و به دنبال سفت و صاف شدن پوست هستند . این روش می تواند به طور موثری کیفیت و ظاهر پوست را تقویت کرده و در نهایت باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می شود.

بلافاصله پس از درمان می توانید به راحتی و بدون محدودیت فعالیت خود را از سر بگیرید.

عوارض موقت هایفو

این روش معمولا در همه افرادی که مشکلات پوستی و یا بیماری های خاص ندارند می توان استفاده کرد. اما معمولا برای افراد بالای  سال 30 که کم کمک علائم افزایش سن در آن ها ظاهر شده است مناسب می باشد. عوارض جانبی در بعضی موارد به شرح زیر است:

  •  ممکن است تورم یا قرمزی جزئی ایجاد شود و  که در این صورت معمولا به سرعت کاهش می یابد.
  • همچنین ممکن است در ناحیه ای که هایفو انجام شده ایت مقدار کمی حساسیت به لمس وجود داشته باشد که می تواند در بعضی موارد تا چند هفته ادامه یابد.
  • در موارد نادر ممکن است کبودی و بی حسی موضعی موقت رخ دهد

این عوارض جانبی معمولاً بعد از چند روز از بین می روند.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *