تزریق ژل به گونه ها

تزریق ژل به گونه

تزریق ژل به گونه ها یکی دیگر از عمل های زیبایی است که باعث دو چندان شدن زیبایی صورت می‌گردد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد تزریق ژل به گونه ها بیشتر بدانید.

تزریق ژل راهی برای برجسته کردن گونه

برجسته کردن گونه ها راهی برای زیباسازی صورت‌های تخت است. ازجمله یکی از موادی که برای برجسته کردن گونه‌ها در نظر گرفته می‌شود ژل است. از مواد دیگر می‌توان به گرفتن چربی از دیگر نقاط بدن نام برد.
فیلر گونه  می‌تواند جایگزین مناسبی برای گونه‌های فرورفته باشد که ممکن است از بدو تولد یا در اثر افزایش سن ایجاد می‌گردد.

حجم صورت همیشه یکی از برگ خریدهای جوانی است.اگر بتوانیم حجم و موقعیت را به‌طور هم‌زمان بازیابی کنیم ، می‌توانیم ظاهر جوانی را که طبیعی به نظر می‌رسد ، برگردانیم. اگر حجم صورت را برنگردانیم، می‌تواند در سنین بالاتر باعث چین‌وچروک بیشتر و … می‌گردد.

روش های تزریق ژل به گونه‌

روش تزریق ژل به گونه‌ها به این صورت است که با تزریق پرکننده‌ای به نام اسید هیالورونیک در صورت در محل مورد نظر در ناحیه زیر پوست گونه انجام می‌گیرد. این کار باعث می‌گردد که کانتور حجم گونه را افزایش داده و باعث تقویت ظاهر آن می‌گردد.

اسید هیالورونیک که جزء طبیعی در پوست، چشم و غضروف‌ها است. اسید هیالورونیک به وفور در پوست یافت می‌گردد به طوری که می توان گفت نیمی از اسید هیالورونیک بدن در پوست وجود دارد. برای همین است که گفته میشود این ماده زیست سازگار است به این معنی است که تجزیه پذیر بوده و سازگاری زیادی با بدن دارد.

این ماده قابلیت‌های زیادی دارد. یکی از اصلی‌ترین آن‌ها قابلیت اتصال‌پذیری آن با آب است و این موضوع باعث خاصیت ویسکوالاستیسیته پوست،هیدراتاسیون ، ساختار و استحکام پوست می‌گردد.

همان‌طور که می‌دانید با افزایش سن چین‌وچروک‌های پوستی و افتادگی پوست خود نمایی می‌کنند. اما دلیل آن چیست؟ دلیل این موضوع برمی‌گردد به کاهش مقدار اسید هیالورونیک در پوست که معلول افزایش سن است. این کاهش در مقدار این ماده باعث کاهش کشش ، کاهش حجم و ایجاد چین‌وچروک (ریتید) و سایر ویژگی‌های پیری می‌شود. ازاین‌رو تزریق پرکننده‌های پوستی مانند همین اسید هیالورونیک که یک اسید طبیعی است از آن به‌عنوان ژل یاد می‌شود می‌تواند باعث افزایش کشش‌پذیری، استحکام پوستی و هیدراتاسیون بهتر پوست می‌گردد.

پرکننده‌های پوستی مانند همین هیالورونیک یکی از بهترین گزینه‌ها برای کانتورینگ سه بعدی صورت، اصلاح ریزش پوست و بهبود و رفع چرروک های پوستی است. همچنین استفاده از این پر کننده‌ها به همراه بوتاکس می‌تواند نتیجه کار را دو چندان کند.

عوارض تزریق ژل به گونه

افزایش حجم گونه‌ها باعث بهبود حس اعتمادبه‌نفس می‌گردد. کاهش چربی گونه‌ها باعث شل شدگی و افتادگی پوست صورت می‌گردد. این موضوع باعث ایجاد یک چین در ناحیه بینی می‌گردد. پرکننده‌های گونه می‌توانند با بازگردانی صورت این عمل را متوقف کنند. درنتیجه باعث نرمال شدن چین‌وچروک اطراف بینی بدون تزریق به چین می‌گردد.

یکی از عوارض تزریق ژل به گونه‌ها کبودی و تورم زودگذر و مختصر است که باگذشت زمان قابل‌بهبودی است. بعد از تزریق ژل برای کمتر شدن عوارض باید روش های مراقبت بعد از تزریق ژل را باید بدانید.

مراحل تزریق ژل به گونه

مراحل تزریق ژل به گونه ها شامل چهار مرحله زیر است:

مشاوره با پزشک

در اولین قدم برای اقدام به تزریق ژل به گونه ها لازم است ابتدا با پزشک خود مشورت نمایید. این موضوع بسیار اهمیت دارد چرا که پزشک باید ابتدا شرایط پوست و بدن شما را بسنجد و ماده مناسب را برای تزریق شما انتخاب کند. از مزایای این جلسه مشاوره این است که پزشک و بیمار یک بار قبل از عمل با یک دیگر صحبت کنند و بیمار نیز انتظارات خود را از تزریق بیان کند.

علامت‌گذاری

قبل از تزریق پزشک باید نقاطی که قرار است در آن‌ها تزریق انجام شود را شناسایی و علامت گذاری کرده و قبل از عمل برای ارائه گزارش عکس‌برداری را از صورت قبل از تزریق ژل به گونه ها انجام دهد.

بی حسی

قبل از تزریق ژل به گونه ها لازم است تا محل تزریق ابتدا با ماده ضد عفونی کننده شسته شود تا احتمال بروز عفونت به صفر برسد. بعد از شستشو نقاط محل تزریق با کرم‌های بی حسی ، بی حس خواهد شد تا بیمار دردی را حس نکند.

تزریق ژل

مقدار و زمان تزریق ژل به نیز به بیمار بستگی دارد. زمان آن می‌تواند متفاوت باشد و از یک ربع تا یک ساعت طول می‌کشد.

مزایای استفاده از تزریق ژل به جای جراحی

_بدون نیاز به داروهای بیهوشی عمومی و آرام بخش و مسکن و خلاصی از شر عوارض بعدی این داروها

_گرفتن سریع‌ترین نتیجه بعد از تزریق برخلاف سایر درمان‌های دارویی و جراحی

_بدون نیاز به طی کردن زمان نقاهت و استراحت و برگشتن سریع به فعالیت‌های روزمره

_قابلیت بازگشت به حالت قبل از تزریق در صورت عدم رضایت از تزریق

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *