سوالات متداول درباره ابدومینوپلاستی همراه با پاسخ

اگر شما نیز یکی از کسانی هستید که طرفدار جراحی آبدومینوپلاستی  برای از بین بردن افتادگی شکم هستید، این مفاله از مجله زیبا بمان برای شما مناسب است. کاندید های جراحی های ابدومینوپلاستی (اصطلاح رسمی جراحی شکم) با سوالات زیادی روبرو می شوند. سوالات متداولی که ذهن هر فردی درهنگام تصمیم برای عمل را مشغول خواهد کرد. بنابراین، بیایید نگاهی به برخی از سوالات مهمی که بیماران در هنگام بررسی روش جراحی برداشتن شکم می پرسند ، بپردازیم. اگر سوالات متداول درباره ابدومینوپلاستی دیگری داشتید در قسمت نظرات مطرح کنید.

سوالات متداول درباره ابدومینوپلاستی

یک کاندیدای ایده آل برای این جراحی چه ویژگی هایی دارد ؟

یکی از سوالات متداول درباره ابدومینوپلاستی این است که یک کاندید مناسب برای جراحی چه ویژگی هایی دارد؟ یک کاندیدای ایده آل برای انجام عمل جراحی آبدومینوپلاستی باید سلامت کامل داشته باشد، درمورد جراحی اطلاعات مافیداشته باشید ، انتظارات واقع بینانه داشته باشید و سیگاری نکشید. سیگار کشیدن روند بهبودی را کند می کند و می تواند منجر به افزایش خطر در طی روش های جراحی شود ، بنابراین اگر سیگاری هستید ، حداقل 6 هفته قبل از عمل ، سیگار کشیدن را ترک کنید. جراح شما را در این مورد راهنمایی می کند.

علاوه بر این اصول ، کاندیداهای ایده آل برای  جراحی شکم باید از قبل حداقل وزن ایده آل داشته باشند. اگر فکر می کنید که جراحی شکم به کاهش وزن شما کمک می کند باید گفت که کاملا اشتباه می کنید. این جراحی می تواند  پوست اضافی ، شل شدن عضلات و مقداری چربی اضافی اطراف شکم را از بین ببردو به طور کلی باعث کاهش سایز می شود نه وزن!

آیا باید قبل از عمل لاغر شوید؟

مانند هر جراحی دیگری ، قطعا شما به دنبال بهترین جراح پلاستیک خواهید رفت. همانطور که گفته شد قبل از جراحی باید به یک وزن ایده ال برسید، بسته به وزن شما جراح ممکن است به شما توصیه کند قبل از عمل لاغر شوید تا چربی اضافی موجود در اندام های داخلی بدن را کاهش دهد. اگر پزشک پیشنهاد می کندکاهش ورن داشته باشید برای این است که شما را به عنوان یک کاندیدای ایده آل برای جراحی آبدومینوپلاستی تبدیل کند.

آیا جراحی شکم فقط برای خانمها بعد از بارداری است؟

جواب منفی است! هر بیمار با داشتن شرایط کاندید جراحی که قبل تر توضیح داده شد ، دارای پوست اضافی ، عضله شل و مقداری چربی مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش می تواند به دنبال این جراحی باشد.یکی دیگر از سوالات این است که بیمارانی که تحت عمل جراحی کاهش وزن قرار می گیرند آیا می توانند این جراحی را انجام دهند؟ اگر آنها کاندیداهای خوبی هستند و وزنشان تثبیت شده است ، می توانند

آیا لیپوساکشن در جراحی ابدومینوپلاستی نقش دارد؟

بله ، گاهی جراح شما ممکن است از لیپوساکشن برای از بین بردن چربی اضافی موجود استفاده کند. اگر نیاز به چنین روشی باشد حتما، جراح به شما اطلاع خواهد داد.

از چه نوع بیهوشی استفاده می شود؟

در پاسح به محبوب ترین سوالات متداول درباره ابدومینوپلاستی باید گفت که اکثر جراحان با استفاده از بیهوشی عمومی جراحی آبدومینوپلاستی شکم را انجام می دهند. برخی از جراحان از بی حسی موضعی و آرام بخشی استفاده می کنند. جراح شما تصمیم خواهد گرفت که کدام بیهوشی برای شما بهترین خواهد بود.

مراحل کار چقدر طول می کشد؟

زمان جراحی بسته به میزان ناحیه ای که باید جراحی شود و تجربه جراح شما متفاوت است. به طور کلی ، انجام عمل جراحی شکم می تواند 2-3 ساعت طول بکشد. زمان بهبودی نیز در هر فردی متفاوت است.

سوالات متداول درباره ابدومینوپلاستی

آیا بعد از  جراحی زخم ایجاد می شود؟

بله همینطور است. همانند سایر روشهای جراحی ، جای زخم وجود دارد – ببخشید  با این حال ، در حالی که به طور کلی جای زخم دائمی است ، اما به احتمال زیاد با گذشت زمان از بین می رود. جراح شما همیشه سعی می کند که برش جراحی را در نواحی از بدن انجام دهد که کمتر قابل دیدن هستند. طول و ظاهر جای زخم شکم در هر بیمار متفاوت است.

آیا جراحی شکم دائمی است؟

نتایج دائمی است. اما این بدان معنا نیست که بدن شما به طرز جادویی قادر به مقاومت در برابر پیری ، جاذبه ویا افزایش وزن است! برای لذت بردن از نتایج خود برای بیشترین زمان ممکن ، رژیم غذایی سالم و ورزش ایده خوبی است.

چه مدت بعد از بارداری عمل انجام شود؟

تا زمانی که دیگر قصد بارداری ندارید می توانید برای جراحی صبر کنید. بعد از آن ، شش ماه بعد از اخرین زایمان می توانید برای این عمل اقدام کنید. بارداری مانعی برای این عمل نیست اما قطعا در نتایج جراحی تاثیرگذار خواهد بود.

آیا گزینه های دیگری برای این جراحی وجود دارد که بدون بیهوشی و به همان اندازه موثر باشد؟

جواب منفی. جراحی آبدومینوپلاستی در از بین بردن پوست اضافی ، کانتور چربی و سفت شدن ماهیچه های سست بسیار تاثیرگذار است. این عمل می تواند همزمان شکم را صاف کرده و کمر را باریک کند. بله ، لیپوساکشن به تنهایی می تواند چربی را از بین ببرد ، اما جمع شدن پوست بعد از لیپوساکشن از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است ، حتی وقتی جراحان از سونوگرافی یا لیزر برای کمک به لیپوساکشن استفاده می کنند. و گرچه برخی دستگاه ها نیز وجود دارند که می توانند برای گرم کردن و کوچک شدن پوست و چربی مورد استفاده قرار گیرند ، اما لزوما همان نتیجه آبدومینوپلاستی را ندارند.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.