رنگ رژ پاییزی : پاییز امسال کدام رنگ های رژ لب مد هستند؟

همانطور که فصول سال در حال تغییر هستند، ترندهای مد و زیبایی نیز تغییر می کنند. رنگ های پاییز 2021 یا 1400 بسیار متنوع اند؛ به طوری که هر کسی با هر سن و سلیقه ای می تواند از بین آن ها یک رژ لب خوش رنگ انتخاب کند. به علاوه، رنگ های پاییزی فقط شامل رنگ های تیره نمی شوند؛ بلکه در میان آن ها رنگ های روشن نیز برای کسانی که علاقه مند به آرایش طبیعی هستند وجود دارد.

اما این رنگ ها کدامند؟ در ادامه این مقاله از مجله زیبا بمان، با ما همراه باشید تا بهترین رنگ های ترند رژ لب در پاییز 2021 یا 1400 را بررسی کنیم.

رنگ رژ لب پاییزی سال 2021 یا 1400 چیست؟

هیچ اشکالی ندارد که شما هر روز سال، از یک رنگ رژ لب که بیشتر از بقیه رنگ ها به پوست شما می آید استفاده کنید! اما اگر دوست دارید در ظاهر خود تنوع بیشتری ایجاد کنید یا آرایش خود را با لباس هایتان هماهنگ کنید، می توانید از مجموعه زیر، بهترین رنگ های رژ لب را برای فصل پاییز انتخاب کنید:

همانطور که دیدیم، رنگ های قهوه ای تیره، گلبهی و آلبالویی در این مجموعه بیشتر خودنمایی می کردند. یکی دیگر از ترندهای محبوب امسال، استفاده از برق لب های بی رنگ یا صورتی کمرنگ است که در عین طبیعی بودن، می تواند ظاهر شما را جوان تر و شاداب تر نشان دهد.

رنگ های مختلف رژ لب را می توانید از فروشگاه های آرایشی بهداشتی، داروخانه ها و حتی آنلاین شاپ ها خریداری کنید. اکنون که با رژ لب های پاییزی سال 1400 یا 2021 آشنا شدیم، به نظر شما کدام یک از این رنگ ها جلوه بهتری به لب می دهند؟ می توانید پیشنهادات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

برگرفته از: goodhousekeeping

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *