هزینه جراحی پلک با لیزر

هزینه جراحی پلک با لیزر

با افزایش سن ، جلوگیری از چین و چروک در اطراف چشم ، به خصوص ایجاد پف زیر چشم غیر ممکن است. اما امروزه با انجام جراحی پلک تا حدود زیادی می توان زیبایی را به چشم ها بر گرداند. یکی از روش ها جراحی پلک با لیزر است. هزینه جراحی پلک با  لیزر به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه آنها را بررسی می کنیم. اما این هزینه بین یک میلیون الی سه میلیون در سال 98 تقریب زده می شود.

این هزینه حدودی است و برای دریافت هزینه دقیق هم باید به عوامل مختلفی دقت نمایید و هم باید از کلینیک یا پزشک مورد نظرتان جویای هزینه دقیق تر شوید.  در ادامه این مقاله از مجله ” زیبا بمان ” راهنمایی های لازم جهت اطلاع از هزینه جراحی پلک با لیزر را در اختیار شما قرار می دهیم.

عوامل تاثیر گذار در هزینه جراحی پلک با لیزر

افتادگی پلک ها و پف زیر چشم می تواند ما را نسبت به سنمان خسته تر و پیرتر نشان دهد . این مشکلات به راحتی با لیزر دی اکسید کربن درمان می شوند. در بیشتر موارد افرادی که از جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی واهمه دارند و نمی خواهند زیر تیغ جراح بروند ، لیزر را ترجیح می دهند. از طرفی هزینه عمل بلفاروپلاستی نسبت به لیزر بیشتر است. اما می توان گفت دائمی است. دائمی تا زمانی که مجدد سن شما بالا می رود و مجدد دچار افتادگی پلک می شوید.

لیزر در مقایسه با روش های سنتی بلفاروپلاستی ، تورم کمتر ، خونریزی اندک  ، بهبودی سریع ، کم درد یا بدون درد می باشد. هیچ زخم قابل مشاهده ای در زیر مژگان پلک تحتانی و احتمال از بین رفتن مژگان وجود ندارد. عواملی که در میزان هزینه تاثیر می گذارند عبارتند از :

کدام پلک و در چند جلسه ؟

واضح و مشخص است که هزینه لیزر هر یک از پلک های بالا با پلک های پایین متفاوت است. معمولا جراحی لیزر پلک ، در پلک های بالا نتیجه بهتری را به دنبال دارند . خطوط چین وچروک اطراف پلک که به خطوط پنجه کلاغی معروف هستند بعد  از انجام لیزر ، تغییرات مشهود تری را به دنبال دارند.

در برخی افراد لازم است که در چندین جلسه این کار انجام شود و مسلما تعداد جلسات نیز در هزینه ها بسیار تاثیر گذار است. در برخی افراد نیز بهترین نتیجه بعد از یک جلسه رخ می دهد و نیازی به تعداد جلسات بیشتر نیست.

منطقه جغرافیایی

با بررسی هزینه ها در شهر های مختلف می توان به این موضوع نیز اشاره کرد که هزینه در شهر های مختلف دارای اختلاف های جزئی است. این هزینه ها در کلان شهر هایی چون تهران نسبت به شهر های کوچک تر بیشتر است. شاید بتوان گفت میزان درآمد و هزینه های شهر ها می تواند در هزینه این عمل تاثیر بگذارد. اما این تاثیرات با تغییرات زیادی همراه نیست.

تخصص پزشک و هزینه بیمارستان و کلینیک

هزینه ویزیت پزشکان با توجه به درجه تحصیلات آن ها متفاوت است. از طرفی حق الزحمه پزشکان نیز متفاوت است. هزینه بیمارستان ها و آزمایشات در شهر های مختلف و با توجه به نوع بیمارستان یا کللینیک نیز دارای تفاوت هایی است. بنابران می توان گفت عاملی که بیشترین تاثیر را در میزان هزینه می گذارد پزشک و کلینیک می باشد.

البته تمامی این پزشکان و سازمان ها محدوده تعرفه ای مشخص دارند و نمی توانند بیش از میزان اندازه هزینه دریافت کنند. دستگاهی که برای انجام این جراحی نیز استفاده می شود در هزینه تاثیر گذار است. حتما باید پزشکی را انتخاب نمایید که ازجدید ترین و به روز ترین این دستگاه ها استفاده نماید. دستگاه های نامناسب عوارض هایی چون لک و ایجاد جای سوراخ ها را به دنبال دارد.

اگر شما این جراحی را انجام داده اید و یا می خواهید انجام دهید می توانید نام پزشک و هزینه آن را در بخش نظرات مطرح نمایید

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *