ترفند های آرایش چشم درشت همراه با ویدئو

وقتی صحبت از انجام آرایش چشم می شود همه یک هدف را دنبال می کنند. و آن هم زیبا تر و درشت تر نشان دادن چشم ها است . آرایش چشم درشت نیاز به رعایت ترفند هایی دارد که هم چشم ها را غیر طبیعی نشان ندهد و هم چشمان جذابی داشته باشید.

اما ، چگونه می فهمید کدام آرایش برای شکل چشم شما تاثیر گذار خواهد بود؟ برای اینکار باید ابتدا مطمئن شوید که چشمان درشتی دارید. آن گاه با رعایت نکات و ترفند های ذکر شده در این بخش از مجله زیبا بمان می توانید یک آرایش زیبایی داشته باشید.

نکته مهم در چشمان بزرگ این است که  ، انجام آرایش کار ساده تر است. سطح پشت پلک ها در چشم های درشت بیشتر است و این امکان را به شما امکان می دهد که در کنار کشیدن یک خط چشم زیبا از دو یا سه رنگ سایه چشم به طور همزمان استفاده کنید.

چشم های درشت تر افراد را جوانتر و زیبا تر نشان می دهد.

آرایش چشم درشت

نحوه استفاده از سایه چشم در آرایش چشم درشت

برخی از افرادی که دارای چشم درشت هستند از این که این بخش از صورتشان با بقیه اعضای صورت هماهنگی ندارد ناراحتند. اگر شما نیز فاصلاه بین چشم وابرویتان زیاد است اصلا نگران نباشید. استفاده از ترفند سایه زدن در این نوع چشم ها باعث می شود تا این مشکل به راحتی حل شود.

همانطور که می دانید برای درشت کردن چشم ها معمولا از رنگ سایه چشم سفید استفاده می شود. بنابراین در آرایش چشم های درشت بهتر است پشت چشم های خود را با سایه های تیره رنگ آرایش نمایید. همانطور که پوشیدن رنگ مشکی این خطای دید را در افراد چاق ایجاد می کند که لاغر تر به نظر برسند ، استفاده از رنگ سایه مشکی نیز فاصله پشت پلک را کمتر نشان می دهد.

بهترین رنگ ها برای این کار مشکی ، قهوه ای تیره و آبی دریایی است. هرچه رنگ تیره تر باشد ، نور کمتری از سطح پلک منعکس می شود و باعث می شود  چشم ها کمی کوچک تر به نظر برسند. می توانید از سایه براق برای قسمت داخلی پلک (کنار بینی) نیز استفاده نمایید. همچنین قسمت کمی از زیر ابرو را با رنگ سایه روشن بپوشانید.

اگر میخواهید از خط چشم استفاده کنید ، خط چشم پهن و مشکی برای شما مناسب است.

نحوه زدن ریمل

اگر مژه های بلند دارید استفاده از ریمل و فرمژه با هم می توانند افتادگی چشمانتان را که معمولا حالت خواب آلودگی ایجاد می کند را برطرف نماید. اما اگر مژه های کوتاهی دارید می توانید از مژه مصنوعی استفاده کنید . اما دقت کنید که اندازه آنها مناسب باشد. اگر از مژه های مصنوعی خیلی بلند استفاده  کنید ، اینکار می تواند اندازه چشم هایتان را غیر طبیعی جلوه دهد. در صورت بلند بودن آن ها می توانید کمی با قیچی آن ها را کوتاه کنید.

ریمل زدن مژه های پلک پایین در برخی خانم ها باعث کوچک تر نشان دادن چشم و در برخی باعث بزرگ تر نشان داده شدن آنها می شود. بنابراین یک بار قبل از انجام آرایش آن را امتحان کنید. بعد می توانید تصمیم بگیرید با توجه به مدل چشم هایتان بهتر است از از ریمل برای مژه های پایین استفاده کنید یا خیر.

ویدئوی آموزش آرایش برای چشم درشت

همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده خواهید کرد رعایت موارد بالا از اهمیت زیادی برخوردار است . اما باید توجه کنید که فرم چشمها در هر فردی متفاوت است . بنابرای شاید لازم باشد این موارد با تغییراتی همراه باشد.برای مثال افرادی که چشم های درشت ولی گود افتاده دارند استفاده از سایه های خیلی تیره می تواند این گودی را بیشتر نشان دهد. در چنین مواردی بهتر است از سایه تیره تر از رنگ پوست و ریمل یا مژه های مصنوعی استفاده کرد:

چشم ها  پنجره های روح هستند. از این گذشته ، چشم ها آشکارترین عناصر صورت هستند. بنابراین برای زیبا تر نشان دادن آنها بکوشیم تا بهترین آرایش چشم را داشته باشید.

 
Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *